Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 12 urami, bladerunner pravi:

No, težava izvira iz polpretekle zgodovine, ker je bila slovenska modra kri večinoma zmetana v brezna, preživeli pa so emigrirali v tujino. Ostali so večinoma samo nepismeni in primitivni gošarji, ki so splezali na oblast preko prej omenjenih trupel. Jasno je, da je zaradi tega gošarskih potomcev več in ta večina voli samo tiste, ki so enako kot oni, gošarski krvni in ideološki potomci. To je problem in žalost te dežele.   

če prav razumem:

modro kri so v brezna metali komiji, je tako?

JJ je bil komi...

JJ je zagovarjal komi ureditev..

JJ se je skregal s komiji in ustvaril komi 2.0...

 

Balašević bi zapel: princip je isti, sve su ostalo nianse :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EKSKLUZIVNO! Proti predsedniku vlade Robertu Golobu vložena kazenska ovadba

 

Proti predsedniku Vlade Republike Slovenije, Robertu Golobu bo v sredo vložena kazenska ovadba zaradi kršenja zaradi večih kaznivih dejanj,” so nam sporočili mariborski aktivni državljani, ki so spisali to kazensko ovadbo.

Ovadbe se nanašajo predvsem na izjave Roberta Goloba glede izzida prvega kroga predsedniških volitev. Kazensko ovadbo je pripravila mariborska skupina aktivnih državljanov Slovenije.

https://e-maribor.si/ekskluzivno-proti-predsedniku-vlade-robertu-golobu-vlozena-kazenska-ovadba/

Pravilno! Posrani Golob misli, da si lahko uzurpira celotno državo in počne, kar se mu zljubi. Diktatorja je potrebno onemogočiti pri njegovih blodnjah na tak ali drugačen način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bladerunner pravi:

EKSKLUZIVNO! Proti predsedniku vlade Robertu Golobu vložena kazenska ovadba

 

Proti predsedniku Vlade Republike Slovenije, Robertu Golobu bo v sredo vložena kazenska ovadba zaradi kršenja zaradi večih kaznivih dejanj,” so nam sporočili mariborski aktivni državljani, ki so spisali to kazensko ovadbo.

Ovadbe se nanašajo predvsem na izjave Roberta Goloba glede izzida prvega kroga predsedniških volitev. Kazensko ovadbo je pripravila mariborska skupina aktivnih državljanov Slovenije.

https://e-maribor.si/ekskluzivno-proti-predsedniku-vlade-robertu-golobu-vlozena-kazenska-ovadba/

Pravilno! Posrani Golob misli, da si lahko uzurpira celotno državo in počne, kar se mu zljubi. Diktatorja je potrebno onemogočiti pri njegovih blodnjah na tak ali drugačen način.

absolutno se strinjam, če Holob serhje, kot je sral Janes, ga je treba tožit. Upam da bo baraba vsaj pošto dvignil, ker Janez je ne :P

/tko med nama, a ti dobiš kak % ali provizijo od SDS, al si samo zaslepljen u božju mater? :D )

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot sem jaz razumel, se AKTIVNI DRŽAVLJANI REPUBLIKE SLOVENIJE obešajo na povolilno izjavo:

Zagotovo ne bomo dovolili, da se kandidat SDS-sa zavihti v predsedniško palačo, ker bi bilo to nekaj, kar bi slovenijo vrnilo v mračne čase zadnjih dveh let in to zagotovo si nihče ne želi.

Pred leti je bila med zelo zagretimi verniki debata o svetem pismu, pa sem omenil zapis: 'Ljubi svojega bližnjega kakor sam sebe  in iz tega izpeljal trditev, da sveto pismo propagira seks in samozadovoljevanje. Seveda so šli vsi v luft.

Podobno je s to izjavo. Vsak športnik lahko izjavi, da bo na vsak način preprečil zmago nasprotnika, pa nihče ne pomisli, da ga bo fental. Ta izjava pač vsebuje zagotovilo vseh dobromislečih volivcev, da bodo volili Natašo Pirc Musar, ki pač ni Janševa. Pa razumite to kakor želite. Gotovo ni napeljeval k nasilni spremembi režima, niti k metodam, ki so jih uporabili Kennedyjevi nasprotniki, zato mislim, da bo sodišče po rahlem hahljanju razsodilo, da so ti aktivni državljani morda na kakšnih aktivnih substancah.

Prav lahko pa se tudi motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče je Holop povedu čisto resnico...za zadnjih 100 let velja, al pa še mal več. Tudi Janesh je vmes. In strici iz ozadja :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost našemu kavboju Blodiju.

 

Prepoved nošenja in prenašanja orožja

Orožja ni dovoljeno nositi ali prenašati na javnih krajih na način, ki vznemirja ljudi, ali tako, da ga ljudje opazijo in tam, kjer je to izrecno prepovedano. Posameznik ga ne sme nositi ali prenašati, kadar je pod vplivom alkohola ali mamil oziroma v takem psihičnem stanju, da ni več zanesljiv (24. člen).

 

Ker ne pije, ga psiha jebe in ni več zanesljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno mora spoštovati pravila Zakona o JRM, ki jih je citiral @kawamoto. Če jih ne, je štraf in zaseg in predlog za odvzem. Tko je po zakonu, jebiha🙂...

