Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

časi so mimo, a vse, ki so pometal v brezna (tudi nedolžne in krive) je treba priznati, označit in it naprej. Nekateri pa tega ne zmorejo.

 

Tega ne zmorejo tisti, ki se še danes javno kitijo s totalitarnimi simboli in javno prepevajo revolucionarne pesmi. Kdo so ti, verjetno sam dobro veš.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Tega ne zmorejo tisti, ki se še danes javno kitijo s totalitarnimi simboli in javno prepevajo revolucionarne pesmi. Kdo so ti, verjetno sam dobro veš.

In kaj majo tisti, ki živijo v preteklosti? Isti šmoren kot nasprotni pol, ki živi v preteklosti. 

Sem ti povedal, sem hodil v cerkev, ko je JJ še mahal z rdečo knjižico. Sedaj ne hodim več, ko rdečkarji v cerkev rinejo :P

 

Sedaj mamo pa nove, ki se sprenevedajo (leve in desne ne bom poimensko našteval, šole majo iste in vsi rdeče knjižice od JJa dalje), ter se grejo biznis. Biznis z našim denarjem in življenji. Sem ti že večkrat povedal, sem pljuval po Kučotu, Drnovšku in ostalih prisklednikih in bom tudi po Janši in njegovih. Vizjak je težka pizda. Enostavno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, bladerunner pravi:

Res me zanima, kje ti vidiš v meni nevarnost?

Sem človeško bitje, enako kot ti, le da v marsičem razmišljava različno. Enoumja je v Sloveniji konec in tega ne bo spremenila nobena falanga. 

Domobranstvo je zavržna zadeva in tu ni drugačnega razmišljanja.

Lahko pa se mirno preseliš na kak drug forum, kjer so simpatizerji domobranstva, fašizma, nacizma itd..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

In kaj majo tisti, ki živijo v preteklosti? Isti šmoren kot nasprotni pol, ki živi v preteklosti. 

Sem ti povedal, sem hodil v cerkev, ko je JJ še mahal z rdečo knjižico. Sedaj ne hodim več, ko rdečkarji v cerkev rinejo :P

 

Sedaj mamo pa nove, ki se sprenevedajo (leve in desne ne bom poimensko našteval, šole majo iste in vsi rdeče knjižice od JJa dalje), ter se grejo biznis. Biznis z našim denarjem in življenji. Sem ti že večkrat povedal, sem pljuval po Kučotu, Drnovšku in ostalih prisklednikih in bom tudi po Janši in njegovih. Vizjak je težka pizda. Enostavno. 

@DAMI34, jaz ti nikakor ne oporekam, niti te v ničemer ne silim, po komu boš ti "pljuval". To je tvoja izbira in pravica in s tem nimam nikakršnih težav. Tu gori občasno navajam le svoj pogled na politične dogodke in nič drugega. Vendar jih je mnogo na tem forumu, ki bi me zaradi drugačnega pogleda na dogodke, kot je njihov, najraje utopili v žlici vode, če bi me lahko. Taki so po mojih kriterijih še zelo okuženi s prejšnjim sistemom enoumja in je za njih drugačno razmišljanje posameznika nesprejemljivo. Taki predstavljajo problem te družbe in so zanjo tudi nevarni.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bladerunner pravi:

@DAMI34, jaz ti nikakor ne oporekam, niti te v ničemer ne silim, po komu boš ti "pljuval". To je tvoja izbira in pravica in s tem nimam nikakršnih težav. Tu gori občasno navajam le svoj pogled na politične dogodke in nič drugega. Vendar jih je mnogo na tem forumu, ki bi me zaradi drugačnega pogleda na dogodke, kot je njihov, najraje utopili v žlici vode, če bi me lahko. Taki so po mojih kriterijih še zelo okuženi s prejšnjim sistemom enoumja in je za njih drugačno razmišljanje posameznika nesprejemljivo. Taki predstavljajo problem te družbe in so zanjo tudi nevarni.  

jaz ti razlagam nekaj, ni novih, vsi (levi desni, beli rdeči, zeleni roza) izhajajo iz sistema enoumja, imajo iste šole, enako obnašanje, podoben način diskreditacije konkurence. Razen sedanje prave levice, ti so pa mal "pravljična bitja" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji je tudi veliko takih, ki jim je slikar še vedno všeč.

Seveda je to nesprejemljivo.

Citiraj

"Garda Slovenske vojske je v imenu predsednika vlade položila pet vencev. Nobenega pred spomenike padlim borkam in borcem narodnoosvobodilnega boja. Položila pa je venec pred spomenik pripadnikom Slovenskega domobranstva, ki so med letoma 1943 in 1945 delovali pod neposrednim poveljstvom nacistične organizacije SS! Organizacije, ki je bila na Mednarodnem vojaškem sodišču v Nürnbergu spoznana za zločinsko organizacijo, odgovorno za najhujše grozote v zgodovini človeštva, tudi za grozote zoper slovenski narod," poslanec SD Marko Koprivc začenja odprto pismo predsedniku republike Borutu Pahorju

tu je konec debate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Domobranstvo je zavržna zadeva in tu ni drugačnega razmišljanja.

