Skoči na vsebino

Omejevalec obratov


wirus81

Priporočene objave

Dober dan, zgoraj se zasledil, da omejevalec hitrosti ne deluje pri direktnem vbrizgu, medtem ko sem med mnenji na temle linku http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?products_id=542&osCsid=de05bqibi0hj95kub6a3rfkl41bmt6si videl mešana mnenja. Imam Aprillio sr5o ditech torej bi na njen delovalo ali ne?

Hvala za odgovor.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, zgoraj se zasledil, da omejevalec hitrosti ne deluje pri direktnem vbrizgu, medtem ko sem med mnenji na temle linku http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?products_id=542&osCsid=de05bqibi0hj95kub6a3rfkl41bmt6si videl mešana mnenja. Imam Aprillio sr5o ditech torej bi na njen delovalo ali ne?

Hvala za odgovor.

Lp

Sem vprašal prodajalca in pravi da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...
On 10/19/2009 at 4:40 PM, fico182 said:

omejevalci so vsi isti, samo različni tipi, med njimi je najboljši na magnetno stikalo (dobiš ga na www.cilinder.si) saj ti policaj ne more izklopiti ker potrebuje za vklop/izklop majhen magnetek ki je priložen. Druga varjanta je tudi na mehansko stikalo ki se enostavno preklopi samo moraš pazit da najdeš vreji plac ki ti je hitro dosegljiv& neviden policajem. 3. varjanta omejealec na daljinca. deluje na principu da vsakič ko vgasneš skuter se zablokira. ko ponovno vzpostaviš kontakt se zablokira in ga lahko ti na željo odblokiraš z daljincem. vsekakor pa ti bi pripiročal magnetno stikalo. Lp

se da stemo omejevalcem tudi zablokirati skuter na 25km/h

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!