Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

No, prej so 20 let imeli "vsak dan več", pa še morda leta prej ...

In to, da je cel svet hotel imeti "vsak dan več" nas je faking pripeljalo do te situacije, v kateri smo.

seveda. sej zato pa delaš, živiš, da nekaj ustvariš... da nekaj imaš. (Da se razumemo, brez pretiravanj o jahtah, letalih itd.)

Sej je šlo vse skupaj naprej... fičkov in stoenk več ni... problem vidim v tem, da se vseh teh stvari, ki se jih danes ponuja, ne bo moglo kupit oz. se jih več z takšnimi plačami ne da. Mi čist nč ne pomeni, če vsaki dan reklamirajo (recimo) novo laguno al pa cliota pa vsi te trgovski centri , če ne bomo morali več kupovati.

Sicer so pa osnovni življenski stroški tako visoki oz. vsaki dan večji, (glede na plače)

Kot bi rekel moj prjatu" Lahko zaslužim tud sto evrov, če bom lahko za ta denar normalno živel, šolal otroke, si privoščil letni dopust, vsake 4-5 let novi avto, kakšen dan smučanja. Pa sej ni-smo tolk zahtevni. Ali???

Sploh ni res. Vsaj v prometu ne. Zaplembe vozil, odvzemi izpitov, nova zakonodaja pa bo te situacije še bolj sanirala.

Ne vem pa, kako je pri davčnih prekrških. Tam je veliko odvisno od tega, koliko so "dobrohotni" davčni inšpektorji, da o delovnih inšpektorjih ne govorimo. To je bagra, ki bi jo blo treba najprej zamenjati (pa ne vseh).

ja, se strinjam.. pri prometu ti avto zaplenijo ampak, ko je že poštena pizd..a.

Inšpektorji pa komaj čakajo da lahko pišejo položnice.

pozabil si na gradbenega inšpektorja.... te so šele specialci.

pa tržnega... (vzame račun v lokalu in napiše kazen, da ni bil izdan, no ... padel je iz pladna in ga študenka ni prinesla mu pod nos (1200€))

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot bi rekel moj prjatu" Lahko zaslužim tud sto evrov, če bom lahko za ta denar normalno živel, šolal otroke, si privoščil letni dopust, vsake 4-5 let novi avto, kakšen dan smučanja. Pa sej ni-smo tolk zahtevni. Ali???

Tisto zgoraj so pobožne želje celo za povprečnega Švicarja. Kje smo pol šele mi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto zgoraj so pobožne želje celo za povprečnega Švicarja. Kje smo pol šele mi....

malo morgen. !!!!!!! Če se ti s tem strinjaš, da je čezdalje več Slovencev, ki si ne morejo privoščiti dopusta, še manj kakšen dan smučanja, in da vozijo stare kripe....tudi prav. Si s svojim mišljenjem osamljen ali celo sam!! Ne vem, kje si ti Švicarje zdaj potegnu vn in delaš primerjave

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo takole malce namesto kratke pauze, o švicarjih in povprečnih švicarjih!

vsaka tretja in tretji prebivalec Švice je priseljenec ali potomec priseljencev ! to je več kot dva milijona ljudi.

vsaka tretja poroka v Švici je binacionalna! to pomeni 15 tisoč mešanih porok vsako leto.

več kot četrtina v letu 2007 rojenih otrok v Švici je imelo državljanstvo druge države!

četrtino vsega dela v Švici opravljajo tujci! to je skoraj 2 milijardi ur na leto.

vsak 12. Švicar, vsaka 12. Švicarka živi v tujini! to je več kot 500 tisoč ljudi.

švicarski domovi za ostarele in bolnišnice zaposlujejo ljudi iz skoraj stotih različnih držav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo morgen. !!!!!!! Če se ti s tem strinjaš, da je čezdalje več Slovencev, ki si ne morejo privoščiti dopusta, še manj kakšen dan smučanja, in da vozijo stare kripe....tudi prav. Si s svojim mišljenjem osamljen ali celo sam!! Ne vem, kje si ti Švicarje zdaj potegnu vn in delaš primerjave

S čim naj bi se/ne strinjal???

Samo trdim, da si (tudi) povprečen Švicar NE more privoščiti vsake 4 leta nov avto, obenem šolati otroka, dopustovati in po možnosti še smučati.

Ponavljam; povprečem Švicar.