Popravljeno . Popravil GoBobi
Dodal vejico😇...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da v Sloveniji, ki je varna država, nosiš orožje zaradi varnosti ... ali si paranoik ali pa kriminalec - kradljivec, ki se boji maščevanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ftp pravi:

Da v Sloveniji, ki je varna država, nosiš orožje zaradi varnosti ... ali si paranoik ali pa kriminalec - kradljivec, ki se boji maščevanja.

Ali pa si varnostnik, al pa lokali šerif.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam kdo vse bi rad v vlado pršu...me pošten skrbi če bo še kakšen kandidat za kmetijo ostal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni absolutne resnice, kje je potem kažipot, kaj je prav in kaj narobe? Nošenje orožja je v tako opevani ZDA dovoljeno, kako je v sovražni Rusiji ne vem. Če ima tip Blade jajca in naravne danosti, da je nad drugimi, zakaj nekateri cvilite...tako je v naravi. Nekateri imajo več pameti in moči kot drugi...kjer pa plezajo na oblast prevaranti zahrbtno in nenaravno se je pa za vprašat, kam nas peljejo.  🙂

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

nič ni osebno, saj ti pol kurca nič ne verjamem. Sprašuješ kaj me moti da se bedaki oborožujejo/oborožujete? Ja, le kaj bi me lahko motilo… In ker si na drugem koncu državce bi me moralo tolažit oziroma ne brigat?

Mogoče ne veš ali pa si spregledal, da obstaja tudi športno strelstvo. Naši strelci se uvrščajo v sam vrh, tudi olimpijski prvaki so. Med te spadajo tudi biatlonci.

Za pridobitev orožne listine pa res ne rabiš veliko .. pridobiš jo lahko v dveh mesecih... opraviš izpit, zdravniški pregled, se včlaniš v društvo in že imaš pogoje za pridobitev orožne listine (predvsem za posest)... vse to ob prvem nakupu orožja predložiš in upravna enota še po službeni dolžnosti zaprosi za mnenje pristojno Policijo za mnenje... če je vse to pozitivno, lahko dobiš dovoljenje za nakup orožja ... enega ali več .... res je preprosto ... 

mislim, da vse to tako poteka, če sem kaj izpustil je pač moje nepoznavanje novih oziroma spremenjenih predpisov :P 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je ta tema malo zašla, čeprav je komična ... treba je pluvat vlado... ne pa bladija, ki ne pomeni nič v vladi :P 

evo ... pljuc na vlado ... premajhen procent za upokojence (zdaj samo še to seštevam, ker se mi že šteje v osnovo) ...

pljuc pljuc (smeškota si pa sami zamislite)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 11. 2022 ob 8:28, maus pravi:

Mislim, da je ta tema malo zašla, čeprav je komična ... treba je pluvat vlado... ne pa bladija, ki ne pomeni nič v vladi :P 

evo ... pljuc na vlado ... premajhen procent za upokojence (zdaj samo še to seštevam, ker se mi že šteje v osnovo) ...

pljuc pljuc (smeškota si pa sami zamislite)

Narobe pljuvaš. Pljunit moraš na zvezo upokojencev, ker so predlagal samo 4,4 % zvišanja. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, MARJA pravi:

Narobe pljuvaš. Pljunit moraš na zvezo upokojencev, ker so predlagal samo 4,4 % zvišanja. 

oni so skromno predlagal, teli so pa kr sprejeli, namesto da bi Golobček reku ... ma evo 9,9 % ker gre moj prijatu in njegov prijatu u penzijo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 11. 2022 ob 9:19, maus pravi:

oni so skromno predlagal, teli so pa kr sprejeli, namesto da bi Golobček reku ... ma evo 9,9 % ker gre moj prijatu in njegov prijatu u penzijo :P 

Dragi Mausi, žal golob ni Orel!😋

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Rocky pravi:

Dragi Mausi, žal golob ni Orel!😋

vem prijatu , vem... navijam za mojga prijatla @MARJA, da dobi čim višjo penzijo ... a ti si že ? ... matr.. zdj je pa že skor 15 let, kar smo se nazadnje vidl :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm probal gledat soočenje glede zakona o rtv. A grem lahko prosm takoj na referendum? 

Probal sem pogledat Areno s Pirkovicem na temo precedniski drugi krog. Ok. So me prepricali. @maus, pojedu bom besedo.  Grem volt. Zdej, prou prec. 


še na županske grem!! Morda bo edini kandidat zmagal u prvem krogu. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sm probal gledat soočenje glede zakona o rtv. A grem lahko prosm takoj na referendum? 

Probal sem pogledat Areno s Pirkovicem na temo precedniski drugi krog. Ok. So me prepricali. @maus, pojedu bom besedo.  Grem volt. Zdej, prou prec. 


še na županske grem!! Morda bo edini kandidat zmagal u prvem krogu. 

 

js ne gledam več teh soočanj.. sem že o vsem prepričan... o županu, o referendumu in predsednici ... :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

js ne gledam več teh soočanj.. sem že o vsem prepričan... o županu, o referendumu in predsednici ... :P 

Vidim da si prepričan v prepričanju 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!