Skoči na vsebino

Gilera Runner - problem


videoLolek

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Imam gilero runner 2002 letnik, pa imam eno težavo. Vedno ko užgem motor ko je hladen, mi ful trokira. Rabi vsaj ene 5 km včasih majn da gre normalno. A ve kdo u čem bi lahk bi bil problem?

Hvala za svetovanja!

LP, videoLolek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej svečko, nivo vode, in pa mešanco( če jo delaš sam) tud men k je bla mrzla mi je trokerala ampak samo kakšno minuto...jaz sm rešu ta problem tako da sm jo vžgav in jo na mestu pustil da je lavfala nekaj časa....

samo moj predlog :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši kerga Runnerja imaš (2T, 4T, 50cc, 125cc...)

Preveri že napisano, pa ne škodi če očistiš zračni filter pa fergazer (lahko pride kakšna smet notr).

Sicer sem pa bral da imajo 4-taktni Runnerji do leta 2006 tovarniško "napako", da mrzli trokirajo, pa recimo med vožnjo dokler je mrzel pa hočeš dodat gas, hoče motor kar ugasnit, potem ko se segreje pa s tem ni težav. In te napake se na žalost ne da odpravit. Najbolš ga je vžgat pa pustit par minut da laufa na mestu pa pol štartat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Zdravo. Da ne odpiram podobne teme... sem dobil runnerco 50 2T 99 letnik. načeloma zlo malo vožena, ima 14k km. problem je da je hladno treba kurblat kar nekaj časa da sploh vžge. pa še potem pazljivo dodajat gas da ne ugasne. ko ti rata gas nabit do konca steče normalno in motor teče odlično. ko je topla vžge iz prve. kdo podobne probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!