Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 19 minutami, Kaldu pravi:

A mislite, da se predsedniki za zaprtimi vrati pogovarjajo o vremenu in kurbariji?

valda :P

itak povprečen lokalni šankist ponavad več ve, kot vsi ostali, pa še reče da se svoje ne boji .. pol pa še enga rukne in potihoma gre domov v upanju, da njegova še spi, da jih nau uzdignu tko kt prejšnji dan :P

V soboto sm pa Pahorja pozdravu na OMV v Postojni ... varnostnika sta pa moj motor pazla :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

valda :P

itak povprečen lokalni šankist ponavad več ve, kot vsi ostali, pa še reče da se svoje ne boji .. pol pa še enga rukne in potihoma gre domov v upanju, da njegova še spi, da jih nau uzdignu tko kt prejšnji dan :P

V soboto sm pa Pahorja pozdravu na OMV v Postojni ... varnostnika sta pa moj motor pazla :P

 

Jaz sem nekoc dogo nazaj, ko je bil se predsednik slovenske skupscine stisnil roko Kucanu :jezik: varnostnika pa sta pazila name. No bullshit, res je majcken. On se na Nindo ne bi mogel zlesti kot zleze nas @maus

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, IZTOK pravi:

Jaz sem nekoc dogo nazaj, ko je bil se predsednik slovenske skupscine stisnil roko Kucanu :jezik: varnostnika pa sta pazila name. No bullshit, res je majcken. On se na Nindo ne bi mogel zlesti kot zleze nas @maus

k je šu not na WC sm tut js mislu it .. ampak .. a veš, da ne bi blo primerno, če bi vidu, da mam daljšga kt on :huh:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat vidim Milana, ko se zjutraj z Gezo odpravlja v hribe. Majhen, siv, prijazen starček, nič ne zgleda kot stric iz ozadja. Vozi se pa v WV passatu.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kaldu pravi:

Dostikrat vidim Milana, ko se zjutraj z Gezo odpravlja v hribe. Majhen, siv, prijazen starček, nič ne zgleda kot stric iz ozadja. Vozi se pa v WV passatu.

js sm tut tak, sam da mam Aflo :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kaldu pravi:

Dostikrat vidim Milana, ko se zjutraj z Gezo odpravlja v hribe. Majhen, siv, prijazen starček, nič ne zgleda kot stric iz ozadja. Vozi se pa v WV passatu.

 

 

Saj, malo boljso limuzino pa ze mora imet kot ucenec Pahor s svojo Katro :DKar se tice stricev iz ozadja - tisti, ki tole gonijo ze vedo zakaj. A svojih 20 % podpirnikov le nabere na volitvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kaldu pravi:

Dostikrat vidim Milana, ko se zjutraj z Gezo odpravlja v hribe. Majhen, siv, prijazen starček, nič ne zgleda kot stric iz ozadja. Vozi se pa v WV passatu.

 

 

Samo passat verjetno ni njegov. Kar sem ga jaz videl se vozi s twingom (lahko pa da ima večji "vozni park" ) . Nobenih problemov nima, da bi odzdravil, če ga pozdraviš in tudi kot predsednik, je bil en redkih slovenskih politikov, ki se je znal normalno obnašati.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

js sm tut tak, sam da mam Aflo :P

 

No zdej mi je pa jasn, zakaj naklepaš tok kilometrov z Kawasakijem :jezik:

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ni take panike. Razliko od Boskarola bodo krili iz plač združene levice, sej si bodo dali plače na minimalca...Prva bo Violeta...Ane!?

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Ma sej ni take panike. Razliko od Boskarola bodo krili iz plač združene levice, sej si bodo dali plače na minimalca...Prva bo Violeta...Ane!?

Predvidevam,da skrbijo s svojimi plačami za velik manjk in se bo poznalo,če gredo na minimalca....A po mojem mnenju je Boscarol moral dajati državi še več!

Uspešne naženmo...nepismenim teroristom in pedofilom pa dajmo državljanstvo?

To dela Levica!

Ko to zalavfa...prav ima da seli firmo!

http://www.bizi.si/novice/pipistrel-in-uber-bosta-izdelovala-elektricne-letalnike-za-velemesta-59003802739b949322af4ea0

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

...nič več Ajdovski?

Bolje bi bilo, da bi levica šla v tujino..problem je le, ker jih ne bi nikjer želeli.:naughty:

Menda so bili ma inštrukcijah v Venezueli, imamo lahko zgled, kam nas hočejo spravit. :mad:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Arzen pravi:

Samo da vidim nova24, demokracija, že vem da ne smem klikat.

Se strinjam, so prevec politicno nevtralni :D Kljub temu, iz zanesljivega vira sem tole zvedel. V Velenju dobijo dve migrantski druzini. Drzava je lastniku stanovanj vse od 2016 placevala znizano najemnino samo zato, da je bilo stanovanje na razpilago. Od sedaj naprej bo polna cena. K temu se pristej denar, ki ga prejmejo, stroske zdravstva, solstva ... 1250 EUR po glavi je malo, stane bistveno vec. Za koga ze ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, IZTOK pravi:

Se strinjam, so prevec politicno nevtralni :D Kljub temu, iz zanesljivega vira sem tole zvedel. V Velenju dobijo dve migrantski druzini. Drzava je lastniku stanovanj vse od 2016 placevala znizano najemnino samo zato, da je bilo stanovanje na razpilago. Od sedaj naprej bo polna cena. K temu se pristej denar, ki ga prejmejo, stroske zdravstva, solstva ... 1250 EUR po glavi je malo, stane bistveno vec. Za koga ze ?

Država nameni okrog 800€ za stanovanje za 6 člansko družino - samo stanovanje. Dobijo pa podporo za dobo treh let. Kje so pa še ostali stroški.

Moja hčerka, ki prejema minimalec, nima nobenih ugodnosti. O subvencioniranem stanovanju lahko sanja. Vse mora sama kriti (zdravstvo, stanovanje, hrana...) Ko je bila nekaj časa na borzi dela, ni bila upravičena (ma ne vem že do česa), ker je imela na banki nekaj prihrankov. 

Ma, kakšna država smo, da lepše skrbimo za tujce, za domače pa ne znamo poskrbeti. (minimalne plače, upokojeniške mezde, po nekod sužnjelastniški odnos do delavcev... Kot bi jaz lepše skrbel za neznanca kot za lastnega otroka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ma, kakšna država smo, da lepše skrbimo za tujce, za domače pa ne znamo poskrbeti. (minimalne plače, upokojeniške mezde, po nekod sužnjelastniški odnos do delavcev... Kot bi jaz lepše skrbel za neznanca kot za lastnega otroka.

Welcome to Sloveniastan.

Veš tko je če denar razporejajo tisti, ki ga ne zaslužijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob ‎26‎.‎10‎.‎2018 ob 15:15, sesir pravi:

Kot vidite...krize se ni konec in nam politiki lazejo,da je je konec saj bo DDV se vedno "KRIZNI"...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/pred-poslanci-nov-poskus-znizanja-davka-na-dodano-vrednost.html

Me zanima, če bi predlagali enako če bi oni vladali ? Drugače pa bi bilo normalno, da vrnemo DDV na Evropsko povprečje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!