Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni veleposlanik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Je. Pri NjATU.

Biu ... a je spet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlade že 12. dan ni sposobna opraviti nabave skoraj šestih milijonov kosov mask in druge zaščitne opreme, ki jih je na Kitajskem za Slovenijo pripravila Alibaba. Medtem ko je na Kitajskem zaščitna oprema čakala na potrditev nakupa, cene pa se zaradi trga in nepredvidljive logistike menjajo vsak dan, vlada raje podpisuje pogodbe z dvomljivimi dobavitelji zaščitne opreme. Zakaj vlada raje omogoči pobiranje provizije?

 

Vir:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-kitajskem-za-slovenijo-pripravljenih-sest-milijonov-kosov-mask-kaj-caka-vlada.html

Volk menja dlako, navade pa ne.

Popravljeno . Popravil ftp
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iše kakšen teden pa bodo v ustavo neizbrisno zaukazali nov 2 dnevni državni praznik . praznik bo vsak drugi vikend v marcu.. praznik velikega vodje  ... zaposlenim se odbije 2 dnevni plači katerih izkupiček se nameni kot dodatek poslancem , ministrom in najvišjim funkcionarjem na oblasti kot dodatek ritoliznosti velikemu vodji..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jaz razumem zakon o referendumu, ne bo več mogoče z referendumom blokirati zakona o istospolnih porokah, splavu, verski svobodi in posvojitvah v istospolnih družinah.

Ali pa so dodali še člen, ki pravi da ta zakon velja le, kadar je na oblasti "poštena" vlada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, bojo dodali novelo da Vili Kovačič pa lahko vlaga pobude za referendum, kot mu paše. Vse skupaj je vredno posebne izdaje Alan-a Ford-aalan-ford1.thumb.jpg.fd88a7306496afb2346448c402c793bc.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej državi je nekaj hudo narobe. Imamo epidemijo, drvimo proti gospodarskemu kolapsu, smeti se zaradi zaprtih sprejemnih centrov selijo nazaj v naravo, omejeno gibanje.....ampak gospod magister Branko Grims, ekolog, kontraekolog, poslanec, poznavalev svega i svašta, strokovnjak za vse in še več...se še ni oglasil. 

Mogoč se pa motim.....kaj pa, če je res zaposlen, da iz ozadja usmerja delo epidemiologov, infektologov.....:P:naughty:

 

(tedybearnesezajabavat)

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Table 'ava.ava_map_provys' doesn't exist

no tole sem danes dobila napisano, ko sem hotela na hitro pogledat programe slo tv...dostop je bil neomejen brez obveze ...do zdaj :)...4d.rtvslo.si R.I.P :cry:

...in nebo je spet modro....in danes ponoči je bila rožnata lun'ca :rolleyes:

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V. d. generalnega direktorja policije Anton Travner je za v. d. direktorja Uprave kriminalistične policije imenoval Vojka Urbasa, je policija objavila na spletni strani. Tudi na policiji so potrdili, da sta dosedanji direktor Boštjan Lindav in Urbas že predala posle. Urbas je leta 2016 kriminalistično policijo zapustil, domnevno zaradi očitkov o šikaniranju in spolnem napadu.

Vir: https://www.24ur.com/novice/slovenija/menjava-na-celu-kriminalistov-lindava-nasledil-vojko-urbas.html

Vlada zaščitno opremo uvaža le prek posrednikov, smernice EU pa ravno obratne

Po našem včerajšnjem razkritju, da večje količine zaščitne opreme na Kitajskem že nekaj časa čakajo na zeleno luč, da gredo na pot v Slovenijo, zelene luči še vedno ni. Dobavitelji čakajo na odločitev Slovenije, ali bo izpeljala posel, gospodarski minister pa pravi, da vlada brez posrednikov tega ne more storiti. Toda: ali država res ne more neposredno uvažati opreme? Predsednik Računskega sodišča trdi, da lahko.

