Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

že imam :P

Policijsko uro :P

Opis ni na voljo

Opis ni na voljo

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena napaka je na številčnici, kaže lahko med 21 in 6 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ena napaka je na številčnici, kaže lahko med 21 in 6 :P

 

Ob 21:06 uri bo tako pokazalo ;) 

Sem dal na črno številčnico, pa se vseeno vidi ... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da vlada nima več večine v parlametu :hmm:

zadeva : Ustavni sodnik in viceguvernerka BS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? Janez Janša meni, da krščanske vrednote niso dovolj spoštovane. Pa saj ima prav, sam krši pravzaprav vse temeljne vrednote. Pa si poglejmo 7  smrtnih grehov:
 
NAPUH: meni, da je največji, da ima edini prav, da so vsi, ki niso z njim, delomrzneži, komunisti, lezbijke, geji, migranti. S svojo televizijo Novo24 stalno pljuva in laže o vseh, ki so proti njemu.  
POHLEP: kljub že nakradenim milijonom evrov, kljub temu, da je bil zaradi tega v zaporu, Janez Janša ŠE VEDNO stopa iz afere v afero, še vedno krade NAŠ denar, še vedno sestavi vlado samo zato, da bo lahko kradel. Celo rekrutira ostale ministre, da kradejo, da on ne bo obsojen zaradi tega. Začelo se je z orožjem, nadaljevalo z oklepniki, maskami, ventilatorji in še mnogim krajam, o katerih ne vemo in se bodo razkrile tekom leta. 
POHOTA: pohota po oblasti, po denarju, po Orbanu, po fašizmu, po nacizmu, po kršenju človekovih pravic.
JEZA: jeza nad komunisti, levičarji, geji, lezbijkami, migranti, muslimani, Kučanom, Levico, upoštevanjem zakonom, nad vsem, kar ni on.
POŽREŠNOST: požrešen v taki meri, da mu samo oblast ni dovolj. Janez Janša želi absolutno oblast, diktaturo, oblast nad slehernikom. Želi biti diktator, kjer on piše in ustvarja zakone, ki veljajo za vse, razen za njega. Želi nakrasti ves denar Slovenije in imeti ljudstvo za sužnje.
ZAVIST: Janez Janša je zavisten VSEM, ki zmoremo ljubiti, se imeti radi, ki zmoremo empatije in občutka za soljudi, ki nam je mar za naravo, živali. Janez Janša tega ne zmore, zato nam zavida.
LENOBA: Ja, Janez Janša je len, sam še nikoli zares NI delal, denar, ki ga ima, je nakradel od nas, prebivalcev RS, od afere do afere. Plačujemo ga MI, davkoplačevalci, za to, da nam krade. Ostali denar pa je zaslužila njegova Urška. Sam je najbolj lena oseba v RS, potem pa nas ima ON za delomrzneže in prisklednike na sociali.
 
Ja, dragi moji sodržavljani, Janez Janša je udaril direktno po 7 smrtnih grehih, krščanske vrednote so resnično ogrožene, pa brez sarkazma. 
 
V petek je nov dan, vladi Janeza Janše se piše sodni dan.
 
Ej, Janez Janša, #nebomtiho, ljudstvo se te ne boji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar dobro zapisano

https://www.mladina.si/202145/jansa-in-kacin-vojno-zivita-ves-cas/?fbclid=IwAR2fhn2jPBfSq3ySt9pJlfEnrZAR-zBjAVNxJjNU-TIVQGuoi8CP6l5YY4M

»Janša in Kacin vojno živita ves čas«

 

problem je, ker vsaka garnitura počne isto..neglede na barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitna dvojna merila:

To potrebuje Slovenija, to je tista pot, na katero stopa premalo ljudi.

Kot piše portal Sobotainfo, se je Denis Rajbar odločil za potezo, ki je v današnji časih neverjetna in nepredstavljiva. A je še kako resnična. Športni direktor in podpredsednik Mure je v svojem podjetju Dengrad korona krizo za roge prijel drugače kot vsi tisti, ki se odločajo za zniževanje dohodkov in odpuščanja. Po vzoru iz Avstrije je skrajšal delovni čas, in tako bodo njegovi delavci vsak drug petek prosti ter bodo imeli podaljšan vikend.

"Število ur, ki jih pri tem opravijo, bo ostalo isto, kot doslej. Po sestanku z delavci je bila ta možnost izredno dobro sprejeta," je dejal za Sobotainfo in nadaljeval "Že pred tem smo se v nekaterih stvareh zgledovali po Avstriji, ki je nekaj svetlobnih let pred nami. Tam vidiš, da so delavci zadovoljni, enako mora biti pri nas. Tudi, če je vsak drugi petek prost, je ravno zaradi tega efektiva ostale dni večja." To pa še ni vse, Rajbar je šel pri tem še korak dlje. 