S svojim mišljenjem nisem sam, ampak me podpira (beri; obvešča) "posadka" iz Kasarne Savatan nad Martignyjem, znanci iz šole v Andermattu in osebne izkušnje, predvsem med bivanjem tam zaradi tegale:

http://www.pdg.ch/En/

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak en nam pa more vladat :wallbash:

In sploh zakaj bi bili vedno mi najboljši, sploh ni pomembno a mamo najboljšo vlado ali najslabšo. V evropi smo tko al tko manj prepoznavni kot pa naši vrli sosedje hrvati.

Zakaj že? pomoje zarad morja že ne, sej mamo mi tut morje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim naj bi se/ne strinjal???

Samo trdim, da si (tudi) povprečen Švicar NE more privoščiti vsake 4 leta nov avto, obenem šolati otroka, dopustovati in po možnosti še smučati.

Ponavljam; povprečem Švicar.

S svojim mišljenjem nisem sam, ampak me podpira (beri; obvešča) "posadka" iz Kasarne Savatan nad Martignyjem, znanci iz šole v Andermattu in osebne izkušnje, predvsem med bivanjem tam zaradi tegale:

http://www.pdg.ch/En/

OK. Res sem naredil dve napaki, v mojem postu. Prva je ta, da sem kot "novi" avto mislil tudi kot "drugi" avto. (novejši, boljši, večji - pa tudi če ni novi) Drugič pa, da res nisi sam v svojem mišljenju, ker sem dobil štiri minuse. OK.

Tudi jaz sem pisal o povprečnih Slovencih in ne o naši "eliti".

Samo ni mi nekak logično, vse to skupaj. (mogoče je pa tukaj vzrok, zakaj pada slovenska nataliteta). A ni nekak normalno, da otroke šolaš (naše brezplačno šolstvo tud hudičevo stane) , da je nekak normalno da otroke pelješ na morje, mogoče še kakšen dan smučanja (smučarija je pa svinsko draga- se strinjava?) in da danes potrebuješ tudi avto. In glede na vse skupaj, bi bilo potem tako, da enkrat ko imaš otroke teh treh stvari več ne moreš imeti skupaj. (kje so pa še kakšne druge stvari) Nekak tako sem razumel vse skupaj. In zadnja leta res vse vodi k tem, da se pri nas dogaja prav to!! Vidiš, s tem se ne strinjam (da se pač to dogaja!!!!). Sam sem bil velikokrat na morju kot "mulc" pa smo zmeraj spadali med povprečneže. Tako je pač bilo. (res da so bile to počitniške prikolice, kakšni apartmaji od firm...itd - bilo je pa super) Danes je pa poplava privat apartmajev, hotelov raznih tujih destinacij itd. Torej svet gre naprej, prikolice in apartmaje od firm so zamenjali privat apartmaji, hoteli..., ampak "povprečneži" si tega enostavno čez dalje manj lahko privoščijo. Torej, a je vse to samo za "elito". Samo za katero?? In v prejšnej postu kakor tudi zdaj , sem samo mislil povedati, da je kupna moč zelo nizka med SLO povprečneži.Kar se tiče raznih Švicarjev, Nemcev itd. Vsi pravijo, da ni več tako kot je bilo (se strinjam) ampak še zmeraj se radi v isti sapi pohvalijo kak je boljše pr njih kot pr nas. Še posebej, če poslušaš kakšnega "ausenderja"(spet sem si minuse prslužu). In če smo že pri teh Švicarjih, Nemcih itd.... verjemi... nekaj jih poznam.... dokler imaš njihovo plačo in njihove cene, je pač tako kot je (recimo kar je povedala tvoja ekipa), pri nas imaš pa naše plače (se ve kakšne so) in EU cene. In to vas je že več napisalo, da se pri nas primerjamo z temi zahodnjaškimi sranji po cenah, po dohodkih pa nikakor!

Skratka... sem še zmeraj mnenja (sicer je samo moje mnenje) da je v naši SLO kupna moč povprečnih Slovencev zelo nizka i da se ne mormo primarjet z zgoraj omenjenimi. Ponavljam: povprečen Slovenec

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nas že nategujejo naj nas s stilom, ne pa tkole po kmečko

če se pa nastavljaš kot ona poljuprivrednica ki skače po njivi in išče samo ta večje in debelejše korenje !

malo bolj s stilom pa s pomočjo ulične svetilke, .... :fredy:

pa kaj če si manj prepoznaven v evropi ! te dalj časa pustijo na miru !

