Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

 

... ekola... štala... V Ukraini se je začela evakuacija.

naš Veliki Vodja je zrihtal za cel vagon pralnih strojev, likalnikov, sušilnikov....itd...

Če ste tko prijazni, pa da kdo od vas vzame začasno pod streho kako punco, bi bili zelo hvaležni. ...dobite tudi nadomestilo za vzdrževanega dodatnega družinskega člana.

 

... jest sem vzel tri... jih bom dal kar v kabinet... samo še pograd morem skup sklamfat....

 

Izbeglice Ukraina.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

... včasih si moral šparat pol leta, da si kupil pralni stroj... danes greš na bankomat, pa kupiš zraven še sušilnik, ker ti je pol ostalo...

pa sadni jorgut si lahko kupiš ...

včasih sm v jorgut dal domače borovnice in mal sladkorja in ekola ... sadni jorgut je biu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vse skupaj si zamrznu in imel še sladoled...

Čeprav, tist ta sladek v žogicah je bil kar OK, pa še fuzbal smo v šoli s tistim igral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, maus pravi:

pa sadni jorgut si lahko kupiš ...

včasih sm v jorgut dal domače borovnice in mal sladkorja in ekola ... sadni jorgut je biu :P 

Se takoj vidi razlika med tabo in ga. poslanko, ki ni imela sadnih jogurtov, pa tudi tako iznajdljiva ni bila kot ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, tomaz69 pravi:

Se takoj vidi razlika med tabo in ga. poslanko, ki ni imela sadnih jogurtov, pa tudi tako iznajdljiva ni bila kot ti...

mi smo pa meli sadne jogurte v Jugi. Zmeri smo kaj najdli al borovnice al jagode vse sveže z vrta, pole smo poa nutri namešali :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

Dokler Matejčk ne prevzame poveljstva Nata in Pilatusi ne poletijo jaz ne bom mirno spal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

mi smo pa meli sadne jogurte v Jugi. Zmeri smo kaj najdli al borovnice al jagode vse sveže z vrta, pole smo poa nutri namešali :D

 

nam pa niti tega ni blo treba, smo meli celo tiste s "sadnim deležem" iz Vipave, pa celo v JNA smo imeli sadne sokove iz Fructala - svašta, raskoš...:lol1:

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

:P

Dokler Matejčk ne prevzame poveljstva Nata in Pilatusi ne poletijo jaz ne bom mirno spal...

a belo srajco za tank šofirat že ma speglano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, takrat smo bili mladi in je bilo vse lepo, sedaj pa že počasi propadamo. Sam nisem bil takrat ravno najbolj zadovoljen, ker je žlahta v Italiji z lahkoto kupovala dobre avtomobile, mi smo pa do Zastave težko prišli. Sem jo šel kupit v Beograd...smo se peljali slovenci nazaj in zastave crkavale. Morda sem tisti dan edini pripeljal do doma, dva sta obstala na avtocesti, ne vem, kako so takrat reševali brez telefonov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da smo živeli bolj skromno, pa primanjkovalo je marsičesa, pa lahi so nam prodajali šrot, ker šrota pri nas niti ni bilo. Ma tok skregani kot smo sedaj, pa nismo bili.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na množične yugonostalgične poste, in slavospeve nekdanjemu totalitarnemu enopartijskemu in enoumnemu režimu, ki jih prebiram na tem portalu, se čudim, kako sploh nekateri orto komiji lahko zdržite toliko časa v po vašem mnenju mračnem in izkoriščevalnem kapitalizmu? Ustava RS vam omogoča, da lahko kadarkoli brez težav zapustite to državo in se preselite v vam ljubi komunistični raj, ki se je obdržal v S.Koreji, Cubi, Kitajski idr. Tam se še vedno cedita med in mleko. Želim vam srečno pot. Če pa kdo želi, mu jaz iz svojega žepa plačam enosmerno vozovnico v katerokoli omenjeno komunistično destinacijo. Samo ne potem jokat, ko bo tudi v omenjenih deželah sistem neslavno in sramotno crknil, kot se je to zgodilo z vaše strani opevani ex yugi.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, GeeSXer pravi:

In kakšen Jack je moral biti Tito, ki se ni pustil Rusom, brez NATA. :)

Kumrovški šlosar je hotel razširiti mednarodni komunizem skupaj s svojim sodelavcem Stalinom, od katerega je bil za povojno 'čiščenje' tudi pohvaljen pred partijci drugih držav. Karizmo je uporabljal, kot diktator in samo v tem smislu. Ekonomijo, ki temelji najprej na umetnem uničevanju lastnine in kmetijstva za izgradnjo težke industrije, potem se napaja preko tujih kreditov, ki jih je ex Yuga dobila več kot Nemčija, ki je bila vsa razrušena, na koncu pa konča z več kot 2000% inflacijo govori o hudem neuspehu nekega kumrovškega šlosarja. Izjemno spoštovan je bil v med. odnosih tudi romunski diktator Chaucescu, tudi Američani so ga radi obiskovali, ker je imel malo različno zunanjo politiko od SZ . Prepričan sem, da se takih ljudi ne ocenjuje po med. diplomaciji. Pa dušiti narodno zavest s tem, da vsiljuješ da je razredna višja od nje, tudi ni nobena zasluga, pač pa sramota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi že šel, samo potem ne morem sodelovat v Dražgošaš. Res je lepo, ko nosimo bandere, Prijateljstvo, bratstvo, tovarištvo. Se kar med samo kličemo tovariši. Potem ponosno držimo bandere in Milan Kučan nam da vrhunski govor. Res si lahko ponosen, da si del nekaj tako lepega. Najlepše je pa potem, ko je proslave konec in se vsi poslovijo. Gremo malo nižje v brunarico, kejr nas vse počasti Milan z eno pijačo. In vsem zaslužnim se osebno zahvali s stiskom roke. Za povrh nam še stisne kako vijolico. Za novo kolo recimo. Nekaj tako lepega nebi zamenjal niti za novo domovino.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

Jest bi že šel, samo potem ne morem sodelovat v Dražgošaš. Res je lepo, ko nosimo bandere, Prijateljstvo, bratstvo, tovarištvo. Se kar med samo kličemo tovariši. Potem ponosno držimo bandere in Milan Kučan nam da vrhunski govor. Res si lahko ponosen, da si del nekaj tako lepega. Najlepše je pa potem, ko je proslave konec in se vsi poslovijo. Gremo malo nižje v brunarico, kejr nas vse počasti Milan z eno pijačo. In vsem zaslužnim se osebno zahvali s stiskom roke. Za povrh nam še stisne kako vijolico. Za novo kolo recimo. Nekaj tako lepega nebi zamenjal niti za novo domovino.

 

Izpoved orto komija.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!