Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 1 uro, Tedybear pravi:

A pa misliš, da vsaj približek take vlade sploh kje obstaja?.

Hja Islandija?

Skandinavija?

Ali od Švice sploh vemo, kdo je precednik, ter kdo precednik vlade? Tam se ne jebejo po TV, kdo ma večjo plačo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Tedybear pravi:

Nihče na našem nivoju ni odvisen od politikov. Gre za to, kako vodilni politik gleda nate.

Če si clan SDS, NSi....OK. Če pa nisi clan prej omenjenih, si komunajzer, levak, potomec morilcev, lenuh, prisesan na drzavne jasli. Pa še zabit si. To nam na tem portalu stalno dopoveduje bladerunner. Ampak on je tu manjšina na nivoju statistične napake.

Siol, Demokracija, Planet TV, Nova24Tv.... pa so portali, kjer smo nejanšisti nonstop bombardirani z prej omenjenimi pridevniki. In če bos slucajno volil Goloba/ Fajonovo/ Alenko / nikogar, ga nisi na podlagi svoje odločitve, ampak zato, ker sj zaveden in zabit. 

Jaz tega ne sprejmem....verjamem pa, da tudi ti ne. 

Nisem član nobene stranke in ne hodim na volitve tako, da nimam s tem problemov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Nisem član nobene stranke in ne hodim na volitve tako, da nimam s tem problemov ?

Čak, da boš na frišno v penziji, pa mal preveč časa za spremljanje medijev..?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Katera vlada po vašem mnenju ima možnosti, da v prihodnje odpravi kliantelizem, zmanjša javno upravo(UE, občine, razna ministrstva za mešanje toplega zraka ITD...) Odpravi korupcijo, ustavi gospodarski kriminal, zmanjša davke, ukini nepotrebne socialne podpore, odpravi socialo za tujce, ki si je ne zaslužijo. Naredi reforme v sodstvu, odstrani kader, ki je še iz kumrovške šole, obsodi vse kriminalce, ki do izropali državo  ITD... Začne delati v prod državljanov in ne lobijev in njihovih koorporacij, ter ne šinfa vseh in vsakogar, ki ni istga mnenja ampak se poišče kompromis, ki bi bil dober za večino.

We have arrived to destination fucked.

Moja! Samo nobeden me ne bo volil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, C eagle pravi:

Moja! Samo nobeden me ne bo volil...

Hja, sicer verjamem v tvoje dobre namene, vem pa tudi, da kaj takega nebi mogel izpeljati. Ce bi preveč dregnil v omrežja oz. Organizacijo oz. deep state, bi te pač doletela usoda Kennedyja. Tako pač to je. Na žalost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

ko sem prebral tale tvoj slavospel Janši, našemu dobrotniku, sem skoraj solzico potočil. Pa se spomnil, kako so včasih slike Titota visele po pisarnah, nekje celo doma. Ti maž zihr eno v spalnici po mojem :D (pa ne od JBT)

 

Sem te pred kratkim vprašal, kater dobrotnik je zakuhal izbrisane...pa ni bilo odgovora.

Jop, JJ (in komplet vsa politika od osamosvojitve dalje) jih je sama dobrota. 

 

Lahko pridem do tebe in ti obrišem solzico. :naughty:

Kar se pa slik tiče, imam pa res izobešene dve. Dveh mojih idolov. Prva je slika Ayrtona Senne, druga pa Michaela Schumacherja. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, bladerunner pravi:

Lahko pridem do tebe in ti obrišem solzico. :naughty:

Kar se pa slik tiče, imam pa res izobešene dve. Dveh mojih idolov. Prva je slika Ayrtona Senne, druga pa Michaela Schumacherja. 

lajkam slike :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, tomaz69 pravi:

Katera je bolj “sigurna”…

D14FC934-E261-4D72-AF7B-8E6A41EE5DEC.jpeg

franc kangler liked :P

lizo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Kangla sicer nima pojma, o čem piše fuhrer. Ve pa, da mora stisnit like...?

true..eden od najbolj omejenih voslou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, tomaz69 pravi:

Katera je bolj “sigurna”…

D14FC934-E261-4D72-AF7B-8E6A41EE5DEC.jpeg

JJ je v dotičnem tweetu ugotovil povsem pravilno, da bi si naziv osebnost leta veliko bolj zaslužila kaka med. sestra ali pa zdravnica, ki se je dejansko žrtvovala za druge in s tem tvegala lastno zdravje v korist drugih. Ne pa da je ta naslov dobila zdraharka z negativno dodano vrednostjo za družbo. :BUA:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, bladerunner pravi:

JJ je v dotičnem tweetu ugotovil povsem pravilno, da bi si naziv osebnost leta veliko bolj zaslužila kaka med. sestra ali pa zdravnica, ki se je dejansko žrtvovala za druge in s tem tvegala lastno zdravje v korist drugih. Ne pa da je ta naslov dobila zdraharka z negativno dodano vrednostjo za družbo. :BUA:

Ne morem verjet, da JJa niso vprašali, kera mora biti osebnost leta... Mislim, kakšno pobalinstvo... In še bralci revije Jana so se upali narobe glasovat... kakšna beda...