Lahko pa se mirno preseliš na kak drug forum, kjer so simpatizerji domobranstva, fašizma, nacizma itd..

 

Tudi mnenja zgodovinarjev se zelo krešejo na to tematiko. Dr. Jože Možina je v svoji knjigi Slovenski razkol dokumentirano ovrgel trditve marsikaterega partijskega zgodovinarja. Torej v Sloveniji obstaja drugačno razmišljanje, ki je tudi dokumentirano in tega ne more ovreči nobena, še tako strnjena klika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Tudi mnenja zgodovinarjev se zelo krešejo na to tematiko. Dr. Jože Možina je v svoji knjigi Slovenski razkol dokumentirano ovrgel trditve marsikaterega partijskega zgodovinarja. Torej v Sloveniji obstaja drugačno razmišljanje, ki je tudi dokumentirano in tega ne more ovreči nobena, še tako strnjena klika. 

Heil Rupnik! | MLADINA.si

in s tem bomo končali to temo

jasno kot beli dan komu in za kaj so prisegli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Da ne vidim več domobranskih izpadov in provociranja na to temo.

Ne bo več opozorila, si jih že dovolj dobil.

kr dej ga, za ušesa, jz te podpiram :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem prebranem bom zacel spet v cerkev hodit...

aja kurc, so obozevalci SS-a tam.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Bo Janša moderatorje zamenjal :naughty:

nehi klicat hudiča :P

 

pred 13 minutami, Zok pravi:

po vsem prebranem bom zacel spet v cerkev hodit...

aja kurc, so obozevalci SS-a tam.. :headbang:

v cerkev se hodi, ko se ne sme, ko je vera preganjanja. Ko ni, je čas da prenehaš, preverjeno :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bladerunner said:

... Tu gori občasno navajam le svoj pogled na politične dogodke in nič drugega. Vendar jih je mnogo na tem forumu, ki bi me zaradi drugačnega pogleda na dogodke, kot je njihov, najraje utopili v žlici vode, če bi me lahko. ...

Moraš bit kar pošteno kratek, da si domišljaš, da je SDS-ovski pogled na Slovenije privlačen še komu drugemu kot lopovom in lažnivcem. Ni čudno, da ne najdeš somišljenikov tu gor :kmet: onih petdeset kolikor vas je se ostalo ste itak zbrani v kleti na Trstenjakovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bladerunner pravi:

Tega ne zmorejo tisti, ki se še danes javno kitijo s totalitarnimi simboli in javno prepevajo revolucionarne pesmi. Kdo so ti, verjetno sam dobro veš.

Z domobranstvom opleta JJ. Dejstvo je, da so sodelovali z okupatorjem in popušili. Partizani+ zavezniki so nam priborili svobodo in Slovenski jezik. Sprejemljivo bi bilo, da bi se SV poklonila žrtvam 2. svetovne vojne. Da so se pa domobrancem je pa ogabno. Nikjer ne častijo 2. uvrščenega ampak zmagovalca. Sploh pa nikjer ne častijo izdajalcev in sodelavcev okupatorja.

Pa je provokacija JJ spet uspela. Razdeli in vladaj.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi sledili svetlemu zgledu hrvaškega foruma Motori.hr, ki je enostavno prepovedal vse teme o politiki.

Dajmo se pogovarjat o motorjih, ženskah, moških, ne pa, da se takoj skregamo, ko začnemo s politiko. Bolj stran vrženega časa in energije ne vidim. Nihče ne bo spremenil mnenja, le vedno bolj bomo skregani. Saj se lahko kregamo tudi o Rossiju, Vinalesu, Quartararoju, Rei, Topraku, pa Gajserju, pa eventuelno še o nogometu, košarki in čem drugem.

Bladeruner je verjetno čisto v redu fant, čeprav ima popolnoma drugačno stališče od mene, ampak na motosvetu to ni pomembno.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Darko3g pravi:

A ne bi sledili svetlemu zgledu hrvaškega foruma Motori.hr, ki je enostavno prepovedal vse teme o politiki.

Dajmo se pogovarjat o motorjih, ženskah, moških, ne pa, da se takoj skregamo, ko začnemo s politiko. Bolj stran vrženega časa in energije ne vidim. Nihče ne bo spremenil mnenja, le vedno bolj bomo skregani. Saj se lahko kregamo tudi o Rossiju, Vinalesu, Quartararoju, Rei, Topraku, pa Gajserju, pa eventuelno še o nogometu, košarki in čem drugem.

Bladeruner je verjetno čisto v redu fant, čeprav ima popolnoma drugačno stališče od mene, ampak na motosvetu to ni pomembno.

Model se ne pogovarja o motorjih, ženskah :)

Sem se je prijavil, da provocira z dmoobranstvom, janšo itd.

Če se nekateri radi menijo o politiki, ne vidim težav.

V glavnem, samo en je težaven, no, bil je.

Udri sad po Janši.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Darko3g pravi:

A ne bi sledili svetlemu zgledu hrvaškega foruma Motori.hr, ki je enostavno prepovedal vse teme o politiki.

