Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 29 minutami, LunaticFringe pravi:

Koga bo prvega s časnikom po glavi kresnu? ? 

Verjetno spet kakšnega svojega prijatelja s katerim se družita na družinskih piknikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kugelschreiber pravi:

Se ti zdi da se? Ker stalno gledamo reciklažo. Ministri Vizjak Simoniti, Hojs, Černač, Šircelj. V drugi liniji Kangler, Petek....meni to zgleda kot monarhija. Ko de so polozaji dedovani. Zver je na bols placanem sihtu, zato manjka v tem sklicu....

 

Govorim o novih obrazih, stari so ko bumerang. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klovn je računal, da bo s svojim odstopom in posledičnimi predčasnimi volitvami, "pojerbal" nekdanjo LDS...Tukaj se je pa uštel, formalni naslednik LDS postaja SMC..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba upoštevat da so možakarji 60+. To je pa podobno kot uni nabriti pod 30+. Fantazirajo, rešujejo rešeno, pametujejo do nebes. Pač imamo kar si zaslužimo. Očitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kacin pravi da odkar on palamudi, se stvari vsak dan izboljšujejo :)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

Kacin pravi da odkar on palamudi, se stvari vsak dan izboljšujejo :)

 

Se mi zdi, da je ta "upad" samo posledica tega, ker testirajo minimalno in sam tahude primere....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

Se mi zdi, da je ta "upad" samo posledica tega, ker testirajo minimalno in sam tahude primere....

men se zdi da je mal samopromotorja. Res je da "hudi" primeri stagnirajo, okužbe pa še nekoliko rastejo in verjetno bodo tudi hudi primeri. Mislim, pa da če je to kar si napisala, torej da testirajo samo hude primere zelo, zelo velika napaka. Testirat bi morali vse, ki kakorkoli kažejo znake okužbe, pa tudi poiskati vse, ki so bili v kontaktu z njimi. Že Singapur je to potrdil, ko so uspešno zajezili virus. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Politika je zjebala vse. Zame so vsi gnoji. Kradljivci in egoisti. Če bi samo en delček denarja, ki pride v državno blagjno, namenili za zdravstvo, pa malo reda nardili- bi blo dost respiratorjev in zaščitnih sredstev, in ne bi blo take panike. Tko je pa denar poniknil na zasebnih računih raznih dobaviteljev, ki so cene napumpali 3x. Pa ni samo zdravstveni resor tle. Vse blagajne so prazne, ker se je kradlo in prikrivlalo.

Ne razumem človeštva. Blaginja za vse v mejhah normale je moj moto. Za egoiste pa polni računi številk, ki jih nikoli ne bodo porabili, na račun drugih, ki trpijo.

Raja ne more delat redu in ne sme. Politika mora. Ampak kaže da bo treba zamenjat.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo nujno it v italijo, a carbinjerju recem, ej non ti preokupi. Tuto bene. Iiiic OKeeeeeeej! Vrtovec pravi, da lahko vozm neregistriran avto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ce bo nujno it v italijo, a carbinjerju recem, ej non ti preokupi. Tuto bene. Iiiic OKeeeeeeej! Vrtovec pravi, da lahko vozm neregistriran avto.....

Sam bo točno tako. Oba kombija nam potečeta konec meseca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Politika je zjebala vse. Zame so vsi gnoji. Kradljivci in egoisti. Če bi samo en delček denarja, ki pride v državno blagjno, namenili za zdravstvo, pa malo reda nardili- bi blo dost respiratorjev in zaščitnih sredstev, in ne bi blo take panike. Tko je pa denar poniknil na zasebnih računih raznih dobaviteljev, ki so cene napumpali 3x. Pa ni samo zdravstveni resor tle. Vse blagajne so prazne, ker se je kradlo in prikrivlalo.

Ne razumem človeštva. Blaginja za vse v mejhah normale je moj moto. Za egoiste pa polni računi številk, ki jih nikoli ne bodo porabili, na račun drugih, ki trpijo.

Raja ne more delat redu in ne sme. Politika mora. Ampak kaže da bo treba zamenjat.

Kitajci prodajajo respirator FOB price 5 jurjev, sem siguren da bo naše zdravstvo nașlo take za vsaj 100 jurjev po komadu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

Sam bo točno tako. Oba kombija nam potečeta konec meseca

Ne se sekirat, mi smo se v prejšnji firmi vozili pol leta po celu EU brez registracije, vsakič ko so nas ustavili so samo preverli da ni migrantov, dokler se ni zgodila naključna kontrola v Slo... ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, smasher pravi:

Ne se sekirat, mi smo se v prejšnji firmi vozili pol leta po celu EU brez registracije, vsakič ko so nas ustavili so samo preverli da ni migrantov, dokler se ni zgodila naključna kontrola v Slo... ? 

To je res. Mi smo s taljansko tablico to poceli..nenamerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, DAMI34 said:

To je res. Mi smo s taljansko tablico to poceli..nenamerno.

