Skoči na vsebino

Šola vožnje po Grobniku


sesir

  

105 članov je glasovalo

  1. 1. Se boste udeležili šole?

    • Da
      22
    • Ne
      24
    • Ne,ker me to ne zanima
      10
    • Mogoče
      49


Priporočene objave

Najbolj pametno je, da greš k njemu najprej na poligon. Tam ti v miru popravi položaj na motorju, šele potem to preneseta na pisto. Recimo dopoldne na poligonu, popoldne na pisti. 

Kec ima kar nekaj stalnih strank, ki so v rezultatih res zelo napredovali. Možakarji vozijo hude čase in nič ne padajo, to je pomembno. Bolj se izplača dati Kecu 10% vrednosti popravil motorja, kot se učiti sam in na napakah, ki lahko stanejo tudi več kot samo popravilo motorja. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
3 hours ago, compaq said:

Ima kdo tukaj gor se cd Grobnik tips&tricks? Zadeva je sicer stara ze kar nekaj let. Oziroma vsebino na kaksnem drugem formatu. Cd-ja sploh nimam vec na kompu. 

Poglej na forum motori.hr, kolikor se spomnim so fantje nekaj dajali na torrent oziroma podobne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24/11/2016 at 10:46, compaq pravi:

Ima kdo tukaj gor se cd Grobnik tips&tricks? Zadeva je sicer stara ze kar nekaj let. Oziroma vsebino na kaksnem drugem formatu. Cd-ja sploh nimam vec na kompu. 

Če se da kam uplodat 4GB, lahko naložim... Če že ni nikjer drugje naloženo 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi šlo s tem: https://transfer.pcloud.com/

Kot kaže je treba dodati prejemnika, za začetek lahko dodaš moj email :) jure.svigelj@gmail.com
 

Pa potem eden izmed naju tu pripopa še download link in si lahko kdorkoli potegne dol.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem shranil direkt na svoj pCloud, sedaj pa čakam, da mi še sinhronizira. Ampak bo sigurno delalo :)

Tako, da tnx a lot! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A bi bil kdo tolk dober, pa bi za tiste, ki smo zamudili (glede na to, da je link zgoraj že potekel) še enkrat naredil upload ali pa kakšno partis varianto?

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12/21/2016 at 8:30, Kor13 pravi:

A bi bil kdo tolk dober, pa bi za tiste, ki smo zamudili (glede na to, da je link zgoraj že potekel) še enkrat naredil upload ali pa kakšno partis varianto?

Hvala :)

Se pridružujem prošnji :)

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo, vidim da je tukaj govora o 99 racing school pa me zanima če je že kdo bil pri njih na poligonu "safety training"? Kakšne so izkušnje in kaj vse ti pokažejo-česa se naučiš? Bi pa štartal od nule kar se tiče športne vožnje...

Tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bil vcirej na poligonu. Trening je usmirjen na pravilo gledanje v ovinek in na polozaj na motorju. Je blo res fajn. Spodej so pa rezultati.

Aja na koncu dneva si crknjen :)

20180811_185706.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!