Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Pojbič: "Katera vlada v zgodovini je kdaj kaj takega naredila, da je pomagala vsem? Naj mi nekdo pove!"

Kordiš: "Titova" 

:lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, motozajebant pravi:

Pojbič: "Katera vlada v zgodovini je kdaj kaj takega naredila, da je pomagala vsem? Naj mi nekdo pove!"

Kordiš: "Titova" 

:lol1::lol1:

Ga je pošolal :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, motozajebant pravi:

Pojbič: "Katera vlada v zgodovini je kdaj kaj takega naredila, da je pomagala vsem? Naj mi nekdo pove!"

Kordiš: "Titova" 

:lol1::lol1:

kje je bilo to .. a je kakšen videoposnetek ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je to pojbič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

kdo je to pojbič?

Ne poznaš? SDS stranka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Kako je stranka izvedla anketo. :)

Screenshot_20200528_133852.jpg.5c7eaaf48ca0c501a211910c2d774412.jpg

 

ne morš falit kot vidim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

Ne poznaš? SDS stranka

mogoče ga poznam pa ne vem da je v stranki.. daj fotko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

mogoče ga poznam pa ne vem da je v stranki.. daj fotko..

Screenshot_20200528-190439_Chrome.thumb.jpg.000226ec80fd6c0b526cda2d1d46ecdd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bljak.. takih ne poznam..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

bljak.. takih ne poznam..

Hahahah, boljše da ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, MARE 65 pravi:

Klovni...čeprav so mi ta pravi klovni vsaj simpatični :slap:

Zato se men moja čudi, kako lahko sedim tudi po 2 uri pred tvjem in gledam sejo vlade :lol1:

Se da kar fajn nasmejat :) 

Včersj gledal opozicijo na slo1, JJ sem bojkotiral :)  A se da Jelinčiča kako odstranit iz parlamenta? Ker ta tip pa res ni gladek.... 

Je pa zanimivo, če pride do novih volitev. Mam občutek, da se spet ne bo sestavla vlada. Vsaj ne takšna da bi bila sposobna normalno funkcionirat. Pajon, Šarec, Bratušek bi želeli sredinsko vlado, kompromise. Mesec pa kot vedno, sam zase... Levičarsko vlado. Slabo se nam piše... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, motozajebant pravi:

Zato se men moja čudi, kako lahko sedim tudi po 2 uri pred tvjem in gledam sejo vlade :lol1:

Se da kar fajn nasmejat :) 

Včersj gledal opozicijo na slo1, JJ sem bojkotiral :)  A se da Jelinčiča kako odstranit iz parlamenta? Ker ta tip pa res ni gladek.... 

Je pa zanimivo, če pride do novih volitev. Mam občutek, da se spet ne bo sestavla vlada. Vsaj ne takšna da bi bila sposobna normalno funkcionirat. Pajon, Šarec, Bratušek bi želeli sredinsko vlado, kompromise. Mesec pa kot vedno, sam zase... Levičarsko vlado. Slabo se nam piše... 

rajš sedim v garaži in pijem pivo..

odstranit jelinčiča? zakaj? a ni demokratično pravilno , da so v parlamentu nasprotja? pa priporočam ogled kakšnih drugih demokratičnih parlamentov, ki imajo dolgoletno tradiciji  in slog komuniciranja ter besednjak v njih..

"Je pa zanimivo, če pride do novih volitev. " ?? ali obstaja možnost , da do naslednjih volitev ne pride? si mogoče mislil predčasne ? kajti redne morajo biti..seveda obstaja teoretična možnost namenskega sejanja virusa s strani obstoječe vladajoče klike in karantena , ki bi izredne volitve onemogočila in tako podaljšala in zvečala obseg kraje javnega denarja..

obstaja možnost manjšinjske vlade .. moč take je , da ji uspe pri svojih predlogih pridobiti podporo ostalih strank v parlamentu..

edini pogoj je , da je taka vlada zelo apolitična oz. gospodarsko strokovna.. to je pa pri nas malo težje izvedljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, thumper pravi:

rajš sedim v garaži in pijem pivo..

odstranit jelinčiča? zakaj? a ni demokratično pravilno , da so v parlamentu nasprotja? pa priporočam ogled kakšnih drugih demokratičnih parlamentov, ki imajo dolgoletno tradiciji  in slog komuniciranja ter besednjak v njih..

"Je pa zanimivo, če pride do novih volitev. " ?? ali obstaja možnost , da do naslednjih volitev ne pride? si mogoče mislil predčasne ? kajti redne morajo biti..seveda obstaja teoretična možnost namenskega sejanja virusa s strani obstoječe vladajoče klike in karantena , ki bi izredne volitve onemogočila in tako podaljšala in zvečala obseg kraje javnega denarja..

obstaja možnost manjšinjske vlade .. moč take je , da ji uspe pri svojih predlogih pridobiti podporo ostalih strank v parlamentu..

edini pogoj je , da je taka vlada zelo apolitična oz. gospodarsko strokovna.. to je pa pri nas malo težje izvedljivo.

