Skoči na vsebino

Honda VFR 1200 2010


Pervy

Priporočene objave

Danes bo predstavljena nova Honda VFR 1200 z V4 agregatom. Napovedujejo skoraj revolucijo, kaj se nam obeta pa bomo videli kmalu! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva uradna predstavitev nove Honde VFR, nekateri jo imajo za revolucijo v motociklistični tehniki.

Tukaj se lahko prijavite na žreb za prvo testno vožnjo novembra v Španiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa bo uradna predstavitev? Upam da bodo potem kake dobre slikce, predvsem pa tehnični podatki (TOČNI) vidni tudi nam, slovenčkom! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa bo uradna predstavitev? Upam da bodo potem kake dobre slikce, predvsem pa tehnični podatki (TOČNI) vidni tudi nam, slovenčkom! :evilgrin:

brez skrbi, motosvetovci sedimo v prvi vrsti :whistle:

PS: kot je postalo sedaj moderno (npr. kawasaki) bo predstavitev potekala preko interneta :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi, motosvetovci sedimo v prvi vrsti :whistle:

PS: kot je postalo sedaj moderno (npr. kawasaki) bo predstavitev potekala preko interneta :blush:

men se zdi, de je biu Yamaha R1 prvi motor ki ga je fabrika pokazala najprej na netu. kak mesec prej so vrteli reklame, s katere se ni vidlo nič, z napisom all will be revieled on september 16.

milanski salon je že precej blizu, a kdo ve, bo razstavljala Honda al samo honda italia?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he stran se jim sesuva od obiska. zgleda bo še trajala ta predstavitev :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem?.....Moja mi je (in mi mora biti) lepša.......kako se bom navadil na toto Goldwing lampo, bo pa cajt pokazal.....Zaenkrat (tud če bi ga imel) me denar ne tiši kaj prevečevilgrin.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa popolna :winkiss: sm se kr zaljubu, je pa res da bo predraga, ampak je pa točno to kar so(smo) vsi želeli, še boljši najboljši ST moped na svetu. Bo luštn videt tole v resnici ni kaj

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predpostavljam, de je to motor za ga vozit, ne za ga gledat. sm kr prepričan de je neviđen stroj. in tud XX je biu na začetku. . khm. . čudn, da ne rečem grd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je všeč, a lahko bi imela kakšnega KM več.grim.gif

Zarad lepšega?wacko.gif Al zato, ker si ti v stanju izkoristit (na cesti) vseh 170 konjičev?trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predpostavljam, de je to motor za ga vozit, ne za ga gledat. sm kr prepričan de je neviđen stroj. in tud XX je biu na začetku. . khm. . čudn, da ne rečem grd.

Hehehe, seveda je za vozit, pa tudi za pogledat mora bit OK, ker motorje ponavadi nimamo zaradi nuje ampak zaradi gušta. Sam poglej polovico motoristov, ki imajo SS motorje, ki jim sploh ne paše tak način vožnje, so pa veseli, da na njih lepo zgledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V4 :worship::yea1:

Kardan,267kg :BUA::BUA:

Potovalnik pa verjetno kar pravi! :OK:

So šli res "čisto" v potovalne vode.Prejšnja je bila vsaj do nekje "kompromis"in se je šlo tud hitro peljat.Ta je pa kr večja "krava".Se mi zdi dost večja od XX :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

do zadnjega sem pričakoval ST motorček (kot je blo menda obljubljeno), ampak tole kar se je (iz)rodilo je pa ZLO daleč od kakršnegakol športa!! tole je čista "touring krava", udobna, zajetna, težka in velika - 181 cm medosna razdalja??? WTF?? to je 40 cm več kot moja Lubica, poseka pa tud kakega chopperja!! al je morda napaka in je pravilno 151 cm?? no ja, ma pa tud pluse, končno so ukinili VTEC, ki je zgolj (po)kvaril zmogljivosti in voznost stare mašine; bravo :OK:

IMHO daleč od primerne zamenjave za staro VFR in XX, kvečejmu zamenjava za nevarni PanEuropean :rolleyes: ampak kdor to voli nek izvoli, zihr je kvaliteten motor, kot vse Honde

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!