Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 3 urami, mojamiska pravi:

Vsa ta dejanja vodijo v ..... in vse to je del nečesa večjega...:hmm:girl wow GIF by shapefruit

simpatična si k ploskaš ... zakaj pa nimaš maske in rokavic :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, maus pravi:

simpatična si k ploskaš ... zakaj pa nimaš maske in rokavic :huh: 

Dragi moj, res lepo, da se znaš pohecat ;)...ti bom odgovorila, nikjer jih ni za kupit in zalogo so mi pobrali lovci, ki bodo šli odstranit 30 volkov in 240 medvedov od letošnjega maja dalje, ko so mladički še odvisni od matere in bodo sirote, da potem lahko pobijejo še njih, vodil pa jih bo veliki ego smrkavec, ki je pokvarjen do obisti...

p.s.: Pa naj mi en razloži, kaj hudiča eno letalo kroži nad Lj. vsak dan, tudi po 2x na dan...verjemite ni potniško....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj močna je prepoved gibanja izven občine. Dokler nisem mel potrdila delodajalca bi lahko okuževal občane v drugi občini. Sedaj  pa imam to potrdilo pa ne bom nobenega okužil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, mojamiska pravi:

Dragi moj, res lepo, da se znaš pohecat ;)...

Draga moja ... rutka, šal, podkapa, čelada  ;) 

kar se tiče pa odstrela ... :cry: 

p.s.

še zdaj mi ni nihče odgovoril, ali v parlamentu in v vladi, maske sami kupijo, ali jih dobijo brezplačno :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak nobenega ne ogrožam s tem ploskanjem, ker sem snemana znotraj, v samoizolaciji :). A ja, tisti, ki me je snemal je bil pa v popolni bojni opremi :yea1:. To me pa zdaj spominja na razlago Kacina, zakaj ne nosi maske na tiskovkah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

 

še zdaj mi ni nihče odgovoril, ali v parlamentu in v vladi, maske sami kupijo, ali jih dobijo brezplačno :huh: 

 

Vsaj ministri jih po moje dobijo iz blagovnih rezerv, ker so jim revežem plače znižali za 30%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mojamiska pravi:

p.s.: Pa naj mi en razloži, kaj hudiča eno letalo kroži nad Lj. vsak dan, tudi po 2x na dan...verjemite ni potniško....

 Po nacinu preletavanja gre za letalo ki opravlja snemanje iz zraka... se mi zdi da je za potrebe topografije tako ze letal leta nazaj.. tudi avioncek se mi zdi isti..bil tudi nad trzinom in sentjakobom nekih 15 min nazaj..delal spure gor dol z nekim razmakom in odletel proti brniku..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

 Po nacinu preletavanja gre za letalo ki opravlja snemanje iz zraka... se mi zdi da je za potrebe topografije tako ze letal leta nazaj.. tudi avioncek se mi zdi isti..bil tudi nad trzinom in sentjakobom nekih 15 min nazaj..delal spure gor dol z nekim razmakom in odletel proti brniku..

Hvala za info :winkiss:....OK recimo, da to pije vodo, samo potem pa mi povej, kako to delajo, ko se zmrači ali včasih celo, ko je že čisto tema :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, mojamiska pravi:

Hvala za info :winkiss:....OK recimo, da to pije vodo, samo potem pa mi povej, kako to delajo, ko se zmrači ali včasih celo, ko je že čisto tema :rolleyes:

Ja to je pa nočni orto foto posnetek, vedno dobro uspe, ker je itak vse temno ;)

pred 7 urami, MARJA pravi:

Najbolj močna je prepoved gibanja izven občine. Dokler nisem mel potrdila delodajalca bi lahko okuževal občane v drugi občini. Sedaj  pa imam to potrdilo pa ne bom nobenega okužil.

O legenda, a pelješ se pa z motorjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa s termo kamerami snemajo gibanje, da bodo lahko bolj zadrgnili zanko (neubogljivi in migranti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MARE 65 pravi:

Ja to je pa nočni orto foto posnetek, vedno dobro uspe, ker je itak vse temno ;)

O legenda, a pelješ se pa z motorjem ;)

Ne še. Takoj ko bo zjutraj bolj toplo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mojamiska pravi:

Hvala za info :winkiss:....OK recimo, da to pije vodo, samo potem pa mi povej, kako to delajo, ko se zmrači ali včasih celo, ko je že čisto tema :rolleyes:

Na slepo :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.. zdaj je pravi trenutek za obračun z migranti..vojsko na južno mejo , pri prehodu okoli tistih , ki se ločijo od skupine posamično malo postreljati v zrak in jih fizično poloviti - tako posameznike kot skupine .. te "postreljane " posameznike osamitit ako , da zginejo 110% z zemlje - za 1 mesec recimo.. 

potem pa :  v poročilih in ostalih medijih objaviti število "postreljanih" kot število mrtvih. mogoče še kakšne fake "leak" nočne termo posnetke teh "postreljanih" pa tudi kakšnega dnevnega - takega s pomočjo paradižnikove mezge ali rdeče barve pa objavit z njihovih zaseženih telefonov... 

če že fejkajo ostale novice zakaj nebi tudi tega.

me zanima koliko časa bi bilo potrebno čakati na rezultat .. to bi bilo ob tej karanteni mogoče narediti z najboljšim rezultatom kajti ravno sedaj bi lahko najlažje spremljali gibanje migrantov oz. bi jih ustavljali že na meji..

pa še lahko bi naredili - to seveda za damija - primerjalne tabelce korona proti migranti ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc, zmeraj ko država tala dnar zamudim, zde ko bi lahko aprila malce počival in izdal vlogo za me je covid prizadel, bi prišparal 500e prispevkov pa še 700 đabe na račun, ne zdej bomo delali ščitnike za obraz cel april... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so vsi naši a ne :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Alla pravi:

kwa si linkal?

Jelinčič komentira "mega zakon", kako bodo tisti, ki nič ne delajo in so na socialni, dobili v zahvalo še 150eur, tisti ki pa dela in je izpostavljen virusu, pa bo morda od delodajalca dobil 200eur bruto. To pomeni, da bo delavec dobil manj denarja, kot tisti, ki je lenuh in ne dela. 

 

P.S.: Link je iz Facebooka, zato verjetno ne pokaže vsem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Jelinčič komentira "mega zakon", kako bodo tisti, ki nič ne delajo in so na socialni, dobili v zahvalo še 150eur, tisti ki pa dela in je izpostavljen virusu, pa bo morda od delodajalca dobil 200eur bruto. To pomeni, da bo delavec dobil manj denarja, kot tisti, ki je lenuh in ne dela. 

 

P.S.: Link je iz Facebooka, zato verjetno ne pokaže vsem. 

in videti je, da je zelo podučen, kako se nosi masko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, glej, če je maša preko spleta, ni nabirke (razen, če imajo Paypal aplikacijo). Skrbijo pa za duševno zdravje (tistih, ki verujejo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroka še enkrat, da ukrepi kot so, ne prinašajo nič koristnega, ampak precej slabega

Uživajte, dokler lahko - Bartolo Lampret je nekdanji tiskovni predstavnik Policijske uprave Maribor

 

In kakšno možnost zvišanja plače so si vtaknili v interventni zakon za zajezitev epidemije :kva2::l_01:

Razkrivamo vladni trik za zvišanje ministrskih plač

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!