Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 4 urami, Alla pravi:

Jaz sem prepričana, da sta ta dva gumpca to naredila zanalašč, da pozornost medijev in javnosti obrneta nase, v ozadju se bo pa ponovno zgidila bistveno večja pizdarija...

Dvomim, da je zanalašč .... taki pač so, dokler se jim dovoli ... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Alla pravi:

Neumni?
A je to zdaj pogoj, da prideš v vlado?

A bi se ukvarjala s politiko? Jaz ne, saj nisem neumen. :)

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neumni zasedejo Mahničevo mesto, extra prbit pa dobiš ministrsko mesto :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

Neumni?
A je to zdaj pogoj, da prideš v vlado?

nisem rekel neumni ... bolj v smislu, da so pomembni člani vlade RS si lahko take stvari dovolijo ... za Počivalša so nekaj krat ponovili, da je opravljal državniške opravke in da potem to lahko ...  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

A bi se ukvarjala s politiko? Jaz ne, saj nisem neumen. :)

ne morš bit ti tok neumen, kot pa so naši v vladi, ne moreš :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo na jadranko gledat, če Hrvati dobro opravljajo delo. Ker smo enako pristojni kot Hojs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

ma Hojsek še ni slišal za eletronsko bančništvo???

...niti za zoom, skype, teams,... , zato je dober mnister :fyou:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Alla pravi:

Neumni?
A je to zdaj pogoj, da prideš v vlado?

NEEE..  to je en od pogojev , ki je najlažji..drugi so še : neugodni jetrni test , šmrkavost . nesramne uši , vakuum v glavi , drek na jeziku , drek na laseh ali pleši (slednji velja malce več) , ...itn...

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

neumni zasedejo Mahničevo mesto, extra prbit pa dobiš ministrsko mesto :P

če si samo zapohan nimaš šans.. dandanes se gradi na trdoti.. ok - že nekaj časa.. vsaj na njuhanosti ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

NEEE..  to je en od pogojev , ki je najlažji..drugi so še : neugodni jetrni test , šmrkavost . nesramne uši , vakuum v glavi , drek na jeziku , drek na laseh ali pleši (slednji velja malce več) , ...itn...

če si samo zapohan nimaš šans.. dandanes se gradi na trdoti.. ok - že nekaj časa.. vsaj na njuhanosti ..

pa ne pozab na mamo, brez mame ni nič. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

pa ne pozab na mamo, brez mame ni nič. :P

štej pod "nesramne uši" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2021 ob 13:55, Alla pravi:

Neumni?
A je to zdaj pogoj, da prideš v vlado?

Nam izgledajo neumni, zase pa znajo še predobro poskrbet ...

Popravljeno . Popravil Endlich
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2021 ob 9:36, franc pravi:

Nista. Tako so napihnjeni, da so prepričani, da za njih veljajo posebna pravila. V Sloveniji jim to uspeva, v "resničnem" svetu se pa potem pokaže kako nepomembni so.

lp

Točno tako, Hojs če bi bil neka faca, bi ga kolegi hrvati povabili na kavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2021 ob 14:02, maus pravi:

nisem rekel neumni ... bolj v smislu, da so pomembni člani vlade RS si lahko take stvari dovolijo ... za Počivalša so nekaj krat ponovili, da je opravljal državniške opravke in da potem to lahko ...  

 

A nisi slišal njegove glasbene želje...

https://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se kupujejo glasovi v parlamentu :P

Le kake cifre morjo to bit? Hm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, Karel Viktor Erjavec in koalicija KUL, so doživeli poraz na celi črti. Največji poraženec danes v DZ je zagotovo Karel Viktor Erjavec, saj so ga nasadili na čevelj celo njegovi štirje poslanci. Da sem sam v njegovi koži, bi se od sramu vdrl v zemljo in nikoli več vtaknil kljuna v politiko. Poslanci DZ so jasno odločili, koga želijo za PM. Naslednjo vladajočo koalicijo bomo določili volilci na volitvah v DZ. Upam, da bodo nasprotniki sedanje vlade do rednih volitev dali mir in ne več rovarili v državi. Parlament je tisti v katerem poslanci, ki so dobili mandat ljudstva na zadnjih volitvah, odločajo o naši sedanjosti in prihodnosti in nihče drug in nikjer drugje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, mladench pravi:

Ulica tretjič. Pa nagont vso to pokvarjeno smet. 7 posrancev drži celo državo v pesti.

