Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Napaka nove vlade je ukinitev avtocestne policije.. to sploh ni nov projekt, ampak se vleče še iz Jugoslavije .. leta 1985 je bila v ta namen zgrajena prometna policija Grič.

:dry:  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe..nobena napaka....

 

in nobenga efkta ni bilo od AC policije, pravzaprav ne vem a normalna policija ni sposobna tega počet kar bi naj počela AC policija (je mar ne in počne)?

Torej jebanje kamionarjev, iskanje "izbeglic" v romunskih kombijih? Itak da pretočnosti ne morejo zrihtat, saj jih je premalo.

Iz prve roke lahko povem, da AC policija je bila čisto brez haska!!!

https://n1info.si/novice/slovenija/zacasno-ukinjajo-tri-avtocestne-policije-policistov-preprosto-ni-dovolj/

Ps. Ustanovljena je bila za dobro plačane službice šefov ki so bili blizu...sej vemo komu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...leta 1985 je imela Milica prestreznike Zastava 101 s 65 KM....in so z lahkoto polovili fičote in katrce...trabante in zaporožce s 25-35 konji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Napaka nove vlade je ukinitev avtocestne policije.. to sploh ni nov projekt, ampak se vleče še iz Jugoslavije .. leta 1985 je bila v ta namen zgrajena prometna policija Grič.

:dry:  

Ker se dosti vozim po štajerki, sem redno opazoval nove policijske avtomobile(največkrat vseh 12), parkirane za CP Lukovica. Skoraj nikoli pa jih nisem videl v "akciji" ob avtocesti. Edina razlaga je, da je zvesti policijski kader tako pridobil napredovanje in nič dela. Malo sem sledil statistiki AP glede kontrole vozil, bolj žalostno je bilo. Verjetno je večina bila v pisarnah in pripravljala strategijo delovanje in planirala preventivne akcije po avtocestah. Le malo policistov je pa bilo za volanom in na terenu.

  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohka nabijate kokr čte, ampak skor po povsod po Evropi jih imajo... to pa, da se ne znajo organizirat in delat, je pa drug problem.

DARS, kot državno podjetje v 100 % državni lasti, že tako ali tako suportira policijo iz večih pogledov ... od sekcijskega merjenja, do prometno informacijskega centra in še kaj.

In ja... leta 1985 je bila zgrajena policijska postaja z namenom avtocestne policije .... v JUGOSLAVIJI ... pol je pa vse propadlo in ideja propadla, sicer zakaj bi delali policijsko postajo v vukojebini on avtocesti :P 

in to sploh ne bi smelo biti politično vprašanje ampak organizacijsko .... to je moje laično mnenje, ki se na to nič ne spoznam ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kaldu pravi:

Ker se dosti vozim po štajerki, sem redno opazoval nove policijske avtomobile(največkrat vseh 12), parkirane za CP Lukovica. Skoraj nikoli pa jih nisem videl v "akciji" ob avtocesti. Edina razlaga je, da je zvesti policijski kader tako pridobil napredovanje in nič dela. Malo sem sledil statistiki AP glede kontrole vozil, bolj žalostno je bilo. Verjetno je večina bila v pisarnah in pripravljala strategijo delovanje in planirala preventivne akcije po avtocestah. Le malo policistov je pa bilo za volanom in na terenu.

  

To velja tudi za drugi del uniformirane JU ( gasilci izvzeti).

Imamo Generalštab (cca 450 visokih častnikov in podčastnikov)

Imamo PSSV, poveljstvo sil na Vrhniki z podobno sestavo. Obe poveljstvi formacijsko popolnjeni blizu 90%. Tu pa tam kakšno mesto nezasedeno.

Enote( razen 10.PEHP v Mostah) pa ne dosegajo 50%.

Danes je bil na TV1 ob 19.00 prispevek, da je na pomoč pri odpravljanju posledic ujme na Kolpo prišla Inženirska enota SV, 13 pripadnikov. 13. 

Ja, ker jih več ni na razpolago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadnjič mislu daj e tole fotomontaža ... zdej ugotavlam da ni. Kaj naj rečem ... jest plešem. A te ljudi naj se jemlje resno??

Naj mi prosi mkdo reče da je vseeno montaža ...

image.jpeg.f6e07387bf2e6bd506da283942dd763e.jpeg

310567846_3484687561750786_8677250757493793127_n.jpg

Popravljeno . Popravil Markisan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi se tut raj rausu z Urško kot pa z Dejanom al pa boh ne daj z JJ :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

Js bi se tut raj rausu z Urško kot pa z Dejanom al pa boh ne daj z JJ :P 

Halo!!! Si predstavljaš, da nokavtiraš jajota, pa ležečemu milostno daš še en šus s kolenom u ja..ca.

CAR bi bil. CAAAAARRRR.

Ma, jaz ti častim Ninđo letnik 2023, samo kak Skalar al pa Frenk bi posodu kartico za ene pol ure ...😁

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Tedybear pravi:

Halo!!! Si predstavljaš, da nokavtiraš jajota, pa ležečemu milostno daš še en šus s kolenom u ja..ca.

CAR bi bil. CAAAAARRRR.