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........IMO: najbl mi gre na k... pi... ect. in vsi te politiki, ki namenijo nevem koliko ur/sej za razpravo o psih (bullmastifih-faking Baričevičih), že od leta 05 ali 06, namesto, da bi se posvečali

reševanju na pol potonele ladije Slovenije in celotne družbe. Nimam nič proti domačim ljubljenčkom, samo da se pa to vleče toliko v nedogled, da se že opaža da je narod v

Slo. preprosto manj vreden kot kateri koli kosmatinec iz lastniških vrst elite, mislim WTF :blink: Pa to neki košta FFFF mi gre že to :l_01: na suho počas _________ :angry: .

Sploh si ne morem misliti, kaj si v teh trenutkih mislijo ostali po svetu. Pa tuki se vi neki prerekate o standardih, ki niso vidl praga življenskega povprečja ipd.

Vse bolje kristalno se mi dozdeva, da je to igra visoke elite, ki ta trenutek crkava od smeha nekje na tropskih otokih, kjer igrajo golf in stavijo na vsako luknjo posebaj, ki je poimenovana po državah sveta........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pa nastavljaš kot ona poljuprivrednica ki skače po njivi in išče samo ta večje in debelejše korenje !

Ke si me pa vidu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avro...saj se strinjava, si pa res malo nerodno napisal. In jaz malo žolčno reagiral. Tako ti je na motosvet forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avro...saj se strinjava, si pa res malo nerodno napisal. In jaz malo žolčno reagiral. Tako ti je na motosvet forumu.

niti ne tako nerodno, sam mora bit pa točno, ker drugače se besede in pomen obračajo. Ja ...to je forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOŽE BARIČEVIČ-udba,ozna,sodnik v povojnih sojenjih/sin-Sašabolje.....HČI,hči Dea DEA BARIČEVIČ-lastnica lekarne BARSOS,predavateljica...SAŠO BARIČEVIČ-lastnik zasebne klinike BARSOS(pregledi podjetnikov,slovenske visoke politike,parlament...kjer je zaposlenih 40 doktorjev iz UKC-od tega le 2 z dovoljenjem delodajalca.Okoli l.2000 je želel prevzeti Rimske Toplice s pomočjo odv.Senice ,a mu to ne uspe.------ZDENKO ROTAR-oficir ozne,udba,sodelavec Ribičiča, in nekdanji KUČANOV svetovalec.Preganjal predvsem katoliško usmerjene-npr.nadškof VOVK,ki ga na žel.postaji polijejo s katranom in zažgejo,vendar opekline preživi.......Torej(glej enc.zgod.)sta bila oba -Jože Baričevič in Zdenko Rotar povezana z medvojnimi in povojnimi zadevami......ZORA ROTAR,hči Zdenka Rotarja postane partnerica Saše Baričeviča.Nekje od l.2003 se oba pojavljata v javnosti zaradi bulmastifov.Medtem ZORA ROTAR umre-pred letom ali več-zdaj policija sumi,da .....pse si prilasti SAŠO BARIČEVIČ,vendar se ne ve,če ima sploh dokumentacijo o lastništvu..............njegov odvetnik v boju za pse je M.SENICA.........VLOGA RAJKA ROTNERJA-to je stric KATARINE KRESAL-on izda pozitivno strokovno mnenje o tem,da popolnoma vsi objekti ustrezajo varni namestitvi psov,da obstajajo trije pesjaki, da so na terenu bili opravljeni pregledi itd........ VLOGA UPRAVNEGA SODIŠČA-višji sodnik BOŠTJAN ZALAR (pri LDS vodi odbor za pravosodje),sicer brat ALEŠA ZALARJA,pravosodnega ministra.BOŠTJAN ZALAR izda sodbo,ki ne zdrži pritožbe in s tem razveljavi odločbo VURS-a za evtanazijo psov.S tem se odprejo vse poti za ustanavljanje komisij.SENICAin BARIČEVIČ vztrajata pri strokovnem mnenju RAJKA ROTNERJA in ga želita vsiliti kot člana zadnje komisije,a jima ne uspe.Zadnja komisija,ki jo ustanovi kmet.ministrstvo odloči o vrnitvi psov.....SONJA BUKOVEC-nekoč direktorica agencije za privatizacijo...sodelovala z M.SENICO in S.BARIČEVIČEM,ko je le-ta želel prevzeti reh.center Rimske Toplice.Danes je sekretarka na Pogačarjevem ministrstvu,bila je prva na kraju dogodka,15 let prijateljica z družino BARIČEVIČ.

