Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

- zvocnike vzgi.

Lepe slike "nategovalcev" slovenskega naroda! headbang.gif

Aja, dober komad! worship.gif

Popravljeno . Popravil gandi
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubljali, pa obljube požrli. Nič novega, -pri vsakih volitvaj je tako. Ovce pa volijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, če bi pred 18 leti slutil, kakšna vukojebina me čaka namesto urejene države, bi vrnil tisto AP M70AB2 in šel raje za ene tri dni na "izlet" v Avstrijo. Tko kot velik znanih Slovencev, ki smo jim mahal na Korenskem sedlu. Značko "obranili domovino" bi itak dobil.

Rupel in podobni so bili, v Celovcu :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubljali, pa obljube požrli. Nič novega, -pri vsakih volitvaj je tako. Ovce pa volijo...

Hej, še tri leta do izteka mandata ... saj ne, da bi jih branil, se priključujem konstruktivnim kritikam ... ampak - ali so kje obljubljali, da bodo 'stvari uredili' v enem, prvem letu, v času največje krize, ki je vse ujela nepripravljene - državljane, politike in predvsem državno blagajno?

Me pa zanima, kaj bo obrodilo leto 2010. Če se do konca 2010 na nekaj področjih stvari ne popravijo, na državnem nivoju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K., dajmo jim še ta tri leta, ampak stavim, da bo isto sranje. Upam, da ne, ampak... prevečkrat so nas prepeljali žejne preko vode.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ stavim, da bo isto sranje. Upam, da ne, ampak...

upaj, da bo. ker kolikor slisim bo za slovenijo (in se kaksno drzavo) 2010 mnogo hujse kot 2009.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upaj, da bo. ker kolikor slisim bo za slovenijo (in se kaksno drzavo) 2010 mnogo hujse kot 2009.

bodo punce, manj oblečene, polet okol hodile :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upaj, da bo. ker kolikor slisim bo za slovenijo (in se kaksno drzavo) 2010 mnogo hujse kot 2009.

sedaj pa tipično slovenski odgovor ! sosed sosedu zmaj ! crknila pa bo krava !

HAAB s sedežem v Celovcu ! dvigni in odnesi, če še maš kaj ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, uf ! Volk, oprosti ! ne držim se teme ! no, mislim tema je in to taka kot v rogu ! kočevskem !

vlada ! pa saj veš ! razdeli in vladaj ! al pa anarhizem ! to bo treba !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino stvar ki jo je Pahor pravilno napovedou v svojem mandatu je to.. da se bo slovenska reprezentanca uvrstila na svetovno prvenstvo.. :lol1:

...pa Falkona so dobili nazaj, da bo Borat lahko tekme hodil gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo eno lepo STRATEŠKO igrico http://www.delo.si/pirati/

Vsake tolko mal pogledam na MS če je kaj za kritizirat vlado, pa da bi mal še sam piskr pristavo.

Sem vedno znova razočaran. Glede na to kolko smo pljuval in zagovarjal prejšnjo vlado je ta prav dolgočasno vredu.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake tolko mal pogledam na MS če je kaj za kritizirat vlado, pa da bi mal še sam piskr pristavo.

Sem vedno znova razočaran. Glede na to kolko smo pljuval in zagovarjal prejšnjo vlado je ta prav dolgočasno vredu.

:(

nekako se jez nemorm strinjat. ko pomislm na vlado, mi odmevajo miheljakove besede iz studia city. "pa saj smo vedeli da bo tako. če vlada desna imamo občutek da je na vladi vojska, ko vlada leva imammo občutek da vlada otroški vrtec."

in to je fakt. da je pahor vlado prevzel v zelo zelo neprijetnem trenutku za cel svet, ne zmanjša mojga razočaranja nad dogajanjem. lahk rečem, de je u meni ubil precej volje do spremljanja in komentiranja. de me je sram, ker sem mu verjel. in ga volil. vola. Našim politikom je vedno manjkalo skupno stališče (recimo glede manjšinske problematike, mislim, ko se je gospodarski minister pogovarjal z avstrici, ni omenil manjšin, ker to ni njegov resor. . .) zdej pa je to prelaganje odgovornosti že v vseh ministrstvih. Da bi bila rešitev v predčasnih volitvah se tud ne pustim več prepričat. virantovo posmehovanje ideji o zmanjšanju števila ministrstev se mi je zdela abotna, glede na to, da so tik pred iztekom svojega mandata obljubili še eno ministrstvo. . .

Zdi se mi da nism edini ki težko verjame kako na suho so ga nategnli na volitvah. again.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedno znova razočaran. ......je ta prav dolgočasno vredu.

