Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 32 minutami, ftp pravi:

To ne drži. Ljudem ni nikoli prav, niti ko jim gre dobro, bi radi več in ponavadi dobijo manj. Tako je to.

Midva življenje gledava skozi drugačne oči. Če bi v preteklosti imeli vlade, kot jih je imela Švica, bi bil JJ le spomin. Tako so bili pa ljudje siti mahinacij in rabot "levih" vlad in tako se je na vrh povzpel nekdo, ki jih je ves čas pluval in s prstom kazal na njihove rabote, sm je pa isti-slabši. Jing-jang.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, bladerunner pravi:

 Očitno nekoga resnica žge. 

Resnica je že zdvnaj tok zmanipulirana, da nihče več ne ve kaj je bilo sploh res. Vsak svojo piše, kot mu paše.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, bladerunner said:

Malo čudno se mi zdi, da se bo milionar Golob povezoval s tistimi, ki so jih polna usta kritike nad enormnimi zaslužki. Nekaj tu ne štima.

saj tud ti se dereš da te moti kontinuiteta KPJ-ja, si pa pristaš stranke v kateri je največja koncentracija bivših aparatčikov, vodi pa jo zagrizen avnojec. Glej, ti dam namig, pot do razumevanja sveta vodi čez razumevanje sebe. :kmet: Ni se mitreba zahvaljevat za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, skalar36 said:

Midva življenje gledava skozi drugačne oči. Če bi v preteklosti imeli vlade, kot jih je imela Švica, bi bil JJ le spomin. Tako so bili pa ljudje siti mahinacij in rabot "levih" vlad in tako se je na vrh povzpel nekdo, ki jih je ves čas pluval in s prstom kazal na njihove rabote, sm je pa isti-slabši. Jing-jang.

Tudi če bi imeli vlade kot jih je imela Švica, nam ne bi bilo prav. Sicer pa smo imeli vlade, ki so nas precej hitro oddaljile od bivšega juga in nas precej približale zahodu, pa "smo" si izbrali JJ ki nas ponovno uvršča v ogrsko provinco. Ne glede na vlado, mi nismo Švicarji. (Vedno nezadovoljen narod)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem pisal, ali bi bli zadovoljni al ne. "leve" vlade so krive za vzpon Princa teme. Vlade, ki bi v preteklosti obsodile gospodarski krimnal neglede iz katere stranke bi bili. Ne moreš se slepiti, da niso "kradli" takoj po osamosvojitvi Slovenije in kasneje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj, spet neko politično nabijanje, tudi ko je JJ zgubu je pol njuru in sabotiral druge da je šel pol vlado sestavljat. 

Torej na eni strani imamo organizirane kriminalce na drugi pa bluzerje in mešalce megle, umes se pojavijo mutibariči ki bi tudi radi kradli kot tisti pri koritu... 

Sem pozabil katero stranko? 

Nekoč so bli eni oranžni pa so malo trajali sem pozabil že ime stranke, so se pojavili pirati so zgledali kul zdej postajajo preveč "mavrični in wowkani" 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, bladerunner pravi:

Malo čudno se mi zdi, da se bo milionar Golob povezoval s tistimi, ki so jih polna usta kritike nad enormnimi zaslužki. Nekaj tu ne štima.

veš, Kučan je revež, če gledamo plačo. Koliko denarja pa je v pretekli zgodovini kontroliral, bi lahko rekel da je Golob revež v primerjavi z njim.

JJ tudi kontrolira in se trudi čimveč. Taka je politika.

Golobu ne najdejo nič drugega, pa poskušajo diskreditacijo z bajno plačo. Sigurno se bo kratke in omejene odvrnilo že s tem, da bi ga podprli. Zna biti da ma Golob kar nekaj masla na glavi, al pa ne, ker ga ne poznam, vendar je takšnale dikreditacija čisto začetniški prijem in izhod v sili. Če bi našli kaj bolj sočnega bi že pisalo.

Ko pogledam politike...e je kak revež od vplivnežev? Ne vidim ravno sirotinje. :P

Velika večina njih (levi desni, srednji, rdeči, črni, beli) ima kar nekaj motnih poslov, ki se lepo razgubijo sčasoma v sodnem sistemu ali kako drugače, da jim ni moč dokazati. Vrana vrani očitno ne izkluje oči.

 

 

pred 17 urami, bladerunner pravi:

Padalec?

jebivetar :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

veš, Kučan je revež, če gledamo plačo. Koliko denarja pa je v pretekli zgodovini kontroliral, bi lahko rekel da je Golob revež v primerjavi z njim.

JJ tudi kontrolira in se trudi čimveč. Taka je politika.

Golobu ne najdejo nič drugega, pa poskušajo diskreditacijo z bajno plačo. Sigurno se bo kratke in omejene odvrnilo že s tem, da bi ga podprli. Zna biti da ma Golob kar nekaj masla na glavi, al pa ne, ker ga ne poznam, vendar je takšnale dikreditacija čisto začetniški prijem in izhod v sili. Če bi našli kaj bolj sočnega bi že pisalo.

Ko pogledam politike...e je kak revež od vplivnežev? Ne vidim ravno sirotinje. :P

Velika večina njih (levi desni, srednji, rdeči, črni, beli) ima kar nekaj motnih poslov, ki se lepo razgubijo sčasoma v sodnem sistemu ali kako drugače, da jim ni moč dokazati. Vrana vrani očitno ne izkluje oči.