# 13.2.10 ob 15.55

ajda pravi:

FRIDERIKA KRESAL-mama Katarine Kresal,ki ustanovi podjetje VITA SANA...slednja se čez čas zaposli v odv.pisarni Senica itd.FRIDERIKA KRESAL ppridobi koncesijo-postane predsednica ZBORNICE FIZIOTERAPEVTOV,na podlagi sumljivega števila članov-preko svojega podjetja VITASANA opravlja izobraževanja,denar se steka v njeno blagajno.Trčita javni in njen osebni interes.Lahko bi celo rekli,da je polnila svoje žepe na račun invalidov-saj,če teh ne bi bilo,tudi zbornice ne bi bilo-Po dolgi borbi z DRUŠTVOM FIZIOTERAPEVTOV in na pritisk javnosti izgubi koncesijo.Proti njej menda teče kazenski postopek.Pomagala ji je odv.pisarna SENICA.KATARINA KRESAL pravi da je sicer takrat bila zaposlena,vendar samo na enen sestanku itd.Ko so opravljali nadzor v omenjeni zbornici je menda KK preprečila vpogled v register članov in s tem onemogočila potrditev suma o nezakonitem vpisu fizioterapevtov,ki sploh niso vedeli,da so člani zbornice.

# 13.2.10 ob 16.10

ajda pravi:

SLOVENSKI FBI-zgradbo zgradi podjetje VEGRAD-.lastnica VEGRADA je HILDA TOVŠAK,znana iz afere ČISTA LOPATA,mislim,da je ovadena....njen odvetnik M.Senica.....lastnik zgradbe postane IGOR POGAČAR,RamInvest-(njegov odvetnik je MIRO SENICA)človek je znan iz afere SIB banka...In končno.KATARINA KRESAL najame prostore v stekleni palači.

Baje ima celo sam Senica odv. pisarno v prostorih OZNE... Le komu je stavba naprodaj. Vsakomur sigurno ne.

vir....24ur.com-komentarji

huhhhhh.....kar zgroziš se, pa tut če je samo 10% res

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOŽE BARIČEVIČ-udba,ozna,sodnik v povojnih sojenjih/sin-Sašabolje.....HČI,hči Dea DEA BARIČEVIČ-lastnica lekarne BARSOS,predavateljica...SAŠO BARIČEVIČ-lastnik zasebne klinike BARSOS(pregledi podjetnikov,slovenske visoke politike,parlament...kjer je zaposlenih 40 doktorjev iz UKC-od tega le 2 z dovoljenjem delodajalca.Okoli l.2000 je želel prevzeti Rimske Toplice s pomočjo odv.Senice ,a mu to ne uspe.------ZDENKO ROTAR-oficir ozne,udba,sodelavec Ribičiča, in nekdanji KUČANOV svetovalec.Preganjal predvsem katoliško usmerjene-npr.nadškof VOVK,ki ga na žel.postaji polijejo s katranom in zažgejo,vendar opekline preživi.......Torej(glej enc.zgod.)sta bila oba -Jože Baričevič in Zdenko Rotar povezana z medvojnimi in povojnimi zadevami......ZORA ROTAR,hči Zdenka Rotarja postane partnerica Saše Baričeviča.Nekje od l.2003 se oba pojavljata v javnosti zaradi bulmastifov.Medtem ZORA ROTAR umre-pred letom ali več-zdaj policija sumi,da .....pse si prilasti SAŠO BARIČEVIČ,vendar se ne ve,če ima sploh dokumentacijo o lastništvu..............njegov odvetnik v boju za pse je M.SENICA.........VLOGA RAJKA ROTNERJA-to je stric KATARINE KRESAL-on izda pozitivno strokovno mnenje o tem,da popolnoma vsi objekti ustrezajo varni namestitvi psov,da obstajajo trije pesjaki, da so na terenu bili opravljeni pregledi itd........ VLOGA UPRAVNEGA SODIŠČA-višji sodnik BOŠTJAN ZALAR (pri LDS vodi odbor za pravosodje),sicer brat ALEŠA ZALARJA,pravosodnega ministra.BOŠTJAN ZALAR izda sodbo,ki ne zdrži pritožbe in s tem razveljavi odločbo VURS-a za evtanazijo psov.S tem se odprejo vse poti za ustanavljanje komisij.SENICAin BARIČEVIČ vztrajata pri strokovnem mnenju RAJKA ROTNERJA in ga želita vsiliti kot člana zadnje komisije,a jima ne uspe.Zadnja komisija,ki jo ustanovi kmet.ministrstvo odloči o vrnitvi psov.....SONJA BUKOVEC-nekoč direktorica agencije za privatizacijo...sodelovala z M.SENICO in S.BARIČEVIČEM,ko je le-ta želel prevzeti reh.center Rimske Toplice.Danes je sekretarka na Pogačarjevem ministrstvu,bila je prva na kraju dogodka,15 let prijateljica z družino BARIČEVIČ.