Vir: https://www.24ur.com/novice/slovenija/vlada-zascitno-opremo-uvaza-le-prek-posrednikov-smernice-eu-pa-ravno-nasprotne.html

 

? Super, vedno bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, mojamiska pravi:

Table 'ava.ava_map_provys' doesn't exist

no tole sem danes dobila napisano, ko sem hotela na hitro pogledat programe slo tv...dostop je bil neomejen brez obveze ...do zdaj :)...4d.rtvslo.si R.I.P :cry:

...in nebo je spet modro....in danes ponoči je bila rožnata lun'ca :rolleyes:

zadeva spet "čudežno" deluje, je pa spremenjena :D

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je na začetku rekel, da ne bodo gledali nazaj....

Vlada na kritike o pritisku na medije: 'Večina medijev izvira iz nekdanjega komunističnega režima'

Vir: https://www.24ur.com/novice/tujina/vlada-na-kritike-o-pritisku-na-medije-vecina-medijev-izvira-iz-nekdanjega-komunisticnega-rezima.html

Saj tudi večina davkoplačevalcev izhaja iz nekdanjega komunističnega režima. :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/tujina/vlada-na-kritike-o-pritisku-na-medije-vecina-medijev-izvira-iz-nekdanjega-komunisticnega-rezima.html

saj ta ni več normalen....

pa še en komentar nekoga, ki ima očitno dosti podatkov o njemu (za nekatere sem tudi jaz prepričana, da držijo)..

poneumljanje
08.04.2020, 21:33:39
+1
Tole je naš komunist ivek :17. septembra 1958 je bil v vasi Fushë Kosovë (Kosovo Polje) v bližini Prištine rojen Ivani Jansha, sin Kosovarja Fatmirja Janshe in Makedonsko-Albanske matere Zamire Beqiraj. Ko je bil Ivani še otrok, sta ga biološka starša dala v posvojitev rejnikoma iz Grosupljega. Ob prihodu v Slovenijo je bil krščen in pri krstu dobil ime Janez. Albanski priimek in ime Ivani Jansha so poslovenili, tako da je bil od tedaj znan kot Ivan Janez Janša. Janša se je celotno življenje zavedal svojih albanskih korenin, a jih je pred javnostjo uspešno skrival, dokler niso raziskovalni novinarji izbrskali zgodbo o njegovem pravem poreklu. Kot otrok je bil v okupiranem Kosovu velikokrat deležen zaničevanja Srbskih oblasti, kar ga je tako travmatiziralo, da ima še danes patološki odpor proti Srbom in vsem priimkom na IĆ...
 
poneumljanje
08.04.2020, 21:35:21
+12
In tole je naš voditelj delal v življenjeu :Ko je bil še mladinec, so sovaščani v Grosupljem večkrat podvomili o njegovem poreklu, saj obrazna morfologija ni namigovala na slovensko poreklo, pač pa je bila bolj podobna ljudem iz zahodnega Balkana, bolj natančno Albanije. Ko je Janša zasedel visoka mesta v državi so te govorice potihnile, saj so se vaščani Grosupljega bali sankcij, saj se je Janša izkazal kot zelo avtoritativna osebnost. Kot mladinec je bil v Jugoslaviji zaprisežen komunist, saj je bil mnenja, da lahko po Titovi smrti prevzame njegovo mesto kot avtoritativni vodja države. Ko je bil zaradi radikalnih militantnih pogledov izključen iz komunistične partije je postal zaprisežen antikomunist. Leta 1991 je kot poveljnik teritorialne obrambe dobil priložnost, da se maščuje komunistom in Srbom za travme iz otroštva in mladosti. Njegovo poveljevanje je bilo osnovano na agresiji, zato je bila Slovenija v veliki nevarnosti popolne ofenzive in uničenja s strani JNA. K sreči je bil glas razuma predsednik predsedstva Milan Kučan, ki je spor rešil po diplomatski poti in omogočil našo osamosvojitev hi tro in brez veliko prelite krvi.
..........zdaj pa naj vsak presodi sam :D
 
pred 2 minutami, ftp pravi:

Je na začetku rekel, da ne bodo gledali nazaj....

