Skoči na vsebino

Grupni???


anja37

Priporočene objave

Jaz sm se enkrat davno zbudu z dvemi dekleti,vendar se na žalost podrobnosti nism spomnu k sm bil preveč nalit,sprašuje se jih pa tud zjutri ponavad ne.

:headbang: P.S. Niso mi zgledale preveč razočarane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vas je že al pa ma željo se spustit v avanture z pari ali pa pari z posamezniki-cami,da čujem :OK:

Se ti ne zdi da vsakega zamika nekaj v tej smeri ... realiziranja so pa druga stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sprašuješ pri teh letih? Pa kaj si počela 15, 20 let nazaj?

Kaj pa majo leta veze v zvezi s tem?????

Počela sem kr je meni pasalo,ne boj se znam za sebe poskrbet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet ena nova tema za čisto normalni seks! :headbang:

pa koliko tem boste še odprli, sex, pa analni, pa grupni, pa...... ma daj združite vse to :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet ena nova tema za čisto normalni seks! :headbang:

pa koliko tem boste še odprli, sex, pa analni, pa grupni, pa...... ma daj združite vse to :blush:

:naughty: :naughty: ne ko omeniš sex,te tkoj ignorirajo tu gor,na skrivaj pa vs espremljajo in na roke..(moški,kot ženske) :worship:

Evo tipični primir sedaj oddaje KMETIJ :whistle: Tolk se delajo nekatiri pametni,kot da niso še lulčka videl itd...Če komu kaj paše naj dela kr si poželi,če mu rata,saj je svoboda govora in tiska... :kva2:

SLOVENCI PREBUDITE SE,NE BIT TKO ZAMORJENI IN ZAFUSTRIRANI,saj nisem jst neka psihologinja,sam povem svoje mnenje :yawn:

Zato pa nisem nič kaj drgačna od druhih pr teh letih,kot mi je ena tu napisala,kaj si pa delala do sedaj :lol1::lol1: SEXALA SEM SIGURNO :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm tud že sexu :hmm: ... tud verjetno grupno :hmm: ... :? ... jebemti spomin :glare: ... je pa dobr, če si komu kj dolžan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm tud že sexu :hmm: ... tud verjetno grupno :hmm: ... :? ... jebemti spomin :glare: ... je pa dobr, če si komu kj dolžan :P

:headbang: probaj,lahko da se ti povrne spomin :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm tud že sexu trance_19_hmm.gif ... tud verjetno grupno trance_19_hmm.gif ... trance_11_confused.gif ... jebemti spomin glare.gif ... je pa dobr, če si komu kj dolžan tongue.gif

Na mausi en bilobil....Je že kaj boljš??trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mausi en bilobil....Je že kaj boljš??trance_25_naughty.gif

a sm ti kj dolžan :? , da bi mi rad obudil spomin :lol1::P

pravijo, da se pri grupnem ne smeš javit za lokomotivo ... pravijo tudi, da je huje kot po feferonih :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej poznate tistega....se Mujo prvič udeleži grupnega...pa se po ene pol ure naenkrat prižge luč, zraven pa Mujo: pa ajde bre, da se organizujemo malo. Več treči put pušim k...c.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam en ful dober predlog. Kaj pravite na to, da se zberemo mi, kul motosvetovci (kolk nas pač je...verjetno bolj malo), pa dobre motosvetovke (kolk vas pač je...verjetno bolj malo), pa se krešemo, dokler vsi dol ne popadamo? :grim B)

Ja probaj,lahko pa da ti bo želja uslišana,je šje kjera ki bi rada.... :whistle:

A misliš,da bi zdržau ti,al pa tebi podobni,ki..... :lol1::lol1: bi ti stau par ur,da vse to nakrešeš :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam en ful dober predlog. Kaj pravite na to, da se zberemo mi, kul motosvetovci (kolk nas pač je...verjetno bolj malo), pa dobre motosvetovke (kolk vas pač je...verjetno bolj malo), pa se krešemo, dokler vsi dol ne popadamo? :grim B)

sam povej kje pa kdaj. :lol:

aja, nevem če spadam med kul. :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!