Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Tudi Mitja Ferenc, Jože Možina, Jože Dežman in drugi, so diplomirani zgodovinarji z doktorskim nazivom, pa zgodovino tolmačijo drugače od tebe, Pierazzija, Repeta in še koga. Nisi edini v tej stroki. In stroka je razdeljena glede naše polpretekle zgodovine. 

desničarski zgodovinarji

si izobesil danes zastavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .. moral sem po tleh pomit, ker niti v socializmu niti v kapitalizmu si ne morem privoščiti čistilke ....

to si ni moglo niti 80 % Američanov niti zahodnih Evropejcev pred letom 1990, niti sedaj, ki so imeli tržno gospodarstvo dolga leta :P 

 

pa še nekaj ... nočem vedeti, kaj bi naredili Nemci in njihovi pomagači, če bi slučajno dobili WWII ... mate kakšen scenarij :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

desničarski zgodovinarji

si izobesil danes zastavo?

In zakaj naj bi bili levičarski zgodovinarji boljši? 

Ne, nisem jo izobesil. Izobesil jo bom 25. junija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, MARE 65 pravi:

Zgodovina ne more imeti dveh variant...razen če gre po principu kam piha veter....

Zgodovina ima eno varianto in več razlag, zakaj se je to zgodilo (domobranci pravijo, da so se borili proti gošarjem, ki so plenili kmetije in pobijali zavedne Slovence in da so lahko prišli do orožja le pri okupatorju, drugi pa, da so bili proti komunizmu, ker jim je cerkev- župnik - tako naročila in so se zato spajdašili z okupatorjem). Vsaka razlaga ima nekaj lukenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

In zakaj naj bi bili levičarski zgodovinarji boljši? 

Ne, nisem jo izobesil. Izobesil jo bom 25. junija. 

za državni praznik moraš izobesiti zastavo

zakaj ravnaš v nasprotju z zakonom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

sej bi se mal držal nazaj, pa se ne more. Mora, enostavno mora pluvat kislino. 1F482BEA-EE1D-4F5A-BD5F-3E7D1D1640A6.thumb.png.f6027cb6daa3dc2ba2dbe843f3b279e5.png

14B81922-4ABC-4C5F-BEE1-940703A43FB9.thumb.jpeg.b3771c27d465e9b16d2ca36d24d948d7.jpeg

Saj to je tudi glavni razlog zakaj se sploh pregovarjam tukaj, ne opevam bivšo jugo še najmanj komuniste, to je bil pač en del mojega življenja, bilo nam je super, skromno, zabavno, polno idej...in kar je bilo bistveno spoštovanje ljudi.

Današnja vlada desna vedno bolj kot leva spodbuja samo sovraštvo, nestrpnost, z naftalina vlečejo že davno preživete zadeve in kregajo ljudi med sabo, brez vsakega rešpekta in spoštovanja do ljudi, ki jih plačujejo...v glavnem za bruhat...

kot si omenil zgoraj, pa mi gre najbolj na kurac ravno vzvišeni cinik naš veliki kapo, ki je žal tak že od rojstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

sej bi se mal držal nazaj, pa se ne more. Mora, enostavno mora pluvat kislino. 

Torej, če nekdo ne deli tvojega mnenja, po tvoje bljuva kislino? Malo šole o pomenu demokracije ti nebi škodilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13. člen

Zastava se izobesi:

1.      ob praznikih Republike Slovenije, in sicer:

-  na dan 8. februarja, Prešernov dan, slovenski kulturni praznik,

-  na dan 27. aprila, dan upora proti okupatorju,

-  na dan 1. in 2. maja, praznik dela,

-  na dan 25. junija, dan državnosti,

-  na dan 26. decembra, dan samostojnosti.

pred 1 minuto, MARE 65 pravi:

Saj to je tudi glavni razlog zakaj se sploh pregovarjam tukaj, ne opevam bivšo jugo še najmanj komuniste, to je bil pač en del mojega življenja, bilo nam je super, skromno, zabavno, polno idej...in kar je bilo bistveno spoštovanje ljudi.

Današnja vlada desna vedno bolj kot leva spodbuja samo sovraštvo, nestrpnost, z naftalina vlečejo že davno preživete zadeve in kregajo ljudi med sabo, brez vsakega rešpekta in spoštovanja do ljudi, ki jih plačujejo...v glavnem za bruhat...

kot si omenil zgoraj, pa mi gre najbolj na kurac ravno vzvišeni cinik naš veliki kapo, ki je žal tak že od rojstva.

tudi Ivana se bomo rešili

pred 7 minutami, maus pravi:

evo .. moral sem po tleh pomit, ker niti v socializmu niti v kapitalizmu si ne morem privoščiti čistilke ....

to si ni moglo niti 80 % Američanov niti zahodnih Evropejcev pred letom 1990, niti sedaj, ki so imeli tržno gospodarstvo dolga leta :P 

 

pa še nekaj ... nočem vedeti, kaj bi naredili Nemci in njihovi pomagači, če bi slučajno dobili WWII ... mate kakšen scenarij :huh: 

 

gsko bi danes vozil, v nebesih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MARE 65 pravi:

Današnja vlada desna vedno bolj kot leva spodbuja samo sovraštvo, nestrpnost, z naftalina vlečejo že davno preživete zadeve in kregajo ljudi med sabo, brez vsakega rešpekta in spoštovanja do ljudi, ki jih plačujejo...v glavnem za bruhat...