Hkrati s prostimi petki je sredi najhujše krize delavcem namenil višje plače. Da, prav ste prebrali, višje plače. "Odločili smo se za sestanek z vsemi zaposlenimi in se dogovorili za nove, boljše pogoje. Za višje plače. Verjamem, da bomo v teh težkih časih tudi na ta način delali še z večjim zagonom kot doslej," je dejal za Sobotainfo. Neverjetno. Noro. In tako fantastično. Globok poklon, to potrebuje celotna Slovenija. 

 

Ko pa je Janša svojim ministrom dvignil plače, in to že na začetku krize, pa je bil cel halo ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če bi bilo to res , da se zgleduje po avstrijcih potem sem jaz avtomatsko notr.. 

ni res .. gospod je pred avstrijci - moram rečt mojimi od gor - za eno stopnjo - ta pa je povečanje plač.. če to res drži in ni delavcem zvišal z minimalne na 713 neto potem je zame - car.. sam so morali prej za 8 urni delovnik zaslužit vsaj 1000e neto.. plus delovna plus malica plus prevoz.. kot pravim - če je tako potem bi se morali avstrijci zgledovat po njemu..in bi bil jutri fraj pa na motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 10. 2020 ob 20:56, kaizer pravi:
? Janez Janša meni, da krščanske vrednote niso dovolj spoštovane. Pa saj ima prav, sam krši pravzaprav vse temeljne vrednote. Pa si poglejmo 7  smrtnih grehov:
 
NAPUH: meni, da je največji, da ima edini prav, da so vsi, ki niso z njim, delomrzneži, komunisti, lezbijke, geji, migranti. S svojo televizijo Novo24 stalno pljuva in laže o vseh, ki so proti njemu.  
POHLEP: kljub že nakradenim milijonom evrov, kljub temu, da je bil zaradi tega v zaporu, Janez Janša ŠE VEDNO stopa iz afere v afero, še vedno krade NAŠ denar, še vedno sestavi vlado samo zato, da bo lahko kradel. Celo rekrutira ostale ministre, da kradejo, da on ne bo obsojen zaradi tega. Začelo se je z orožjem, nadaljevalo z oklepniki, maskami, ventilatorji in še mnogim krajam, o katerih ne vemo in se bodo razkrile tekom leta. 
POHOTA: pohota po oblasti, po denarju, po Orbanu, po fašizmu, po nacizmu, po kršenju človekovih pravic.
JEZA: jeza nad komunisti, levičarji, geji, lezbijkami, migranti, muslimani, Kučanom, Levico, upoštevanjem zakonom, nad vsem, kar ni on.
POŽREŠNOST: požrešen v taki meri, da mu samo oblast ni dovolj. Janez Janša želi absolutno oblast, diktaturo, oblast nad slehernikom. Želi biti diktator, kjer on piše in ustvarja zakone, ki veljajo za vse, razen za njega. Želi nakrasti ves denar Slovenije in imeti ljudstvo za sužnje.
ZAVIST: Janez Janša je zavisten VSEM, ki zmoremo ljubiti, se imeti radi, ki zmoremo empatije in občutka za soljudi, ki nam je mar za naravo, živali. Janez Janša tega ne zmore, zato nam zavida.
LENOBA: Ja, Janez Janša je len, sam še nikoli zares NI delal, denar, ki ga ima, je nakradel od nas, prebivalcev RS, od afere do afere. Plačujemo ga MI, davkoplačevalci, za to, da nam krade. Ostali denar pa je zaslužila njegova Urška. Sam je najbolj lena oseba v RS, potem pa nas ima ON za delomrzneže in prisklednike na sociali.
 
Ja, dragi moji sodržavljani, Janez Janša je udaril direktno po 7 smrtnih grehih, krščanske vrednote so resnično ogrožene, pa brez sarkazma. 
 
V petek je nov dan, vladi Janeza Janše se piše sodni dan.
 
Ej, Janez Janša, #nebomtiho, ljudstvo se te ne boji

Niti ena trditev ne pije vode, ker ni podkrepljena z niti enim konkretnim in neizpodbitnim dokazom. Gre za puhlo zavajanje in laži s strani ultra levičarskega skrajneža. To je pa tudi vse. 

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, truckdriver said:

Niti ena trditev ne pije vode, ker ni podkrepljena z niti enim konkretnim in neizpodbitnim dokazom. Gre za puhlo zavajanje in laži s strani ultra levičarskega skrajneža. To je pa tudi vse. 

A? Sicer me prime srat ko pomislim na SLO politiko, samo tak komentar je pa res mimo ustreljen...

Torej zrušu je vlado Borčija in povod je bila pokojninska reforma, katero je potem praktično isto predlagal naprej leto kasneje. Torej ker je Borči delal je slabo, kar je ond elal je dobro , čeprav je bil praktično enak zakon.