:(

lej stari ! malo teorije zarote, malo filmskega spektakla, zrno zdrave pameti, nekaj sreče in žličko vegete ! kaj je to dolgčas !?

nazaj v čase revolverašev in Kahla Erjavega ! si bo Borat upal Kahla dati na čevelj, špičasti ?! upokojenemu odvetniku sta dva poslanca že odhjahala ob prvi zori in slani ! jih ima še 5 !

kateri pa lahko skupaj z manjšincema prevesijo tehtnico v DZ Saloonu na stran braće Dalton & Co & PM & INRI! Ha ! Kaj pravi Zmagec ? Komu riga morska kumara ? Pa kaj če imata skuši dve duši ?

boljše golob na strehi kot šempeter pri novi gorici kot ei niš ! :yea1: novo novo novo vrijeme, drugo poluvrijeme !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej stari ! malo teorije zarote, malo filmskega spektakla, zrno zdrave pameti, nekaj sreče in žličko vegete ! kaj je to dolgčas !?

nazaj v čase revolverašev in Kahla Erjavega ! si bo Borat upal Kahla dati na čevelj, špičasti ?! upokojenemu odvetniku sta dva poslanca že odhjahala ob prvi zori in slani ! jih ima še 5 !

kateri pa lahko skupaj z manjšincema prevesijo tehtnico v DZ Saloonu na stran braće Dalton & Co & PM & INRI! Ha ! Kaj pravi Zmagec ? Komu riga morska kumara ? Pa kaj če imata skuši dve duši ?

boljše golob na strehi kot šempeter pri novi gorici kot ei niš ! :yea1: novo novo novo vrijeme, drugo poluvrijeme !

Akrobatika in aritmetika v smeri za vsako ceno ostati na oblasti. :headbang:

Glej, volilo se je "nove ljudi" in novo, drugačno in bolj primerno politiko od prejšnje.

A ste/smo dobili tisto kar se je pričakovalo?

NE

In zdaj, kje je tista tolikokrat izprićana, sicer manj krat argumentirana, kritika!

Če hočemo prej ali slej prit do primernih upravljalcev države jih mooramo ocenjevat,sodit po dejanjih rezultatih in ne po politični pripadnosti in osebnih antipatijah

Naj zaprejo Rjavca, koji*urac ga trpijo in so ga zvlekli v svojo družbo če je tisto kar so mu očitali prej res.

Zakaj le?!

Jebeš ti; Cilj(zjebat JJ) posvečuje sredstvo.

In potem dobimo to kar mamo zdaj.

Za naš denar!

In, a misliš, da ste JJ s tem zjebal?

Zjebal smo sebe.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrobatika in aritmetika v smeri za vsako ceno ostati na oblasti. :headbang:

Glej, volilo se je "nove ljudi" in novo, drugačno in bolj primerno politiko od prejšnje.

A ste/smo dobili tisto kar se je pričakovalo?

NE

Če bi volili JJ, bi bilo pa boljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi volili JJ, bi bilo pa boljše?

Osebno sem mislil, da bo boljše kogarkoli bomo izvolili.

In to bi nam moral biti cilj.

Samo to, ne barva in ideologija!

Oni prejšnji kot oni pred njimi so ga sral, pa naredil tudi kaj dobrega ZATO pri kritiki je treba biti objektiven. Če ne delamo samo korist kritiziranemu in iz sebe budalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem mislil, da bo boljše kogarkoli bomo izvolili.

In to bi nam moral biti cilj.

Samo to, ne barva in ideologija!

Oni prejšnji kot oni pred njimi so ga sral, pa naredil tudi kaj dobrega ZATO pri kritiki je treba biti objektiven. Če ne delamo samo korist kritiziranemu in iz sebe budalo.

JJ je vsaj obljubil ,da bo nategnil navaden folk.... barbi pa je obljubljal zvišanje socialnega varstva, in ga v nekaj potezah tako lepo porušil....

tudi v bodoče bo enako... vlade se bodo menjale, enkrat bodo dobre za nekoga, drugič za drugega, nikoli pa ne bodo dobre za malega človeka , na katerega ramenih vse sloni... od izkoriščanja po kapitalu do glavnega kroga kupcev ....

zato pa pride vsake toliko časa do upora delavstva .... in še bo prišlo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ je vsaj obljubil ,da bo nategnil navaden folk.... barbi pa je obljubljal zvišanje socialnega varstva, in ga v nekaj potezah tako lepo porušil....

tudi v bodoče bo enako... vlade se bodo menjale, enkrat bodo dobre za nekoga, drugič za drugega, nikoli pa ne bodo dobre za malega človeka , na katerega ramenih vse sloni... od izkoriščanja po kapitalu do glavnega kroga kupcev ....

zato pa pride vsake toliko časa do upora delavstva .... in še bo prišlo....

Šlogarca, slabo ti gre od rok tole ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!