Vlada na kritike o pritisku na medije: 'Večina medijev izvira iz nekdanjega komunističnega režima'

Vir: https://www.24ur.com/novice/tujina/vlada-na-kritike-o-pritisku-na-medije-vecina-medijev-izvira-iz-nekdanjega-komunisticnega-rezima.html

Saj tudi večina davkoplačevalcev izhaja iz nekdanjega komunističnega režima. :slap:

midva sva pa na isti valovni dolžini :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že presodil, še vedno bolje JJ kot komediant.....pa mi nobeden ni pri srcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem trenutku (tu podprem Kmeta) rabimo operativno vlado. In tu je JJ nedvomno boljša izbira, kot Serpentinšek, ali Cmerarca. Ker pa smo v stanju nekih prirejenih izrednih razmer, kjer opozicija in predvsem javnost nimata obicajnih vzvodov za nadzor na vlado, je treba nepravilnosti in napake beleziti, analizirati....in ko se bo stanje normaliziralo, udariti nazaj z vsemi topovi in argumenti.

Z zgodbico o šiptarskem poreklu, ki med njegovimi nasprotniki krozi že vsaj 15 let in ni argumentirana, vsekakor ne. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je ze zacel,Jnezek oziroma Ivan je dobil opozorilo glede svobode medijev v slo. pa je takoj napisal baje stiri strani dolgo pismo da majo pri nas medije v rokah se zmeri komunisti pa partizani pa strici pa tete pa udba in da se bo on boril proti temu, namest da bi se ukvarju z drzavo bo spet lovil partizane pa Kucana,  jebo ga Tito.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bomo začeli misliti na prihodnost in se ne ozirali na preteklost, bomo imeli vedno ene izgovore, zakaj nam ne gre...

še v kazenskih postopkih je enkrat čas, in si po določenem času nedolžen

jebo vas vse skup partizani in domobranci ... in vsakega, ki mi bo to omenjal, ne bom volil

bolano :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, mislim, da je vsem jasno, da JJ ni priljubljen pri medijih (ki niso njegovi) in tudi , da objektivnih medijev pri nas ni. Je pa JJ sper pljunu v svoj krožnik s takim odgovorom. Zmeri so pri njemu krivi komunisti, pri (sedanji) opoziciji pa JJ in vsem paše ,da je tako. Folk se pa pol prepucava med sabo (tko,k tudi na tem forumu). Vsi se grejo po principu, če nisi z nami, si proti nam.

 

Zato pa imamo tako kot imamo in živimo v preteklosti. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5e8efab3cffa9/jansa-v-vojni-s-sefom-svetovne-zdravstvene-organizacije-odstopi-zdaj

p.s. tedybear ta zgodbica drži :D , ostalo kar sem copy paste komentatorja pa tudi bolj ali manj...iz prve roke moj/a bližnji/a je z njim sedel/a na sestankih ZSMS in točno lahko pove, kako je  izgledalo vse skupaj... :rolleyes:...in nisem zaradi tega noben njegov nasprotnik in, če sem poštena, pristaš pa tudi ne...to je bilo bolj namenjeno za "glodanje" :)

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni res, pa je, bi lahko rekel človek za kadrovske zamenjave v policiji, kjer se večina uslužbencev drži za glavo. Minister za notranje zadeve Aleš Hojs je za prvega človeka policije najprej izbral Antona Travnerja. Tega je zaradi domnevnega oškodovanja državnega proračuna pred leti preiskovala protikorupcijska komisija, zaradi izplačila previsokih plač pa ga je doletela tudi preiskava v službi za notranjo revizijo na notranjem ministrstvu. A to še zdaleč ni edina izbira Hojsa, ki človeka pusti z odprtimi usti.

Vir: https://www.24ur.com/novice/slovenija/v-vodstvu-policije-na-polozajih-ljudje-ki-so-bili-sami-v-postopkih.html

Pa res postajamo država kriminalcev, od vodje naprej (navzdol) - žalostno ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ProdriveR pravi:

Okej, mislim, da je vsem jasno, da JJ ni priljubljen pri medijih (ki niso njegovi) in tudi , da objektivnih medijev pri nas ni. Je pa JJ sper pljunu v svoj krožnik s takim odgovorom. Zmeri so pri njemu krivi komunisti, pri (sedanji) opoziciji pa JJ in vsem paše ,da je tako. Folk se pa pol prepucava med sabo (tko,k tudi na tem forumu). Vsi se grejo po principu, če nisi z nami, si proti nam.

 

Zato pa imamo tako kot imamo in živimo v preteklosti. 

oprosti moje mišlenje je da majo L in D približno enako svoje pristranske medije...tak jaz preberem.

Premalo je "neodvisnih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!