Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

men se pa ne smilijo taki ljudje...doma nej ustanejo in se borijo za svojo državo...ne bom pozabil slike iz Brežič...mladi,močni fantje,z dobrimi telefoni,z kupčkom denarja v žepu,od doma pobegnili pod pretvezo,da se bojijo za svoja življenja,kla pri nas se pa kurčijo neki,brcali so sendviče,metali hrano v smeti,zažigali šotore,itd...in taki nej bi se mi smilili....takega samo na vagon in adijo...in Ahmed je isti kurac...dam nej gre pa dol nej alaha mol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zakaj meniš, da bi plače poslancev morale biti nizke?

- to da so tam bedaki, je krivda nas volivcev

- nizke plače privlačijo slab kader, kar je razvidno v številnih poklicih v Sloveniji, dobri gredo v privatni sektor ali pa tujino, ostane peščica idealistov in pa množica lenuhov

- btw, če je to bruto plača je milo rečeno nizka

Po tvojem mnenju nizka plače = posten, delaven poslanec?

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, nejc74 pravi:

Zakaj meniš, da bi plače poslancev morale biti nizke?

- to da so tam bedaki, je krivda nas volivcev

- nizke plače privlačijo slab kader, kar je razvidno v številnih poklicih v Sloveniji, dobri gredo v privatni sektor ali pa tujino, ostane peščica idealistov in pa množica lenuhov

- btw, če je to bruto plača je milo rečeno nizka

Po tvojem mnenju nizka plače = posten, delaven poslanec?

Pogled iz Švice s švicarskimi plačami ni realen, kjer čistilka zasluži...

Hočeš reči, da dvignemo plače in vse rešimo? Ljudje ostajajo isti. Najbolj so zjebali državo ljudje z najlepšimi plačami. Plače v slabi banki - vesoljske in kaj so naredili? Menedžerji..... Spomni se Kramarja z milijonsko odpravnini za zasluge v banki... Brez veze.

Slovenijo spravljajo na kolena ljudje z nadpovprečnimi plačami - s krajami, mahinacijami... in izkoriščanjem uboge raje. Slovenija ni Švica.

In koga bi ti volil? Jaz nimam koga voliti, pač volim po mojem mnenju najmanj škodljivega. Spremeniti bo potrebno volilni sistem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ce spremenis volilni sistem ljudje ostanejo isti, a ne?

Pametni ljudje v glavnem ne vstopajo v politiko:

- vsak idiot/tabloid serje po tebi

- ce ljudem ne lazes in ne prodajas pravljic te ne bo noben izvolil

- in ne nazadnje, plača je mizerna

Za nastete tocke smo krivi volilci in ne politiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, nejc74 pravi:

Tudi ce spremenis volilni sistem ljudje ostanejo isti, a ne?

Pametni ljudje v glavnem ne vstopajo v politiko:

- vsak idiot/tabloid serje po tebi

- ce ljudem ne lazes in ne prodajas pravljic te ne bo noben izvolil

Z vsem zgoraj naštetim se strinjam.

pred 43 minutami, nejc74 pravi:

- in ne nazadnje, plača je mizerna

Za nastete tocke smo krivi volilci in ne politiki.

Plača za slovenske razmere in laganje, zavajanje zelo dobra. Kaj potem lahko rećeš o minimalni plači in povprečni delavski? Uživaj v svoji plači, takšne kje drugje ne boš videl :).

Volilci; pa saj sam trdiš, da ljudje ostanejo isti - torej denar ni relavanten.

Imam plačo kot mi jo država nameni. Zaradi "mizerne" plače se ravno tako trudim in verjetno tudi večina delovnih ljudi. Tudi, če bi v moji branži dali še tisočaka zraven, se kvaliteta dela ne bi bistveno spremenila.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Naša vlada kupuje nove oklepnike,Patrije pa bo usposobila...No tle nejasno meni!Po pogodbi je le ta nična v primeru SUMA KURUPCIJE navsezadnje je še bilo nekaj obtoženih na ta račun,se pravi bi lahko Patrije vrnili in dobili vrnjen denar....

https://siol.net/novice/slovenija/slovenija-kupuje-oklepnike-en-stane-toliko-kot-22-ferarijev-video-463414

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 16 minutami, sesir pravi:

Ne nasedaj , volitve so tu , zdaj se bojo blatili med sabo v nedogled .......in zapomni si katera politična opcija je na vladi , tista ima čez medije  in tisti prirejajo , podtikajo itd ......vsi so isti .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Ne nasedaj , volitve so tu , zdaj se bojo blatili med sabo v nedogled .......in zapomni si katera politična opcija je na vladi , tista ima čez medije  in tisti prirejajo , podtikajo itd ......vsi so isti .....

Vsaj mene,da medij označi za pedofila...ojoj!

V glavnem hitro bi rešili in to bi res vsi pol zvedeli!

Zame ni hujšega kot pedofilizem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, sesir pravi:

Vsaj mene,da medij označi za pedofila...ojoj!

V glavnem hitro bi rešili in to bi res vsi pol zvedeli!

Zame ni hujšega kot pedofilizem!

Kot mali človelk ne moreš nič proti biokratskem aparatu , če nisi z njimi te pojejo , tako na sodišču kot drugod . 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Kot mali človelk ne moreš nič proti biokratskem aparatu , če nisi z njimi te pojejo , tako na sodišču kot drugod . 

 

Verjamem..a hujšega zla ni in....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom na volitvah kr napisu na listek, da volim (sam ne ljubim) enga kmeta s sesirjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Nisem veren, nimam zakramentov...ampak....edino, kar mi pade na misel ob formiranju te vlade je: Bog nam pomagaj. 

Sami si itak ne znamo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Tedybear pravi:

Bog nam pomagaj. 

...in ustoliči kralja. Če že nekdo mora vladat je najbolj racionalno, da je to eden in stalen, ne pa toliko dragih cirkusov, da se bo na koncu narod sam med sabo pokončal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj smo jih mi izvolili ... marsikdo bo reku .. js jih nism, ker nisem šel volit, ampak je tak odgovor napačen ... ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

sj smo jih mi izvolili ... marsikdo bo reku .. js jih nism, ker nisem šel volit, ampak je tak odgovor napačen ... ;)

 

Ni res! Na volitvah zmagala desna,vlado po bo vodil levi komik

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, sesir pravi:

Ni res! Na volitvah zmagala desna,vlado po bo vodil levi komik

ne mešaj mojih besed ... nisem rekel kdo je zmagal, ampak tele ki so smo mi izvolili ... nč nisem napisal drugače.

Lahko bi tudi ti kandidiral 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, maus pravi:

sj smo jih mi izvolili ... marsikdo bo reku .. js jih nism, ker nisem šel volit, ampak je tak odgovor napačen ... ;)

Kolikokrat smo že volili po osamosvojitvi in vedno je enako...pol - pol. Ko sem šel volit in ko nisem šel je vedno enako.

Dokler bo tak volilni sistem se ne splača volit, samo vsi še niso tega pogruntali...:naughty:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!