# 13.2.10 ob 15.55

ajda pravi:

FRIDERIKA KRESAL-mama Katarine Kresal,ki ustanovi podjetje VITA SANA...slednja se čez čas zaposli v odv.pisarni Senica itd.FRIDERIKA KRESAL ppridobi koncesijo-postane predsednica ZBORNICE FIZIOTERAPEVTOV,na podlagi sumljivega števila članov-preko svojega podjetja VITASANA opravlja izobraževanja,denar se steka v njeno blagajno.Trčita javni in njen osebni interes.Lahko bi celo rekli,da je polnila svoje žepe na račun invalidov-saj,če teh ne bi bilo,tudi zbornice ne bi bilo-Po dolgi borbi z DRUŠTVOM FIZIOTERAPEVTOV in na pritisk javnosti izgubi koncesijo.Proti njej menda teče kazenski postopek.Pomagala ji je odv.pisarna SENICA.KATARINA KRESAL pravi da je sicer takrat bila zaposlena,vendar samo na enen sestanku itd.Ko so opravljali nadzor v omenjeni zbornici je menda KK preprečila vpogled v register članov in s tem onemogočila potrditev suma o nezakonitem vpisu fizioterapevtov,ki sploh niso vedeli,da so člani zbornice.

# 13.2.10 ob 16.10

ajda pravi:

SLOVENSKI FBI-zgradbo zgradi podjetje VEGRAD-.lastnica VEGRADA je HILDA TOVŠAK,znana iz afere ČISTA LOPATA,mislim,da je ovadena....njen odvetnik M.Senica.....lastnik zgradbe postane IGOR POGAČAR,RamInvest-(njegov odvetnik je MIRO SENICA)človek je znan iz afere SIB banka...In končno.KATARINA KRESAL najame prostore v stekleni palači.

Baje ima celo sam Senica odv. pisarno v prostorih OZNE... Le komu je stavba naprodaj. Vsakomur sigurno ne.

vir....24ur.com-komentarji

huhhhhh.....kar zgroziš se, pa tut če je samo 10% res

Ove sve treba pomrt pa bo uredu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOŽE BARIČEVIČ-udba,ozna,sodnik v povojnih sojenjih/sin-Sašabolje.....HČI,hči Dea DEA BARIČEVIČ-lastnica lekarne BARSOS,predavateljica...SAŠO BARIČEVIČ-lastnik zasebne klinike BARSOS(pregledi podjetnikov,slovenske visoke politike,parlament...kjer je zaposlenih 40 doktorjev iz UKC-od tega le 2 z dovoljenjem delodajalca.Okoli l.2000 je želel prevzeti Rimske Toplice s pomočjo odv.Senice ,a mu to ne uspe.------ZDENKO ROTAR-oficir ozne,udba,sodelavec Ribičiča, in nekdanji KUČANOV svetovalec.Preganjal predvsem katoliško usmerjene-npr.nadškof VOVK,ki ga na žel.postaji polijejo s katranom in zažgejo,vendar opekline preživi.......Torej(glej enc.zgod.)sta bila oba -Jože Baričevič in Zdenko Rotar povezana z medvojnimi in povojnimi zadevami......ZORA ROTAR,hči Zdenka Rotarja postane partnerica Saše Baričeviča.Nekje od l.2003 se oba pojavljata v javnosti zaradi bulmastifov.Medtem ZORA ROTAR umre-pred letom ali več-zdaj policija sumi,da .....pse si prilasti SAŠO BARIČEVIČ,vendar se ne ve,če ima sploh dokumentacijo o lastništvu..............njegov odvetnik v boju za pse je M.SENICA.........VLOGA RAJKA ROTNERJA-to je stric KATARINE KRESAL-on izda pozitivno strokovno mnenje o tem,da popolnoma vsi objekti ustrezajo varni namestitvi psov,da obstajajo trije pesjaki, da so na terenu bili opravljeni pregledi itd........ VLOGA UPRAVNEGA SODIŠČA-višji sodnik BOŠTJAN ZALAR (pri LDS vodi odbor za pravosodje),sicer brat ALEŠA ZALARJA,pravosodnega ministra.BOŠTJAN ZALAR izda sodbo,ki ne zdrži pritožbe in s tem razveljavi odločbo VURS-a za evtanazijo psov.S tem se odprejo vse poti za ustanavljanje komisij.SENICAin BARIČEVIČ vztrajata pri strokovnem mnenju RAJKA ROTNERJA in ga želita vsiliti kot člana zadnje komisije,a jima ne uspe.Zadnja komisija,ki jo ustanovi kmet.ministrstvo odloči o vrnitvi psov.....SONJA BUKOVEC-nekoč direktorica agencije za privatizacijo...sodelovala z M.SENICO in S.BARIČEVIČEM,ko je le-ta želel prevzeti reh.center Rimske Toplice.Danes je sekretarka na Pogačarjevem ministrstvu,bila je prva na kraju dogodka,15 let prijateljica z družino BARIČEVIČ.

