Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Da ne boš klobasal take bedarije....preberi si kaj o Crncecu......sploh o tesnih povezavah z SDS inJJ.

Gres na ignore. Nimaš širine.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, nehajte žalit. Ne morem sproti brisat. Bom kar kaznoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kugelschreiber said:

Po moje pa ne. To je k ameba. Nekako prezvi na nagon. 

dopuščam možnost za mojo zmoto.  :kva2:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cavallo pravi:

Sem, že enkrat napisal; svoje poste utemeljujem z linki, verodostojnih medijev, če se ti, le-ti zdijo nerelavantni, reklamiraj njim!

Drugo, zakaj v replikah ne objavite celega mojega prispevka, 

Prvo : se zmeraj cakam od tebe uradni link do uradnih podatkov kjer je stevilcno zap8sano koliko obolelih za virusom korone je levih in koliko desnih.

Ko te nekdo citira forum avtomatsko skrci citiran post...kliknes na puscico "razsiri" pa ti pokaze celega..

pred 22 minutami, ftp pravi:

Ta konj ma pa res oprane možgane. Se vidi da z nekogaršnje riti visi. 

Lahko si pa samo domislja da je to za kar se ima..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ftp, zdej o opranih možganih je tko.Ti očitno nimaš samo opranih 3x,ampak si verjetno ostal kar brez možganov. Tvoji levaki so maske rastalal,ko je ratala piz.....,so so usral pa popokal.Govno rešuje pa JJ in še vrsta tvojih levakov,ki se niso usral,kto kot ŠARAC. O tem kdo je kaj zafural,marskej je JJ zajebal,še velik več pa so zajebal razni Cmerarji,Zokiji,Serpentinški,Židani in podobni asi.  Han je nekaj mescev nazaj rekel,da je problem levakov ta,da se ukvarjajo samo z JJ,kako on ne sme prit na oblast,namesto,da bi se ukvarjali s pomembnimi stvarmi. Še eden,zagrizen levak(politik) ,pa si najdi sam njegovo ime,pa je rekel,da je trenutno v SLO sposoben vlado vodit samo JJ. Zdej kaj je on kradel,ne vem,vem pa ,da nekaj sigurno je.A je blo to orožje,al kaj druzga ,to ve verjetno samo on.Zdej se pa vprašaj kaj so pokradli tvoji asi,ki vladajo že 25 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Marcel-F pravi:

ftp, zdej o opranih možganih je tko.Ti očitno nimaš samo opranih 3x,ampak si verjetno ostal kar brez možganov. Tvoji levaki so maske rastalal,ko je ratala piz.....,so so usral pa popokal.Govno rešuje pa JJ in še vrsta tvojih levakov,ki se niso usral,kto kot ŠARAC. O tem kdo je kaj zafural,marskej je JJ zajebal,še velik več pa so zajebal razni Cmerarji,Zokiji,Serpentinški,Židani in podobni asi.  Han je nekaj mescev nazaj rekel,da je problem levakov ta,da se ukvarjajo samo z JJ,kako on ne sme prit na oblast,namesto,da bi se ukvarjali s pomembnimi stvarmi. Še eden,zagrizen levak(politik) ,pa si najdi sam njegovo ime,pa je rekel,da je trenutno v SLO sposoben vlado vodit samo JJ. Zdej kaj je on kradel,ne vem,vem pa ,da nekaj sigurno je.A je blo to orožje,al kaj druzga ,to ve verjetno samo on.Zdej se pa vprašaj kaj so pokradli tvoji asi,ki vladajo že 25 let.

Ti bom jaz povedal.

V Avstriji je bila obsodba, pravnomočna...

Slovenija je naročila neke zadeve in jih plačala, dokazano je bila plačana provizija, pri nas se je samo zataknilo, kako dokazati komu je bila na koncu provizija plačana...

A v Avstriji so odkrili, dinar je prevzel Jožek...naprej pa se ni dalo dognato z gotovostjo, a vsak brihten si misli, da je Jožek moral dat malo dalje...

Jožek je med postopkom sicer umrl = šlo na roko.

Dejstvo je, DENARJA ni, nekdo je pobasal mio...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snečer said:

Ti bom jaz povedal.

V Avstriji je bila obsodba, pravnomočna...

Slovenija je naročila neke zadeve in jih plačala, dokazano je bila plačana provizija, pri nas se je samo zataknilo, kako dokazati komu je bila na koncu provizija plačana...

A v Avstriji so odkrili, dinar je prevzel Jožek...naprej pa se ni dalo dognato z gotovostjo, a vsak brihten si misli, da je Jožek moral dat malo dalje...