 

 

jebivetar :P

 

Se bi dalo kar strinjat s temle postom. Tudi sam zelo dobro vem, da noben od vodilnih ni nedolžen in brez masla na glavi. Vsi imajo svoje interese in jih poizkušajo na tak ali drugačen način čim bolj uveljavit. Zato pa v svojih postih vedno povdarjam, kdo v mojih očeh in moji osebni presoji predstavlja manjše zlo za državo. Nikoli nisem trdil, da imam prav. Povdarjam samo moj osebni pogled in vedno dopuščam možnost, da se tudi zmotim. Saj forumi služijo namenu, da se na njih krešejo različna mnenja na spoštljiv način do sogovornikov in podkrepljena z argumenti. Vsaj tako jaz razumem namen raznih forumov, ki naj bi dopuščali mnenjsko pluralnost. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

 

Golobu ne najdejo nič drugega, pa poskušajo diskreditacijo z bajno plačo. Sigurno se bo kratke in omejene odvrnilo že s tem, da bi ga podprli. Zna biti da ma Golob kar nekaj masla na glavi, al pa ne, ker ga ne poznam, vendar je takšnale dikreditacija čisto začetniški prijem in izhod v sili. Če bi našli kaj bolj sočnega bi že pisalo.

 

Zanimivo je to, da je Golob bil predsednik uprave tudi že med JJ vlado, pa je bila takrat plača OK. Pa nima tolk velike plače od lanskega leta. Bolj me skrbi, ker imam velik predsednikov uprav velike plače, delavce pa na minimalcu. Ma ne najdejo nič in plača prov pride za diskreditacijo. Je pa neki res, v GENu nima noben minimalca.

 

Popravljeno . Popravil MARJA
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo Golob je sveže ime, lah bi bila tudi Musarjeva..

Sprašujem se naslednje:

a bodo novi/stari zaključili z borbo za oblast, al nadaljevali, da prevzamejo, kar se prevzeti da, da kontrolirajo kar se kontrolirati da, da se zamenja vodilne, ki jim niso povšeči in nastavi svoje, če se le da, da se pri teh zamenjavah itak izplačajo bajni zneski, kolikor se le da (sam da se da :P ), da gredo posli potem v prave roke brez vednosti javnosti in mimo zakonitosti (nekomu se potem nekaj % od tega da).

a bodo novi/stari sposobni začeti graditi, ali naprej uničevati, ker to kar se sedaj, pa že nekaj časa nazaj dogaja, je poden od podna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca sam nakladanje naj ima en prašnike pa naj ustanovi stranko motoristov glede koliko nas je sigurno pride v parlament pa da vidimo pol.Moj glas ima zagotovljen.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, MARJA pravi:

Zanimivo je to, da je Golob bil predsednik uprave tudi že med JJ vlado, pa je bila takrat plača OK. Pa nima tolk velike plače od lanskega leta. Bolj me skrbi, ker imam velik predsednikov uprav velike plače, delavce pa na minimalcu. Ma ne najdejo nič in plača prov pride za diskreditacijo. Je pa neki res, v GENu nima noben minimalca.

 

Češko o Golobu

https://siol.net/novice/slovenija/sandi-cesko-o-robertu-golobu-tezko-je-ocenjevati-uspehe-direktorja-ki-vodi-monopol-571293

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trditev o monopolu GEN-I zaradi prodaje elektrike iz nuklearke je malce čudna. NEK na leto proizvede 6 TWh (od tega je 50% hrvaške), GEN-I pa je prodal 142 TWh. So precej močen trgovec v JV Evropi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bosa pravi:

Zavedati se  je treba, da bo Golob odnesel kar nekaj glasov sredini in levem polu. SD se že čuti ogroženo, čudi pa me, da je Češko spustil tako nubulozo.

Morda je ostal v prejšnjem sistemu, ko je bila dobava (prodaja) energije monopol. Danes je to kar tržna stvar, kjer vlada huda konkurenca.  Ali pa je Češko pomešal z distribucijskimi  operaterji, ki so če vedno monopolisti. 

 

Najverjetneje je pa to začetek napadov na Goloba iz vseh strani. 

      

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova politična stranka na sceni. Gibanje Svoboda (skrajšano GS). 

Ma, če dobijo glas samo od bmw farerjev so napol že v parlamentu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, izibajker pravi:

Nova politična stranka na sceni. Gibanje Svoboda (skrajšano GS). 

Ma, če dobijo glas samo od bmw farerjev so napol že v parlamentu.

Ja .. pogosto se bodo dobivali .. vsaj 1 x na teden na servisu :lol1: 

Ponavadi ob ponedeljkih... vikend fura :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

Ja .. pogosto se bodo dobivali .. vsaj 1 x na teden na servisu :lol1: 

Ponavadi ob ponedeljkih... vikend fura :P 

Haha...še Ducatisti pridejo, pa je poln parlament...da ne bo glih spet enostrankarski sistem

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, MARE 65 said:

Haha...še Ducatisti pridejo, pa je poln parlament...da ne bo glih spet enostrankarski sistem

Pa se BMW-jasi. Evo mene...................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se je potrebno obnašat do vlade (sploh sedanje) nam je lep zgled dal "busanc" Snežič :P (al možda ima na kraju prezimena mekani Ć, sam nisam uočio)

pred tem je pa nekaj idej nabacij Zorkotov Jurček :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snežić je živ dokaz, kakšna vanabe država smo v resnici. Ku..c od države. Pravna greznica. In samo še slabše bo. Totalni reset od trenutnih levin in predvsem  desnih, je edina rešitev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!