Tudi ti in še marsikdo, boste morali dojeti, da manjšina na ulici še zdaleč ne predstavlja voljo volilcev. Kakšna je večinska volja volilcev v danem trenutku, je edina relevantna anketa volitve in nič drugega. Pač se boš tudi ti moral sprijazniti z dejstvom, da bo trenutna vlada ostala za krmilom do naslednjih rednih volitev. Vsak ima sicer vso pravico kritičnega mišljenja in izražanja do te in katerekoli druge vlade. Da se pa nagibaš k nasilni odstranitvi trenutne vlade, je pa to skrajno neprimerno, nesprejemljivo in nedemokratično dejanje, karšnega poznamo samo v totalitarnih režimih.   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, bladerunner said:

Tudi ti in še marsikdo, boste morali dojeti, da manjšina na ulici še zdaleč ne predstavlja voljo volilcev. Kakšna je večinska volja volilcev v danem trenutku, je edina relevantna anketa volitve in nič drugega. Pač se boš tudi ti moral sprijazniti z dejstvom, da bo trenutna vlada ostala za krmilom do naslednjih rednih volitev. Vsak ima sicer vso pravico kritičnega mišljenja in izražanja do te in katerekoli druge vlade. Da se pa nagibaš k nasilni odstranitvi trenutne vlade, je pa to skrajno neprimerno, nesprejemljivo in nedemokratično dejanje, karšnega poznamo samo v totalitarnih režimih.   

"Če bi imela vlada trdno večino, bi bilo vsaj 46 glasov proti, ne sedem"

To, da se par poslancev trese in oklepa stolcka na vse pretege, ker ve, da, ko odleti ta vlada je konec poslanske place in stalih privilegijev ne odraza vecinske volje volilcev.

BTW: ce ne bi bilo epidemije bi bile ulice polne in to gamad skorumpirano  avtokrtsko bi odnesli z nogami naprej iz parlamenta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, mladench said:

Ma nima smisla razpravljat s tabo. Ti je že marsikdo poizkušal razložiti problem današnje vlade in kam to vodi ampak imaš nek šum v glavi, ki ti nikakor ne pusti pogledati širše slike. 

Jaz nisem niti za leve niti za desne, niti za bele niti rdeče. Lahko bi se reklo, da sem med tistimi, ki je vsa ta leta bil neopredeljen in se tudi kaj veliko nisem brigal za politiko, pa tudi na volitve nisem hodil. Vem pa, da naslednjo nedeljo bom tam.

Ta tvoja demokracija postavlja dvojna merila, zavaja, manipulira, izvaja represijo, ne komunicira z ljudstvom in stroko ter si podreja ves panoge in inštitucije. Tudi na oblast ni prišla zaradi volje ljudstva.

Nevem kaj je narobe z prebivalci Mjanmara? Zakaj ljudstvo ne sprejme trenutne oblasti? Trenutno malo ekstremna primerjava, a drsimo v desno skrajnost.

Žal sem ovca, ki ima dobro službo z rednim plačilom v teh časih in mi nič ne manjka. Ampak ko pogledam sosede in prijatelje, ki niso mogoče take sreče, me vleče na trg vržt kak jajc v neobzirne ljudi.

 

Se vedno gres lahko na trg vrzt kak jajc v neobzirne ljudi v imenu sosedov in prijateljev, kateri nimajo take srece kot ti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!