Ne upam si niti pomisliti, če vse skupaj asociiram na prihajajoče volitve :blush:

Bo treba tudi Jano kupit, izgleda, veliki madžarski brat že pripravlja ostanke novcev od nakupa Save...

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, bladerunner said:

JJ je v dotičnem tweetu ugotovil povsem pravilno, da bi si naziv osebnost leta veliko bolj zaslužila kaka med. sestra ali pa zdravnica, ki se je dejansko žrtvovala za druge in s tem tvegala lastno zdravje v korist drugih. Ne pa da je ta naslov dobila zdraharka z negativno dodano vrednostjo za družbo. 

 

Pa še dobro da je samo na tweeter pisal in ne v Bruselj kot ponavadi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Zivnorc said:

... mi je prijatelj, ki je na OI na kitajskem, rekel, ko je bil v restavraciji, da ga je postregel robot.

...pa ga robot najprej vpraša lepo v angleščini, od kod je in kateri jezik govori..

..pa mu pove, da je iz Slovenije in da govori slovensko.

..no in robot preklopi na slovenski jezik in ga lepo vpraša v slovenščini, kakšen IQ ima, da ve pač, o čem in na kak način bi se pogovarjal z njim...in tako naprej...

..pa mu prjatelj ves presenečen pravi, da 160.

...no in robot začne govoriti o umetnosti... o fizikalnih pojavih...itd...itd....  pa sej je rekel, da je bilo zanimivo.... ampak pol ni razumel...

 

...naslednji dan isto. ..robot vpraša enako.... prijatel mu pa odgovori, da ima IQ 80..... no...in robot prinese in odpre pivo...in začne debato o fuzbalu....

 

... naslednji dan isto.... vpraša robot po IQ.... pa je reku prjatu, da bo za štos videl, kako bo, ko mu je odgovoril, da ima IQ 40.   ....  robot se malo zamisli.... pa vpraša.....  no...in kako kej Janez Janša? .... 

Nisem vedel ali dati "smile" ali "sad" :?

 

Saj bi bilo smešno, če ne bi bilo resnično :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

Nope, Jajoglavi lopov pljuva po Nini v svoji znani primitivni maniri, s katero ugaja svojim hard core volivcem. Argumentov nima, ostanejo mu samo laži. Ce bi mu bilo vsaj malo mar do medicinskih sester ali zdravnic, bi uredil njihov plačilni status. Tega pa ne zmore, ker je pobasal covidni budget v svoj žep, in žepe prisklednikov, ki mu držijo stango. Za medicince ostanejo preleti letal.

JJ v dotičnem tweetu Nike sploh omenil ni. Izrazil je le svoje mnenje, kdo bi si v dani situaciji zaslužil naziv osebnost leta. To pa je tudi vse. O primitivizmu pa ti raje molči, ker spadajo tvoji posti med najbolj primitivne na tem portalu. Pa ne se toliko napenjat za vsak tweet, ki ga objavi JJ, da ti ne bo kaj ušlo v hlače in boš zaudarjal naokoli. 

pred 3 urami, ftp pravi:

 

Pa še dobro da je samo na tweeter pisal in ne v Bruselj kot ponavadi :kva2:

V Bruselj pisari predvsem leva falanga, ki se ji ti tako klanjaš. 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, bladerunner said:

V Bruselj pisari predvsem leva falanga, ki se ji ti tako klanjaš. 

Nikomur se ne klanjam, predvsem pa bežim pred lopovi in pokvarjenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Bmflar pravi:

Ne morem verjet, da JJa niso vprašali, kera mora biti osebnost leta... Mislim, kakšno pobalinstvo... In še bralci revije Jana so se upali narobe glasovat... kakšna beda...

Ne upam si niti pomisliti, če vse skupaj asociiram na prihajajoče volitve :blush:

Bo treba tudi Jano kupit, izgleda, veliki madžarski brat že pripravlja ostanke novcev od nakupa Save...

Tako skropucalo lahko nastane le v glavi nekoga, ki težko ali pa sploh ne dojema vsebine, ki jo prebere. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!