Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 35 minutami, Fadil pravi:

A si gledal film Back to the Future?

Če si zajebal si zajebal. Kaj se sedaj ven vlečeš...

V datumu sem zajebal v vsebini ne! Vsebina je važna in koliko časa nas že kradejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, solorider pravi:

V datumu sem zajebal v vsebini ne! Vsebina je važna in koliko časa nas že kradejo.

Od Rimljanov naprej so nas izkorišćal .. k vem :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Sem vedu d si star, ampak da si tok :eek:

treba je kakšno knjigo prebrat :dry:

jebeš take motoristične diujaške diujake, k sam na motor in babe mislijo :mad:

sj ni čudn, da je vaša vlada in vse vlade od leta 1991 v kurcno kurcastem kurcu :ras:

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od nekdaj velja za vse ... leve, desne, sredinske, zgornje, spodnje, mau zamaknjene, velik zamaknjene ...

"Ubi commodum, ibi auctor" ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Od nekdaj velja za vse ... leve, desne, sredinske, zgornje, spodnje, mau zamaknjene, velik zamaknjene ...

"Ubi commodum, ibi auctor" ;) 

jaz sem jim predlagam...kolektivni samomor!! A niso še nič nardil v tej smeri??? Zgrožen sm...:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Z glavo skoz zid. Pol pa jamrat da glava boli. Pri dopolnilnemu zavarovanju cela drama zaradi nekih 27 mio, ki jih letno kao pobašejo privat zavarovalnice, tule pa 20 mio samo neposredne izgube. O strošku ustanavljanje te vnaprejobsojenenapropad norosti niti besedice. Drobiž med lopovi, ni kaj.

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/neuradno-nacrt-dutb-o-novi-drzavni-letalski-druzbi-predvideva-prvo-leto-20-milijonov-izgube/504297

 

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ne se sekirat za našo vlado ... kaj imajo američani in angleži, raje ne bi govoril in bom raje zase zadržu ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh to da imajo drugi zanič vlado ni nobeno opravičilo da so naši vedno nesposobni. Tudi doma ni bil glih neki dobr zagovor za šus/cvek če si reku da sta ga dobila še druga dva... vedno se je našel še kdo, samo 25 jih je redko kdo nabral ? 

Tako da marsikatera država ima mandat al dva vlado v qrcu, naša pa se lahko pohvali s tem da je zelo konstantna v svoji nesposobnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nečesa pa ne razumem: Zakaj tako pametni in sposobni Slovenci ne moremo izvoli pametne in sposobne vlade. Saj jih sami izbiramo. Že na Motosvetu je cvetober pameti, če bi samo nekaj motovetovcev prišlo v vlado, bi imeli pravo Švico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga pa boš volil? Povej mi enega politika, ki mu je mar še za kaj drugega kot lasten žep? Če bi volitve lahko kaj spremenile bi bile prepovedane ;) Edinega kandidata v zgodovini Slovenije, ki bi se potegnil za splošno dobro so hitro pospravili...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, skalar36 pravi:

Večina vlad v tem svetu ima vse prvine mafijske definicije.

o tem govorim...

sicer pa .. si boljše tudi ne zaslužimo ... vsak ima možnost volit in biti voljen ... ajmo omladina :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Večina vlad v tem svetu ima vse prvine mafijske definicije.

Tu se pa ne strinjam s tabo, mafija poskrbi za svoje člane, tudi tiste najnižje, dan danes pa vlade po svetu skrbijo le za to, da bi se obdržali na vrhu in nagrabili čimveč premoženja zase in za svoje... V tem trenutku bi bila mafijska vlada prijetna sprememba ;)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ligenjček pravi:

Koga pa boš volil? Povej mi enega politika, ki mu je mar še za kaj drugega kot lasten žep? Če bi volitve lahko kaj spremenile bi bile prepovedane ;) Edinega kandidata v zgodovini Slovenije, ki bi se potegnil za splošno dobro so hitro pospravili...

Tisti predelovalec pralnih strojev z nalepko Bugatti je sicer kandidiral za funkcijo predsednika države, ki pa je po naši ustavi predvsem protokolarne narave in s tem dokaj nepomembna.

Si pa ne predstavljam Iveka nekje na protokolarnem sprejemu pri npr. švedskem kraljevem paru, ali pri kaj vem Clintonu.......:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, ligenjček pravi:

Tu se pa ne strinjam s tabo, mafija poskrbi za svoje člane, tudi tiste najnižje, dan danes pa vlade po svetu skrbijo le za to, da bi se obdržali na vrhu in nagrabili čimveč premoženja zase in za svoje... V tem trenutku bi bila mafijska vlada prijetna sprememba ;)  

Mafija svoje najnižje po rangu jemelje kot preprosto zamenljive, ko niso več uporabni. Tudi zašpeca jih, lastne,  da gredo večje pošiljke neopaženo...

