Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

5 hours ago, HD-Dyna said:

Kakšni komentatorji so eni pod člankom. Ne vem al mi gre na kozlanje, al me je groza. Vsi bi vse pobil, pa foušija, pa privoščljivost,... Kaki kreteni od ljudi, majkemi :headbang:...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, HD-Dyna pravi:

Nova24 TV :SS

Dunja pomaga .....sem ti jo nabavil ,da ti ne bo slabo ......;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, HD-Dyna pravi:

Zasebno trobilo od JJa :blush:

Se pravi čim je od Janše je vse  a priori " ni res" .....bravo ,samo da je vse rres kar se spomni nasprotna politična opcija :OK:

sem neopredeljen politično ......zame vsi isti !!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, GoBobi pravi:

Kakšni komentatorji so eni pod člankom. Ne vem al mi gre na kozlanje, al me je groza. Vsi bi vse pobil, pa foušija, pa privoščljivost,... Kaki kreteni od ljudi, majkemi :headbang:...

Ajd!

Žalostno ja .....odraz in ogledalo politike ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kak plan ... Cmerar bo 31.1. v Celju, na ŽP se bo kurčil.... lih tolk ... Če kdo rabi podatek :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, nemo pravi:

Profesorica Šeherezada Delić naj pride v slovenski parlament

(posnetek je verjetno že marsikdo videl, ampak bolje večkrat kot nobenkrat...)

https://www.youtube.com/watch?v=1TXlCY4ubc8

 

Z užitkom sem jo poslušal še enkrat. Svaka ji čast. Izbrala je lepe in hkrati prave besede. Vprašanje, če bi ji v našem parlamentu pustili, da bi končala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če stradate mačko ali psa,
dobite 800 € kazni

če stradate upokojence in ostale državljane,
pa ste predsednik vlade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Tisti naj plačujejo ki so se "OMASTILI"... tako se politika dela norce iz nas ker vedo da smo PIČKICE...

P.S. da nam ne bo dolgčas, prihaja nov veliki projekt pri katerem se bodo pokradli miljončki €...

DRUGI TIR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sayo pravi:

Tisti naj plačujejo ki so se "OMASTILI"... tako se politika dela norce iz nas ker vedo da smo PIČKICE...

P.S. da nam ne bo dolgčas, prihaja nov veliki projekt pri katerem se bodo pokradli miljončki €...

DRUGI TIR

Verajmem, da je že vse razdeljeno ...Če bo pa za koga zmanjkal, bojo pa aneksi :blush:
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sayo pravi:

Tisti naj plačujejo ki so se "OMASTILI"... tako se politika dela norce iz nas ker vedo da smo PIČKICE...

P.S. da nam ne bo dolgčas, prihaja nov veliki projekt pri katerem se bodo pokradli miljončki €...

DRUGI TIR

Moraš vedet ,da je to vse plan od nekoga tam zgoraj .............prideš k osebenmu zdravniku , mal pojamraš pa ti že napiše antidepresive na katerih je 60-70 % prebivalstva , naredijo te pa apatičnega in te boli k .... za vse ........ljudstvo so res ovce ,da jih ni .......z antidepresivi je osebna izkušnja , sem jih takoj vrgel v smeti . 

Piočasi nas uničujejo in stiskajo , sprejemajo zakone škodljive za rajo in napisane kapitalu na kožo , samo nekateri biriči v službi kapitala so slepi  ,dokler ne bo prepozno !!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Kmet2 said:

samo nekateri biriči v službi kapitala so slepi  ,dokler ne bo prepozno !!

Prepozno je že zdavnaj. To je pa Človeški spomin (ne mislim nate osebno) Smo na dokapitalizacije bank že pozabili!?  Tudi privatnih :slap: .  Lahko bi našteval, samo nima smisla. To je to:

 

On 1/25/2017 at 10:02 AM, RobiRoberto said:

:OK:

uuuuu.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, solorider pravi:

to ne velja samo za Slovenijo. To velja za celi svet. Maso obvladuješ, če jo imaš v strahu, če jo skregaš med sabo ti pa lepo pobereš smetano. To je že od prazgodovine naprej tako. Zanimivo pri vsem tem pa je , da se bo sedaj pa spet s prstom kazalo kdo je kriv. Vsi smo krivi, ker se pustimo voditi kot kup neumnih ovac.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooj a še niso nardil kolektivnega samomora? pa lepo sem jim predlagal :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!