Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

13 hours ago, skalar36 said:

Mormo se pogovarjat. Obvezno. Zato, da nam JJ in njegovi somišljeniki ne začnejo potvarjat zgodovino in jo obračat v napačno smer. Se strinjam, da je po eni strani brezveze, a se mormo borit za resnico, da nam je ne ukradejo. Ko pa JJ in njegovih somišljenikov ne bo več, pa laho pozabimo na to temo.

PS: Žalostno je, da se ne zavedajo nekateri, da če bi nacizem zmagal, danes nas ne bi bilo. Niti Slovenske besede.

Se strinjam. Ampak ravno tule vidim tezavo - pri dolocenih osebkih ni dialoga.

"Ti nimas prav, idiot levicarski" in pa "spostuj moje mnenje, imam vso pravico do izrazanja le tega". Tako nekako.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zok pravi:

Se strinjam. Ampak ravno tule vidim tezavo - pri dolocenih osebkih ni dialoga.

"Ti nimas prav, idiot levicarski" in pa "spostuj moje mnenje, imam vso pravico do izrazanja le tega". Tako nekako.

to je tehnika diskreditacije.

Meni v službi reče šef, ko nabija o okužbah, koroni in podobno (nima drugega dela), pa mu podam podatke NIJZja, koliko cepljenih, koliko necepljenih itd.. naslednje:

"vi levičarji, ki samo širite okužbe"

Torej sem levičar, očitno. :P

 

Zaslepljenost in nerazgledanost je hudo boleča, fraze so pa stara tehnika. Trenutno je fraza "levičar", v komunizmu je bila pač druga. Smešno je, da so skoraj eni in isti na oblasti, neglede na družbeni red.

Še najbolj me trenutno skrbi za Vizjaka, ki se je kar naenkrat spomnil pogovora iz lepljenjke :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a je tok težko razumet :P

 

 

 

Če prav razumem::
Vizjak čaka, da nekdo vrže kamen- odstopil ne bo!
Počivalšek čaka na obsodbo- odstopil ne bo!
Poklukar čaka, da odstopi Počivalšek, odstopil ne bo!
Hojs je odstopil, čaka na mamino dovoljenje, odstopil ne bo!
Janša čaka volitve, odstopil ne bo, ker, če ne odstopi Počivalšek, bo odstopil Poklukar, ampak Vizjak ne bo, ker je Hojsova mama odstopila zaradi Poklukara, ki ne bo odstopil dokler ne odstopi sveti Peter. ?
Res smo glupi narod, da tega ne razumemo ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snečer pravi:

mozno da so imeli v mislih, da bi za nagrado dobili kakšno državo po vzoru NDH

a bili smo razkosani na 3 dele, tako da...

janši se pač meša, ker je sin domobranca in so v ozadju kakšne travme zaradi tega in bi rad očistil familijarni madež

plus da s takimi potezami ohranja svojo volilno gmoto, ki je proti zvezdi

Se pravi, da je Janša prvič izdal očeta, ko je pisal vlogo za sprejem v ZK, drugič ga je izdal, ko je pisal prošnjo za ponovni sprejem.  Potem pa je izdal še ZK, ko je postal veren :) .

 https://www.fokuspokus.si/pizdajalec-jansa-si-je-zatlacil-spravo-nazaj-v-svoj-anus-horribilus-1945-10222132

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, GeeSXer said:

Se pravi, da je Janša prvič izdal očeta, ko je pisal vlogo za sprejem v ZK, drugič ga je izdal, ko je pisal prošnjo za ponovni sprejem.  Potem pa je izdal še ZK, ko je postal veren :) .

 https://www.fokuspokus.si/pizdajalec-jansa-si-je-zatlacil-spravo-nazaj-v-svoj-anus-horribilus-1945-10222132

Levosučni pisunski ekstremist, ki sam sebe smatra za novinarja.kaj takega normalen clovek ne napiseEwMWAv3XEAA0_WQ.jpeg.6c531bbafe7830f49bf021a46e563a59.jpeg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, GeeSXer pravi:

Se pravi, da je Janša prvič izdal očeta, ko je pisal vlogo za sprejem v ZK, drugič ga je izdal, ko je pisal prošnjo za ponovni sprejem.  Potem pa je izdal še ZK, ko je postal veren :) .

 https://www.fokuspokus.si/pizdajalec-jansa-si-je-zatlacil-spravo-nazaj-v-svoj-anus-horribilus-1945-10222132

nekje sem zasledil, da se takemu reče :" pizdajalec"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Darko3g pravi:

A ne bi sledili svetlemu zgledu hrvaškega foruma Motori.hr, ki je enostavno prepovedal vse teme o politiki.

Dajmo se pogovarjat o motorjih, ženskah, moških, ne pa, da se takoj skregamo, ko začnemo s politiko. Bolj stran vrženega časa in energije ne vidim. Nihče ne bo spremenil mnenja, le vedno bolj bomo skregani. Saj se lahko kregamo tudi o Rossiju, Vinalesu, Quartararoju, Rei, Topraku, pa Gajserju, pa eventuelno še o nogometu, košarki in čem drugem.

Bladeruner je verjetno čisto v redu fant, čeprav ima popolnoma drugačno stališče od mene, ampak na motosvetu to ni pomembno.

Evo glas od mene.

Pa saj on je čisto ok fant, samo njegovo "okuženost s sedanjim sistemom enoumja" nam gre na živce :whistle:

Na pir pa še vedno lahko gremo :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno. Jaz sem se že bal, da bodo Vizjaka namočil z lepljenko, ki se je niti on niti Petan ne spomnita, spomni se jo pa Hojs.(mogoče je zamešal, saj nikol ne veš katere uspavanke mu mama predvaja)

Dejstvo:

VIZJAK nas je varoval pred tajkuni, pred oškodovanjem družbenega premoženja. Dejansko so njegove izjave "tricky queščn" da prepozna v sogovorniku tajkuna, kateri podleže raznim malverzacijam. Jaz sem se oddahnil. Še mamo poštene ljudi :P

https://www.rtvslo.si/slovenija/vizjak-o-ozadju-pogovora-s-petanom-posnetek-je-pristen-petan-laz-ima-vedno-kratke-noge/599873

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Erikcslo pravi:

To je zelo nevarno, zna bit da bojo delavci bili prisiljeni volit za SDS.

kako pa lahko preverijo za koga si volil :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, maus said:

kako pa lahko preverijo za koga si volil :? 

interne online je en način, tako so že volili v korporacijah - imajo pa mislece, kateri samo to delajo1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še spomnite sramote Bratuškove z njeno angleščino: "vi dont nid mani, ve nid mor tajm".

Danes na TV SLO1 minister Vizjak....pa Alenka je profesorica Angleščine zanj....buksl posavski....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Tedybear said:

 "vi dont nid mani, ve nid mor tajm".

aj du nid mani, bat got plenti of tajm, tenkuverimać.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol so že ugotovili, kako nas je Vizjak reševal pred tajkuni? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!