# 13.2.10 ob 15.55

ajda pravi:

FRIDERIKA KRESAL-mama Katarine Kresal,ki ustanovi podjetje VITA SANA...slednja se čez čas zaposli v odv.pisarni Senica itd.FRIDERIKA KRESAL ppridobi koncesijo-postane predsednica ZBORNICE FIZIOTERAPEVTOV,na podlagi sumljivega števila članov-preko svojega podjetja VITASANA opravlja izobraževanja,denar se steka v njeno blagajno.Trčita javni in njen osebni interes.Lahko bi celo rekli,da je polnila svoje žepe na račun invalidov-saj,če teh ne bi bilo,tudi zbornice ne bi bilo-Po dolgi borbi z DRUŠTVOM FIZIOTERAPEVTOV in na pritisk javnosti izgubi koncesijo.Proti njej menda teče kazenski postopek.Pomagala ji je odv.pisarna SENICA.KATARINA KRESAL pravi da je sicer takrat bila zaposlena,vendar samo na enen sestanku itd.Ko so opravljali nadzor v omenjeni zbornici je menda KK preprečila vpogled v register članov in s tem onemogočila potrditev suma o nezakonitem vpisu fizioterapevtov,ki sploh niso vedeli,da so člani zbornice.

# 13.2.10 ob 16.10

ajda pravi:

SLOVENSKI FBI-zgradbo zgradi podjetje VEGRAD-.lastnica VEGRADA je HILDA TOVŠAK,znana iz afere ČISTA LOPATA,mislim,da je ovadena....njen odvetnik M.Senica.....lastnik zgradbe postane IGOR POGAČAR,RamInvest-(njegov odvetnik je MIRO SENICA)človek je znan iz afere SIB banka...In končno.KATARINA KRESAL najame prostore v stekleni palači.

Baje ima celo sam Senica odv. pisarno v prostorih OZNE... Le komu je stavba naprodaj. Vsakomur sigurno ne.

vir....24ur.com-komentarji

huhhhhh.....kar zgroziš se, pa tut če je samo 10% res

Ne me basat! A da se takole flodrajo med sabo? :blink:

Poslej bom pa extra oprezal, če se kateri od naštetih gunca na verandi in prav virtuozno igra benđo, ker to običajno napoveduje prav zagatne situacije :ninja:

(če kdo od beročih slučajno proda uporaben lok in ducat puščic, se priporočam)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če kdo od beročih slučajno proda uporaben lok in ducat puščic, se priporočam)

A samostrel pride v poštev? :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samostrel pride v poštev? :whistle:

a se boš samofstrelo :?

se ne splača ... čakite da Kuki pride ... majhen, siv, pa še Milan ... :lol: ... asociacija na koga drugega, je zgolj slučaj :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me basat! A da se takole flodrajo med sabo? :blink:

če se kateri od naštetih gunca na verandi in prav virtuozno igra benđo,

Odrešitev :worship::worship::worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!