Dajmo se pogovarjat o motorjih, ženskah, moških, ne pa, da se takoj skregamo, ko začnemo s politiko. Bolj stran vrženega časa in energije ne vidim. Nihče ne bo spremenil mnenja, le vedno bolj bomo skregani. Saj se lahko kregamo tudi o Rossiju, Vinalesu, Quartararoju, Rei, Topraku, pa Gajserju, pa eventuelno še o nogometu, košarki in čem drugem.

Bladeruner je verjetno čisto v redu fant, čeprav ima popolnoma drugačno stališče od mene, ampak na motosvetu to ni pomembno.

Mormo se pogovarjat. Obvezno. Zato, da nam JJ in njegovi somišljeniki ne začnejo potvarjat zgodovino in jo obračat v napačno smer. Se strinjam, da je po eni strani brezveze, a se mormo borit za resnico, da nam je ne ukradejo. Ko pa JJ in njegovih somišljenikov ne bo več, pa laho pozabimo na to temo.

PS: Žalostno je, da se ne zavedajo nekateri, da če bi nacizem zmagal, danes nas ne bi bilo. Niti Slovenske besede.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, bladerunner pravi:

Tudi mnenja zgodovinarjev se zelo krešejo na to tematiko. Dr. Jože Možina je v svoji knjigi Slovenski razkol dokumentirano ovrgel trditve marsikaterega partijskega zgodovinarja. Torej v Sloveniji obstaja drugačno razmišljanje, ki je tudi dokumentirano in tega ne more ovreči nobena, še tako strnjena klika. 

Ko daš Možino za referenco............

Z izdajalci lastnega naroda in njihove simpatizerje ni in ne more biti sprave. Izdajalec ostane izdajalec. Pika. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

Meni pa res ni nič več jasno ... cel svet obsodi nacizem, fašizem in napadalno vojno. Po vojni jih prepove in jih obsodi ... nekje sodišča, nekje ulica, nekje tako, da nihče ne ve (govorim za celo Evropo).

V Sloveniji so z napadalno in agresivno silo okupirali ozemlje, izgnali pol Slovenije v sedaj sovražne države, kjer so jih sprejeli in jim pomagali.

Nekateri so ostali, predvsem kmečko prebivalstvo, saj okupator potrebuje hrano, ki jo zaplenjuje.

In teli prisežejo tem okupatorjem, jim pomagajo iskat komuniste in bandite z namenom, da jih iztrebijo.

Tisto vojno so zgubili, in se je iztrebljenje obrnilo.

rezime:

močno dvomim, če bi zmagal nacizem in fašizem, da bi slovenski narod ostal na tem ozemlju, temveč bi bil postopoma preseljen za Ural, kamor Slovenija, po mnenju Hitlerja, kot slovanski narod, tudi sodi. Pol Slovenije je hotel, da postane nemška dežela, vendar brez Slovencev, druga polovica je pa itak bila šenkana Italiji.

res ne razumem nič več, kot nekateri trdijo, da so se domobranci borili za Slovenijo, kar ni res. Borili so se proti komunizmu tudi tako, da so se prodali agresorju. In kaj so mislili.... nič... če bi Nemčija zmagala, bi še njih sunili v rit in jih poslali za Ural.

to je moje mišljenje o drugi svetovni vojni ... kaj bodo pa govorili čez 50 let o vojni za Slovenijo, bomo pa videli, vem pa, da je mnogim vojnim veteranom vojne za Slovenijo žal, da so prijeli za orožje in prodali Slovenijo lopovom :ninja: 

mozno da so imeli v mislih, da bi za nagrado dobili kakšno državo po vzoru NDH

a bili smo razkosani na 3 dele, tako da...

janši se pač meša, ker je sin domobranca in so v ozadju kakšne travme zaradi tega in bi rad očistil familijarni madež

plus da s takimi potezami ohranja svojo volilno gmoto, ki je proti zvezdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

mozno da so imeli v mislih, da bi za nagrado dobili kakšno državo po vzoru NDH

a bili smo razkosani na 3 dele, tako da...

janši se pač meša, ker je sin domobranca in so v ozadju kakšne travme zaradi tega in bi rad očistil familijarni madež

plus da s takimi potezami ohranja svojo volilno gmoto, ki je proti zvezdi

ja .. državo za Uralom .... NDH so uporabili tudi samo za boj proti komunistom in partizanom, saj so po vseh državah in taboriščih, za malo hrane, kupili zvestobo in izdajalce. Tudi NDH bi očistili in jo razdelili na pol (pol Italijanom. Srbijo in južneje bi pustili, da bi lahko naganjali tja tiste, ki so jim nadležni in bi oni opravili umazan del eksekucije.  

Skratka bruhanje in vlačenje zgodovine in umrle za svoje stolčke ...  žalostno :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snečer pravi:

mozno da so imeli v mislih, da bi za nagrado dobili kakšno državo po vzoru NDH

So probali, pa so jih zavrnili (tako da jim je bilo jasno, da iz tega ne bo nič) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!