Preveč si Soppranove gledu.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej mi imamo mafijsko vlado. Vsake tolk enega potunkajo, taglavni si nastavijo folk pod sabo kateri so na udaru in tko pičimo naprej. Eni in isti se mi zdi, da krožijo okrog. Ja sej sem napisal se mi zdi (za dlakocepce). Če pride kateri novi, ga folk takoj opluva kot vsako novo reč. Dokler RES ne bo kdo kazensko odgovarjal za neumnosti, neuspeh in neizpolnjene obljube bomo tam kjer smo. Nismo več na divjem zahodu. Zdej je še slabš. Dans recimo kot gostinec niti normalno ne morem lokala zalufat brez da ne podmažem koga za vse papirje, brez poznanstva vsaj enega reketaša, pa da imam 10 POPINovcev, da mi hodijo v lokal, da sploh kdo obrv dvigne in me povoha. Đabe ideje in neomejen kapital če ni vsaj, vsaj teh treh komponent. Isto politika. Zastonj si ti en...recimo @Maus, ki ga imamo vsi radi, je nekonflikten in poln enih vizij. Gospod ustanovi stranko, mi iz ms ga vsi podpremo. Pridejo v parlament po enem čudežu. Potem pride pa ampak. Prej kot slej bo naletu na enega, ki je že leta v sceni in bo samo s kazalcem pomigal levo in desno in ustavil proces. In tako.....vsake volitve jaz osebno volim tistega, ki se mi tisto obdobje zdi najmanj baraba. 

Mah...brezveze. Grem rajš pakirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, sergini pravi:

recimo @Maus, ki ga imamo vsi radi, je nekonflikten in poln enih vizij. Gospod ustanovi stranko, mi iz ms ga vsi podpremo. Pridejo v parlament po enem čudežu.

:blush:

zadnjih nekaj let vse novoustanovljene stranke dobivajo veliko glasov, ker vsi upajo, da bo kak nov veter, da se znebimo starega švica ... ampak .. kasneje vse to zvodeni, ker je še vedno tok starega švica noter, da se dejansko ne da nič naresti in se zlijejo z umazano vodo ...  voda je v vsakem primeru kalna, če ne umazana...

to ni samo pri nas tako, tako je v večini držav po celem svetu ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

Nečesa pa ne razumem: Zakaj tako pametni in sposobni Slovenci ne moremo izvoli pametne in sposobne vlade. Saj jih sami izbiramo. Že na Motosvetu je cvetober pameti, če bi samo nekaj motovetovcev prišlo v vlado, bi imeli pravo Švico.

Nihče približno brihten in sposoben si ne bo šal mazat rok s politikantskim sranjem, ki vlada Sloveniji. Been there, done that (v študentskih letih) in zaključil da se preprosto ne splača. Negativna selekcija je bila že tam izrazita. Sem se moral ukvarjati s patroni tipa Patrik Peroša, Ožbej Marc, podmladkom SD-ja in podobnimi. Se samo nasmiham ko zdaj o njih preberem kaj 'pozitivnega'.

Če pa si take sorte, da rad vlečeš k*rce dokler ne privlečeš na neko kao pozicijo in te ne skrbi da bo nekdo, ko mu boš šal na živce, po 'objektivnih' medijih vlačil tebe, tvojo družino in še koga.. pa izvoli. Menda je plačica kr spodobna. Za take, ki bi bili izven politike goli, bosi in na sociali.

Pri nas nimamo demokracije ampak strankokracijo. Izven bolj ali manj uveljavljenih političnih strank ali botrov (in medijske podpore ki k temu spada) si pušiona. Izven strank ni ničesar. Stranke pa imajo v 100% kontroli poti, ki vodijo na oblast. Glupo ljudstvo gleda TV in voli karkoli se jim ponudi. Tako kot v štacunah kupujejo ko je 'akcija' in mislijo, da so kaj prišparali. Mediji ponudijo komedijanta, ki ni sposoben niti lesarske sfurati brez popravca, nima ure izkušnje iz gospodarstva. Folk pa voli, za premierja bo pa veljal. Monty Python so amaterji za slovensko politično sceno. Kr pejd in se s takimi ukvarjaj. Izvoli.

Osebno že leta na volitvah volim Zaphoda Beeblebroxa. Ker teh kretenov, ki so pri nas kao pomembni in ugledni politikanti ne prenašam. So pred leti pri enem izmed časopisov povprašali, koga bi gospodarstvo zaposlilo od takrat Pahorjeve vlade... Pahorja (kot PR-ovca) in Kresalko (kot pravnico). Vse ostalo ne bi dobilo niti metle v roke. Za ministre so bili pa dobri. Pol pa voli, ne? Če take opice ogroziš, pričakuj bitko na nož. Ker jim gre dobesedno za kruh, izven svojega politikantskega showa so nič. Goli, bosi in na sociali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!