Jožek je med postopkom sicer umrl = šlo na roko.

Dejstvo je, DENARJA ni, nekdo je pobasal mio...

zihr Kučan :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Vrhovni sodniki so tej razsodbi pritrdili in tako kot deželno sodišče menijo, da je dokazano, da je posrednik Janeza Janše in njegov osebni prijatelj, zdaj že pokojni Jože Zagožen, za prikrojitev razpisa v korist Patrie 15. februarja 2007 od Riedla prejel 900.000 evrov, namenjenih stranki tedanjega ministrskega predsednika.

900.000 evrov za Janševega posrednika

Prvostopenjska sodba navaja, da je Riedl med 1. januarjem in 2. septembrom 2005, torej še pred javnim razpisom oktobra istega leta, nekdanjemu predsedniku vlade Janši prek »posrednika in osebnega prijatelja« Jožeta Zagožna obljubil 900.000 evrov in »ugodnosti« za stranko predsednika vlade, če bo ta poskrbel za to, da bo razpis prilagojen ponudbi Patrie, in za to, da bo ta v resnici posel tudi dobila. V sodbi je hkrati zapisano, da je Riedl 15. februarja 2007 obljubljenih 900.000 evrov Jožetu Zagožnu v gotovini tudi predal. Riedl je imel soglasje Janše in Zagožna, da bodo izpeljali posel, že julija 2005, na srečanju 1. septembra pa je bil sprejet dokončen dogovor, ki je obljubljal, da Zagožen za prikrojitev razpisa in dodelitev posla Patrii prejme 900.000 evrov, prek »preplačila lokalnega partnerja« (Rotis) pa je bil dodaten denar obljubljen tudi tedaj vladajoči stranki.

seveda obstaja prevod te sodbe, tako da je tam vse spisano...

900.000 čukov v gotovini!!!

kako so si janševiki to dalje razdelili, ni več važno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ti konji pa res niso sposobni niti najmanjšega razmišljanja, pa še gluhi in slepi so. Edino kar znajo je "Kučan je kriv", sicer ne vejo zakaj, samo da je tako, ker jim je eden ki pozna enega ki je to rekel.

Pa ne spet levi in desni, nobeden ni dober, je pa eden zelo slab.
Sicer pa kaj pričakovati od prebivalcev ravne zemlje s strici iz ozadja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja levi imajo strice v ozadju, torej s strici v ospredju ?

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler mi debatiramo preko tipkovnic, si je pa Janezek in ekipa dvignila plače. So zelo ogroženi v teh dneh in si zaslužijo dodatek za trdo delo, ki ga opravljajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

seveda obstaja prevod te sodbe, tako da je tam vse spisano...

900.000 čukov v gotovini!!!

kako so si janševiki to dalje razdelili, ni več važno

Z malimi stvarmi se jajcate.... V zdravstvu baje ponikne 500.000.000. Sem prav napisal vse te ničle? 500 mio ojrov preko skorumpiranega  sistema se preplača dobavitelje in vse mogoče prisesane pijavke. Vse pa kontrolirila trdno ultra levo jedro pod trenutno poniklim matorom Zemljaričem. A razumemo obseg tega'? Kdo bo šel na ulico in fukno u luft parlament  z Zokijem vred? Pa milijarda, ki so jo tovariši oprali za svetovne teroriste preko kao nacionalne banke? Provizije pri taki raboti so baje 40 posto. S tem dnarjem se pa v tej turistično' dopustniško razpoloženi provinci vsem politikantom zapre gofla a ne. JJ je hud amaterček v primerjavi s strički in tovariši. Ker so ga za trenutek le strpali v luknjo, bo  z odškodnino dolgo hodil smučat in v tople kraje...Kdo je tle pameten?  Jst zihr ne.:huh: Gremo se rajš vozit....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, ftp said:

Pozdravljen Konj alias Marcel-F.

 

Verjamem,da ti je hudo.Življenje te tepe,nimaš prijateljev,žena(če jo sploh imaš)te vara s sosedom,nimaš nikogar s katerim bi šel normalno na kavo,potem pa take stresaš na kompu.Pazi,da ti še komp ne pobegne.

1 hour ago, DAMI34 said:

ok, nehajte žalit. Ne morem sproti brisat. Bom kar kaznoval.

Dami ,mislim,da moraš ukrepat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Pajk said:

Dokler mi debatiramo preko tipkovnic, si je pa Janezek in ekipa dvignila plače. So zelo ogroženi v teh dneh in si zaslužijo dodatek za trdo delo, ki ga opravljajo. 