Ne ga no lomit. Sovraštvo in nestrpnost spodbujajo tisti, ki še danes javno paradirajo okiteni s totalitarnimi simboli in javno prepevajo revolucionarne pesmi ter vsak petek izzivajo s svojimi protesti, ki pa še sami ne vedo točno proti komu ali čemu protestirajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

Ne ga no lomit. Sovraštvo in nestrpnost spodbujajo tisti, ki še danes javno paradirajo okiteni s totalitarnimi simboli in javno prepevajo revolucionarne pesmi ter vsak petek izzivajo s svojimi protesti, ki pa še sami ne vedo točno proti komu ali čemu protestirajo. 

kakšno sovraštvo, proti komu?

če se spominjajo boja v ww2 in zmage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Zastava se izobesi:

1.      ob praznikih Republike Slovenije, in sicer:

-  na dan 8. februarja, Prešernov dan, slovenski kulturni praznik,

-  na dan 27. aprila, dan upora proti okupatorju,

-  na dan 1. in 2. maja, praznik dela,

-  na dan 25. junija, dan državnosti,

-  na dan 26. decembra, dan samostojnosti.

Jaz današnji praznik priznavam, ga pa ne spoštujem iz mnogih razlogov, zato na ta dan ne izobešam zastave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Jaz današnji praznik priznavam, ga pa ne spoštujem iz mnogih razlogov, zato na ta dan ne izobešam zastave. 

pol ne moreš na MS sodelovat :)

si pa vsaj pošteno povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, bladerunner said:

Torej, če nekdo ne deli tvojega mnenja, po tvoje bljuva kislino? Malo šole o pomenu demokracije ti nebi škodilo. 

Ne, če kdo pljuva kislino, pač rečem da...ma =bise. Over. Out. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

kakšno sovraštvo, proti komu?

če se spominjajo b

Nič ni narobe, če se ljudje spominjajo na pretekle čase. Simboli, ki pa niso uradni slovenski, pa sodijo v muzeje zgodovine in ne v javnost. Kateri so uradni slovenski simboli, pa upam, da je vsakomur znano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Ne ga no lomit. Sovraštvo in nestrpnost spodbujajo tisti, ki še danes javno paradirajo okiteni s totalitarnimi simboli in javno prepevajo revolucionarne pesmi ter vsak petek izzivajo s svojimi protesti, ki pa še sami ne vedo točno proti komu ali čemu protestirajo. 

A ti spet o heinekenu...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Nič ni narobe, če se ljudje spominjajo na pretekle čase. Simboli, ki pa niso uradni slovenski, pa sodijo v muzeje zgodovine in ne v javnost. Kateri so uradni slovenski simboli, pa upam, da je vsakomur znano. 

naši zgodovinski simboli, kaj je narobe z njimi? 

1. in 2. bo zastava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

pol ne moreš na MS sodelovat :)

si pa vsaj pošteno povedal

Jaz sem pošten in iskren človek.  Zakaj taki ljudje nebi smeli sodelovati na MS, pa ne razumem najbolj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Jaz sem pošten in iskren človek.  Zakaj taki ljudje nebi smeli sodelovati na MS, pa ne razumem najbolj. 

ker ne izobešaš zastave, ne spoštuješ Slovenije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

naši zgodovinski simboli, kaj je narobe z njimi? 

1. in 2. bo zastava?

Nič ni narobe z njimi. Vendar niso več uradno priznani, ker simbolizirajo neke druge nedemokratične čase, v katerih so bile kršene temeljne človekove pravice in svoboščine. Menda ja ne bomo vlekli v javnost in se kitili z nedemokratičnimi simboli. To je žaljitev vseh ljudi, ki smo v svoji biti demokrati. Zato taki simboli sodijo samo v muzeje zgodovine

pred 1 minuto, Snečer pravi:

ker ne izobešaš zastave, ne spoštuješ Slovenije

Jo izobešam, vendar ne na ta praznik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Nič ni narobe z njimi. Vendar niso več uradno priznani, ker simbolizirajo neke druge nedemokratične čase, v katerih so bile kršene temeljne človekove pravice in svoboščine. Menda ja ne bomo vlekli v javnost in se kitili z nedemokratičnimi simboli. To je žaljitev vseh ljudi, ki smo v svoji biti demokrati. Zato taki simboli sodijo samo v muzeje zgodovine

demokratični časi so bili, oblast je imelo ljudstvo, enako kot danes, sicer le delovno, ne pa tudi lenuhi

zvezda je simbol boj, upora, demokratičen simbol 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ne, če kdo pljuva kislino, pač rečem da...ma =bise. Over. Out. 

Goodbye and good luck!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

demokratični časi so bili, oblast je imelo ljudstvo, enako kot danes, sicer le delovno, ne pa tudi lenuhi

zvezda je simbol boj, upora, demokratičen simbol 

Če misliš, da je bila juga demokratična, potem pa res ne vem več, kaj je s tabo. Kaj takega pa nebi pričakoval od izobraženega človeka. 

Sicer pa je z moje strani dovolj za danes. Jutri me čaka delo. 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bladerunner pravi:

Če misliš, da je bila juga demokratična, potem pa res ne vem več, kaj je s tabo. Kaj takega pa nebi pričakoval od izobraženega človeka. 

Sicer pa je z moje strani dovolj za danes. Jutri me čaka delo. 

LP

juga je bila demokratična država

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!