Ma, jaz ti častim Ninđo letnik 2023, samo kak Skalar al pa Frenk bi posodu kartico za ene pol ure ...😁

 

Ravno zato Janša ni za take hece. Se boji, da bi ga zares tresnil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 10. 2022 ob 14:37, Kaldu pravi:

Ker se dosti vozim po štajerki, sem redno opazoval nove policijske avtomobile(največkrat vseh 12), parkirane za CP Lukovica. Skoraj nikoli pa jih nisem videl v "akciji" ob avtocesti. Edina razlaga je, da je zvesti policijski kader tako pridobil napredovanje in nič dela. Malo sem sledil statistiki AP glede kontrole vozil, bolj žalostno je bilo. Verjetno je večina bila v pisarnah in pripravljala strategijo delovanje in planirala preventivne akcije po avtocestah. Le malo policistov je pa bilo za volanom in na terenu.

  

Stari, a ne veš po kolk je benzin? 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Markisan pravi:

Tale parlament je leglo brezveznikov , ki so se dobro situirali, mi smo pa tok bedasti da jih volimo.

Po drugi strani pa je to izbor najboljših, saj smo jih sami izvolili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvoliš enega ta pa sabo potegne še ves plevel. Je pa tud res, da neka neodvisna faca nima šans da pride notr če ni strankarsko podprt ker mu mediji niti ne dajo časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Darko3g pravi:

Po drugi strani pa je to izbor najboljših, saj smo jih sami izvolili.

 To ni čist res.  "izbiramo šoferja avtobusa, potniki so pa vedno isti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 10. 2022 ob 19:37, Frenk 67 pravi:

Stari, a ne veš po kolk je benzin? 🙄

Se vozim na nafto😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 10. 2022 ob 19:39, Markisan pravi:

Tale parlament je leglo brezveznikov , ki so se dobro situirali, mi smo pa tok bedasti da jih volimo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

FB_IMG_1665550743054.jpg

FB_IMG_1665550787941.jpg

A mi lahko zaupaš, kje se da tako poceni kupit, jaz jo plačujem po 9298 € za MWH. 🤔😇😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, hajamoto pravi:

A mi lahko zaupaš, kje se da tako poceni kupit, jaz jo plačujem po 9298 € za MWH. 🤔😇😂😂

Kje jo pa ti kupuješ po taki ceni? Glede na to, da jo pridelam cca 15 MWh na leto bi kar dobro zaslužil. 😜 Sicer je tudi zgornji podatek bedarija. 

image.png.77ed0b41ecb5b89005e89489c69622a6.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto zgoraj je od tule: day ahead electrictiy prices

slika še ena brezvezna facebook alternativne novice, ki brez razumevanja konteksta ne pomeni nič, copy-paste facebook doktorjem pa omogoča nadaljnjo širjenje agende, kakršnakoli je ta ze. Ze to, da se raje lepi kopirane slike, kot pa gre do vira, pove vse, a ne doktor Kmet?

image.png.a85e6a610a52a1e997fd3684cda91e6b.png

trenutno je taka, zakaj pa taka odstopanja Španije in nordijskih držav, pa priznam da nimam pojma. Mogoče bo Kmet znal pojasnit? Konec koncev je to njegov foh, pa se on je prisel s tem. Dvomim sicer da ima veze z Golobom kot zlonamerno namiguje, ampak verjetno z izsiljenim evropskih "prostim" trgom energentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem prebral UMOTVOR točno tule, kako nas bo sedanja vlada enako morila in zapirala zaradi korone, kot "nadsposobna (fašistična)" prejšnja. Pa čeprav so se isti (prej) spopadali že z omikronom (huda nalezljivost, manj agresivna po vprašanju mrtvih..sicer so te verzije grških črk (ja vključno z mojim fotrom) že pobrale svoj davek), pa se je zdelo še vedno smiselno JJevim podjebavat folk (priden folk uboga vse) z vsemi možnimi verzijami omejitev, ter agresije na cepljenje.


Zanimivo mar ne...ni tega. Ni podjebavanja, ni agresije, ni "medijskega" pompa, ni agresije na cepljenje....in ja sem 3x cepljen, ker se mi je v danih okoliščinah zelo smiselno za moja leta in moj način življenja. Moja žena NI cepljena, in še vedno jo mam RT...ma zjeban imunski sistem in dela v zdravstvu. Ne morem bilivat...še kr sva skupaj... :P

V glavnem sedanja vlada, pa čeprav vemo da je trenutno korona larifari..(je bla tudi prej sam smo zadevo napihovali do konca) se drži obljubljenega. So priporočila, so celo smiselne omejitve. Jaz kot NEzagovornik večine nesmiselnih ukrepov prešnje vlade se strinjam z vsem kar počno. 

1. samozaščita naj bo na osebni ravni. Če "paranoik" uživa v nošenju maske sam v avtu, naj jo pač nosi. Če jo hoče nositi kjerkoli drugje, naj jo ima. MASKE NISO PREPOVEDANE!!!!

2. čeprav je jalovo početje samo nošenje mask, je to prva linija obrambe proti vsaj osnovnemu kapljičnemu prenosu. Nimam čisto nobenih problemov, če zahtevajo nošenje mask v DSO in bolnišnicah, oziroma na mestih, kjer obstaja možnost okužbe tvegane populacije.

 

Tako da ja, delajo kot je potrebno.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo zelo "parcialno" . Očitno samo tisto kar jim ustreza in je popularno. 

Verjetno bo potrebno še malo počakati na učinek.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!