Prov, meni pa sede gledat takšna in drugačna prepucavanja... 

Nikjer nisem rekel, da v parlamentu niso dobrodošla nasprotja. Navsezadnje je to hram demokracije. In ne, nebi ga odstranil zaradi nasprotujočiega menjea, temveč zaradi drugih stvari. Je pa Zmago izredno inteligenten človek in "masti brkove" že celo življenje na račun inteligence.  

Hvala za priporočilo, a gledam tudi ogromno drugih parlamentov, od bivše juge (celotne) in nadalje. Namesto filmov.

Imaš prav, mislil sem na PREDČASNE volitve, a tega nisem napisal :) 

Obstaja možnost manjšinske vlade. A manjšinsko vlado smo imeli januarja pod vladavino Šarca. In kot si videl, so se ravno iz tega razloga razpustili. Tako da, to je NO Go varianta. Vsaj pri nas ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit, da politiki nastopajo tako, kot jim to prinaša glasove. V tem niso kaj drugacni kot jogurti v hladilniku v Sparu. Od tistega kar imas na polici bos izbral onega, ki ti najbolj ugaja. Malo smo tudi sami krivi, ker ne nehamo kupovat jogurtov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, nejc74 pravi:

Ne pozabit, da politiki nastopajo tako, kot jim to prinaša glasove. V tem niso kaj drugacni kot jogurti v hladilniku v Sparu. Od tistega kar imas na polici bos izbral onega, ki ti najbolj ugaja. Malo smo tudi sami krivi, ker ne nehamo kupovat jogurtov.

al pa vzameš jogurt, ki ga še nisi probal, ostale, ki si jih že probal veš, da so zanič ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.demokracija.si/slovenija/vabljeni-k-podpisu-peticije-v-podporo-sedanji-vladi.html

Novinar Dnevnika je preizkusil, kako je z podpisovanjem peticije. Ugotovil je, da se elektronsko lahko vsak podpiše xxxx krat, le vsakič z drugim imenom.

Tako je napisal, da so iz njegovega računalnika peticijo podpisali tudi Adolf Hitler, Benito Mussolini in France Popit. SDS se jim je za podpiše zahvalil.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

Ne pozabit, da politiki nastopajo tako, kot jim to prinaša glasove. V tem niso kaj drugacni kot jogurti v hladilniku v Sparu. Od tistega kar imas na polici bos izbral onega, ki ti najbolj ugaja. Malo smo tudi sami krivi, ker ne nehamo kupovat jogurtov.

Točno tako.

a določeni politiki in stranke, pa nastavijo rit onemu, ki mu največ plača. Še najlepši primer tega je Desus. Ni vlade v zadnjih 15ih letih, kjer nebi bili oni v opoziciji. Samo da so. Je pa tudi res, da so bili ravno oni tisti jeziček na tehtnici oz delček mozaika, ki je bil potreben za večinsko vlado. 

Jelinčič je pa isti. Malo lev, malo desen. Kokr kdaj. Odvisno koliko kdo plača. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso problem vlade pri nas...itak so vse iste, le drugače so obarvane. Pri nas je problem sistemski...in takšen kot je omogoča sistemsko kolobarjenje istih posevkov (zasevkov...ker so kot kancer).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

Točno tako.

a določeni politiki in stranke, pa nastavijo rit onemu, ki mu največ plača. Še najlepši primer tega je Desus. Ni vlade v zadnjih 15ih letih, kjer nebi bili oni v koaliciji. Samo da so. Je pa tudi res, da so bili ravno oni tisti jeziček na tehtnici oz delček mozaika, ki je bil potreben za večinsko vlado. 

Jelinčič je pa isti. Malo lev, malo desen. Kokr kdaj. Odvisno koliko kdo plača.  (Jelinčič - Cenik)

Malo popravim :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kaldu pravi:

Malo popravim :blush:

auč :lol1: 

kje sem pa opozicijo potegnu ven.. ha ha... se zgodi, hvala za popravek :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motozajebant pravi:

Prov, meni pa sede gledat takšna in drugačna prepucavanja... 

Nikjer nisem rekel, da v parlamentu niso dobrodošla nasprotja. Navsezadnje je to hram demokracije. In ne, nebi ga odstranil zaradi nasprotujočiega menjea, temveč zaradi drugih stvari. Je pa Zmago izredno inteligenten človek in "masti brkove" že celo življenje na račun inteligence.  

Hvala za priporočilo, a gledam tudi ogromno drugih parlamentov, od bivše juge (celotne) in nadalje. Namesto filmov.

Imaš prav, mislil sem na PREDČASNE volitve, a tega nisem napisal :) 

Obstaja možnost manjšinske vlade. A manjšinsko vlado smo imeli januarja pod vladavino Šarca. In kot si videl, so se ravno iz tega razloga razpustili. Tako da, to je NO Go varianta. Vsaj pri nas ne. 

Jao stari, da vidiš Jelenkota ko ga ima kar nekaj v riti...katastrofa...:slap:kar pa se tiče inteligence...zelo je brihten zase...svaka mu čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!