Kar se tiče denarja.. resno? poglej trenutno stanje kako se nabalvja roba za krizo... JJ deli tako.... torej nabavna cena je miljonček, dodamo gor miljonček za JJ fond, miljonček za biznis frende, miljonček za politične frende, pol se pa ljudje čudijo da je cena vsaj 3x kar bi lahko bila.  Da o tem da država zdej nabavlja samo preko JJ kolegov. (za zgodovisnek dokaze pobrskaj po arhivih tako se je prodajalo tudi SLO orožje, v SLO blagajne je padlo 1000DEM, hrvatarji so plačali 3000DEM le kam je šla razlika malo v hr malo v slo...)

 

No in katero resno delo je delal JJ ? 

uživajte v starem ampak vedno aktualnem komadu

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil nek praznik, 99% ne ve iz prve, da je to nek dan suverenosti, praznik, ki so ga dali Janši, da lahko rokuje na odhod zadnjega pripadnika exJNA iz Slovenije...

Jaki praznik, brez vsebine, tega nihče ne praznuje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš, če ne bi bilo tvojega zapisa, se sploh ne bi spomnil, da sem l.91 stal tam v Kopru z SAR 88. Tisto singapursko sranje je bilo dobro, dokler ga nisi razstavil za čiščenje. Mislim, da ima šivalni stroj manj drobnih delov......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janša jih je pregnal..baje, tako piše na FB. Še dobro, da sem bil okrog in vem, kdo jih je pregnal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tedybear pravi:

Bemtiš, če ne bi bilo tvojega zapisa, se sploh ne bi spomnil, da sem l.91 stal tam v Kopru z SAR 88. Tisto singapursko sranje je bilo dobro, dokler ga nisi razstavil za čiščenje. Mislim, da ima šivalni stroj manj drobnih delov......

tandžara , papovka , kalašnikov in tetejevc - na to se lahko zaneseš da bo delalo.. 99.9% ostalega je tko tko..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ene butale... na obdavčitev bojo vplivale le emisije.... ampak motorje nad 2.5L in tiste ki največ onesnažujejo bomo malce manj obdavčili.

Kdo zdej tle koga jebe...

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/obdavcitev-motornih-vozil-ne-bo-vec-odvisna-od-prodajne-cene.html

"Po ocenah Gospodarske zbornice Slovenije (GZS) bodo vozila nižjega srednjega razreda po novem precej bolj obdavčena. Kot so izračunali v začetku leta, bi kupci najcenejših modelov motornih koles plačali štirikrat več davka,...."

in

"V predlogu, ki ga je danes posredovalo v medresorsko usklajevanje, je nekoliko znižalo predvideni znesek davka le za vozila z močjo motorja med 110 in 170 KW ter za vozila z najvišjimi vrednostmi izpustov ogljikovega dioksida."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdaj so si med korono nagrabili denar in ga je treba potrošiti in zabrisati sledi.. seveda normalen človek s svojo plačo ne seže nad 2.0 prostornine ... oni pa bodo pokupili luksuz in s tem prikazali kako se je zvečal priliv davkov v blagajno..

 v odvisnosti od euro norme se mora davek (naj bi bil okoljski in ne dmv saj gre za onesnaževanje) obračunati v različnih zneskih po različnih euro normah po katerih je itak znano koliko je izpusta pri določenem agregatu , ki ima določeno prostornino in določeno moč ter s tem povezano porabo goriva , ki pogojuje količino izpustov po določeni e normi.. če ima nek agregat pri euro6 porabo 5l na 100km , drugi pa 15l na slednji plača 3x toliko davka saj ima 3x toliko količino izpusta..

npr: euro 3 - 10e/100ccm  , euro4 - 9e/100ccm , euro5 - 8e/100ccm , euro 6 - 6.5e/100ccm

ker gre za podajo novih vozil je stvar jasna : euro 6 .. po vltp ciklu je poraba toliko in toliko na 100ccm prostornine.. tukaj se lahko upošteva bolj ali manj varčne motorje v nekaj različnih stopnjah - če agregat recimo porabi 0.5l/100ccm/100km ima osnovno stopnjo ..  če pa porabi 1,0l/100ccm/100km pa naj plača še enkrat toliko.. za vse enako .. 

to je kar se tiče izpustov co2.. kar se pa tiče izpustov monoksidov in sajastih delcev (tukaj je poznano povišanje te vrednosti pri najsodobnejših bencinskih motorjih z direktnim vbrizgom) , ki so pa bolj nevarni človeškemu zdravju pa se ravno tako na isti način lahko postavi lestvica znotraj norme.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ni spremenil mnenja. Le zakaj je šel delati zanj? Morda si želi še trenutek slave ali pa izboljšati penzion?

kacin.jpg.47bf955a4e661dc51fceb02975b7cc20.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Bmflar pravi:

Vlada.jpg

Lahko me jebejo do nezavesti, ma zanosu ne bom :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!