Mi tudi nenamerno, kdo pa pogleda v kombiju prometno, ok če je en distavljalec in je zadolžen za kombi, ma je blo tako da tisti ki je bil na razpolago je peljal in v kaosu je birokracuja zadnja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bodo sosedje seznanjeni, sicer pa niso tečni zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 3. 2020 ob 9:30, DAMI34 pravi:

ravno sem hotel napisat, pa si me prehitel. Sicer pa, a se je kateri do sedaj sploh na kaj spoznal od teh rotirajočih se klovnov? :P

en za finance - tisti , ki je hotel narediti drastične ukrepe ..pa ko ni hotel popustiti politiki je odšel sam ... 

Ob 14. 3. 2020 ob 20:45, Scarabeo 500 pravi:

Nekak tako bi si jaz predstavljal L - D razmišljanje. 

manjka "S" mel L in D.. "LSD" - pomeni limited slip diferencial - dierencial z omejitvijo zdrsa - nekdo , ki bi z res strokovnim kadrom zaviral anomalije na levi in desni strani.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, thumper said:

en za finance - tisti , ki je hotel narediti drastične ukrepe ..pa ko ni hotel popustiti politiki je odšel sam ... 

manjka "S" mel L in D.. "LSD" - pomeni limited slip diferencial - dierencial z omejitvijo zdrsa - nekdo , ki bi z res strokovnim kadrom zaviral anomalije na levi in desni strani.. 

Ne ne LSD je tisto posebno zdravilo, ko pomaga da vidiš rože govorit, leteče samoroge, poštene politike in vlado ki jo dejansko skrbi za dobrobit države in državljanov

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, smasher pravi:

Ne ne LSD je tisto posebno zdravilo, ko pomaga da vidiš rože govorit, leteče samoroge,

To je to kar imas prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 3. 2020 ob 13:31, tomash pravi:

Je treba upoštevat da so možakarji 60+. To je pa podobno kot uni nabriti pod 30+. Fantazirajo, rešujejo rešeno, pametujejo do nebes. Pač imamo kar si zaslužimo. Očitno.

Jaz jim dam še en teden. Pol pa nobene milosti več.

 

pred 30 minutami, tomash pravi:

Zgodovina se ponavlja. Zdaj so pa maske izginile, tako kot je uzela magla orožje. Akterji so pa ....

Če so tele maske spizdili Taljani je to amaterizem najhujše sorte. Očitno je nekdo spregledal da je situacija podobna vojnemu stanju. Materiala primanjkuje v celi EU, v homelandu mafije pa sploh. Da v času 50+ kilometerskih zastojev na mejah naokoli pošiljaš kamione brez varovanja... je idiotsko. Mamo vsaj onega Falcona. Pa če 10x leti sem pa tja, bo pač 10x letel. Al pa pohopsaš kako ekipo od bivše Adrije (zdaj so itak še enkrat ostali brez dela) in kakega A320 (trenutno je prostih kapacitet na trgu letalskih prevoznikov dovolj in še več jih bo), enega diplomata z imuniteto gor za potnika da se lahko zgovarjaš na nujne diplomatske opravke, par oboroženih specialcev za varovanje in gremo. Drugače bomo ostali brez vsega materiala. Bi pričakoval da vsaj JJ to razume, sej se je že enkrat soočal s precej težko situacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, jskrablin said:

Jaz jim dam še en teden. Pol pa nobene milosti več.

 

Če so tele maske spizdili Taljani je to amaterizem najhujše sorte. Očitno je nekdo spregledal da je situacija podobna vojnemu stanju. Materiala primanjkuje v celi EU, v homelandu mafije pa sploh. Da v času 50+ kilometerskih zastojev na mejah naokoli pošiljaš kamione brez varovanja... je idiotsko. Mamo vsaj onega Falcona. Pa če 10x leti sem pa tja, bo pač 10x letel. Al pa pohopsaš kako ekipo od bivše Adrije (zdaj so itak še enkrat ostali brez dela) in kakega A320 (trenutno je prostih kapacitet na trgu letalskih prevoznikov dovolj in še več jih bo), enega diplomata z imuniteto gor za potnika da se lahko zgovarjaš na nujne diplomatske opravke, par oboroženih specialcev za varovanje in gremo. Drugače bomo ostali brez vsega materiala. Bi pričakoval da vsaj JJ to razume, sej se je že enkrat soočal s precej težko situacijo.

Razume. Beri predhodni post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, jskrablin said:

Če so tele maske spizdili Taljani je to amaterizem najhujše sorte. Očitno je nekdo spregledal da je situacija podobna vojnemu stanju.

Brez panike... verjetno je tovornjak skrenil še po kakšno pošiljko orožja pa se je moral začasno "izgubiti"....   Italijanska mafija je otroški vrtec v primerjavi z našimi profesionalci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!