Grdo,totalno neprimeren čas. Eni si dvigajo plače,drugi so pa zaposlovali zadnji trenutek,tik pred  odhodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Marcel-F said:

Verjamem,da ti je hudo.Življenje te tepe,nimaš prijateljev,žena(če jo sploh imaš)te vara s sosedom,nimaš nikogar s katerim bi šel normalno na kavo,potem pa take stresaš na kompu.Pazi,da ti še komp ne pobegne.

Ha, ne boš verjel, nisi niti približno zadel, kot vedno. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, hy650 said:

Z malimi stvarmi se jajcate.... V zdravstvu baje ponikne 500.000.000. Sem prav napisal vse te ničle? 500 mio ojrov preko skorumpiranega  sistema se preplača dobavitelje in vse mogoče prisesane pijavke. Vse pa kontrolirila trdno ultra levo jedro pod trenutno poniklim matorom Zemljaričem. A razumemo obseg tega'? Kdo bo šel na ulico in fukno u luft parlament  z Zokijem vred? Pa milijarda, ki so jo tovariši oprali za svetovne teroriste preko kao nacionalne banke? Provizije pri taki raboti so baje 40 posto. S tem dnarjem se pa v tej turistično' dopustniško razpoloženi provinci vsem politikantom zapre gofla a ne. JJ je hud amaterček v primerjavi s strički in tovariši. Ker so ga za trenutek le strpali v luknjo, bo  z odškodnino dolgo hodil smučat in v tople kraje...Kdo je tle pameten?  Jst zihr ne.:huh: Gremo se rajš vozit....

Samo za primerjavo. Samo iz Intereurope je v vladavini Lovšina (JJ vlada) izginilo cca 300 milionov. Pa da ne ugibam koliko je iz večje Luke, Istrabenza,... in to je samo iz male obale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Marcel-F pravi:

Grdo,totalno neprimeren čas. Eni si dvigajo plače,drugi so pa zaposlovali zadnji trenutek,tik pred  odhodom.

Vsi si dvigujejo plače oz izposlujejo dodatke od prodajalk, darsovcev. polcajev, zdravstvenih drlavcev....Misliš, da neupravičenoZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, hy650 pravi:

Z malimi stvarmi se jajcate.... V zdravstvu baje ponikne 500.000.000. Sem prav napisal vse te ničle? 500 mio ojrov preko skorumpiranega  sistema se preplača dobavitelje in vse mogoče prisesane pijavke. Vse pa kontrolirila trdno ultra levo jedro pod trenutno poniklim matorom Zemljaričem. A razumemo obseg tega'? Kdo bo šel na ulico in fukno u luft parlament  z Zokijem vred? Pa milijarda, ki so jo tovariši oprali za svetovne teroriste preko kao nacionalne banke? Provizije pri taki raboti so baje 40 posto. S tem dnarjem se pa v tej turistično' dopustniško razpoloženi provinci vsem politikantom zapre gofla a ne. JJ je hud amaterček v primerjavi s strički in tovariši. Ker so ga za trenutek le strpali v luknjo, bo  z odškodnino dolgo hodil smučat in v tople kraje...Kdo je tle pameten?  Jst zihr ne.:huh: Gremo se rajš vozit....

O tem se govori ze leta in leta. Osebno verjamem, da se nekaj od tega dogaja...ampak kot si sam napisal..BAJE. 

Prištinski doktor ze cetrt stoletja govori o tem in stricih iz ozadja. Pa, madonca, enega konkretnega dokaza, ovadbe ni bilo na to temo. Tudi takrat ne, ko je zanj brskal po arhivih UDBE, SOVE.... sam vrhovni tozilec Drobnič.

Moja slika SLO politike ni črno bela...nasi dobri- vaši slabi. Moja slika je črna. Zaradi " vaših in naših".

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Marcel-F pravi:

Grdo,totalno neprimeren čas. Eni si dvigajo plače,drugi so pa zaposlovali zadnji trenutek,tik pred  odhodom.

Za leve in desne je dovolj zdravila. AK47

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

Za leve in desne je dovolj zdravila. AK47

 

Če bi na tak način levi in desni poračunali, bi se tu naseli sirijci :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Tedybear pravi:

 

Moja slika SLO politike ni črno bela...nasi dobri- vaši slabi. Moja slika je črna. Zaradi " vaših in naših".

Maš pivo od mene

 

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Za leve in desne je dovolj zdravila. AK47

 

Ti tudi :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!