Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 5 urami, franc pravi:

Ah, dej no.

Petrič se je celo življenje "svaljkal" po položajih in lezel v rit, zdaj je pa neka "referenca" . Česa že?

lp

Kateri Petrič? ex ustavni sodnik, ki je prepovedal zvezdo? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Codeine said:

Ja in kdo pa je tisti in iz katere stranke prihajajo osebki, ki so se najbolj omastili pri TES6, so prodali in s političnim kadrovanjem zjebali Gorenje itd.

Za TEŠ6 Lahovnik, Križanič, Vizjak, Bajuk , SD, NSI in SDS, prvi so imeli največjo vlogo. Za gorenje lahko ti prilepiš seznam.

btw. a če kurcam politike , ki trenutno delajo zdraho potem sem avtomatično pristaš opozicije?. Lej, Serpentinska ni bilo potrebno grajat, ker so ga itak vsi, pa za sabo ni imel cele vojske podrepnikov, ki so čutili potrebo da se ga brani po forumih. Ce te zanima moj modus operandi:

1. ce ze drugi dovolj grajajo, meni ni treba

2. grajam tiste ki odločajo

3. grajam neumne argumente

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, nejc74 pravi:

Za TEŠ6 Lahovnik, Križanič, Vizjak, Bajuk , SD, NSI in SDS, prvi so imeli največjo vlogo. Za gorenje lahko ti prilepiš seznam.

Glede na to, da sem iz Velenja. O človek, kdo je teb možgane opral.

P.S.
Pa se mi jebe za Janšo in vse ostale ... ampak drugo opcijo pa res ni treba poveličevati do neba, ker niso nič boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Ta Vlada bo spet padla zaradi neumnosti, povezanih z RKC in domobranci oziroma ideološkimi neumnostmi, ki ne "zanimajo" več nikogar.

 

pa nisem zihr, no strinjam se, da je čas da nikogar več ne zanima..koliko je pristašev RKC (beri ne malo) (in da, sem hodil k maši, celo krščen sem, pa je en župnik dejal, vera je najboljša in prava samo ko je preganjana) in kdaj jim je sploh šlo slabo? (pa ne enačim vere in RKC)

Domobranci, partizani itd...ko eni ali drugi prenehajo z vlačenjem zadev iz naftalina bo mir, prej ne bo. Mrtve pokopat, ene in druge. Leve in desne, priznat zgodovino taka kot je.

Šta je bilo je bilo, je reku en tip pri trdnjavi Gradina v Bosni, ko smo ga spraševali za zgodovinska dejstva.

Vlada se bo pač zamenjala, ker je fluktuacija normalna za demokracijo. Določeni bodo v tem času prosperirali, kot do sedaj, saj se jim gladko jebe, kdo vlada, dokler nadzirajo določene posle.

Čedalje bolj sem skeptičen, a obstaja pozicija in opozicija, vedno bolj se mi zdi, da si samo delijo posle, zvečer so pa skupaj v postelji :P

Deli in vladaj, a kako že gre?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Snečer pravi:

Kradi in Vladaj

96011856_2873849472722115_7345274084894179328_o.jpg.6119d64b415a24aef36ddefe138009a6.jpg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Snečer pravi:

Ta Vlada bo spet padla zaradi neumnosti, povezanih z RKC in domobranci oziroma ideološkimi neumnostmi, ki ne "zanimajo" več nikogar.

Bi bil rad, da bi vladala do konca? Eni sami odstopajo, ker ne znajo ali si ne upajo, drugim se pa ne pusti, ker je strah ostale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Bi bil rad, da bi vladala do konca? Eni sami odstopajo, ker ne znajo ali si ne upajo, drugim se pa ne pusti, ker je strah ostale...

Žal tokrat nisem razumel vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel občutek kot, da se ti zdi škoda, če bi padla vlada...pri nas bi morali tekmovati, kdo bo najkrajši čas vladal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, vandrovec pravi:

Sem imel občutek kot, da se ti zdi škoda, če bi padla vlada...pri nas bi morali tekmovati, kdo bo najkrajši čas vladal

Jaz sem samo povedal, zakaj bo padla :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

Jaz sem samo povedal, zakaj bo padla :) 

Padla bo zato, ker JJ ne sme vladat, ...drugi pa ne znajo. Smo pač brezvladna država :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

pa nisem zihr, no strinjam se, da je čas da nikogar več ne zanima..koliko je pristašev RKC (beri ne malo) (in da, sem hodil k maši, celo krščen sem, pa je en župnik dejal, vera je najboljša in prava samo ko je preganjana) in kdaj jim je sploh šlo slabo? (pa ne enačim vere in RKC)

Domobranci, partizani itd...ko eni ali drugi prenehajo z vlačenjem zadev iz naftalina bo mir, prej ne bo. Mrtve pokopat, ene in druge. Leve in desne, priznat zgodovino taka kot je.

Šta je bilo je bilo, je reku en tip pri trdnjavi Gradina v Bosni, ko smo ga spraševali za zgodovinska dejstva.

Vlada se bo pač zamenjala, ker je fluktuacija normalna za demokracijo. Določeni bodo v tem času prosperirali, kot do sedaj, saj se jim gladko jebe, kdo vlada, dokler nadzirajo določene posle.

Čedalje bolj sem skeptičen, a obstaja pozicija in opozicija, vedno bolj se mi zdi, da si samo delijo posle, zvečer so pa skupaj v postelji :P

Deli in vladaj, a kako že gre?

 

 

Zakaj pa misliš, da pravijo, da je politika kurba :whistle:

Je rekel sodelavec, ko so v bivši firmi šefi šli iz ene pisarne v drugo (dečko je še malo jecljal): "Ffffantjeee nnneee se sssekirat, samo pppooojstle so zzzzamenal, kkkurbe so ostale iiisteee." :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, MARE 65 pravi:

pppooojstle so zzzzamenal

To je največji problem prinas.  Posteje menjajo kur....

Me zanima kako lahko v vladi sedijo osebki, ki ne morejo pridobiti dokumenta o nekaznovanosti.

Menda veste, da ga za zaposlitev v javni upravi potrebuje vsaka snažilka, kuharica, avtomehanik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MiNa pravi:

To je največji problem prinas.  Posteje menjajo kur....

Me zanima kako lahko v vladi sedijo osebki, ki ne morejo pridobiti dokumenta o nekaznovanosti.

Menda veste, da ga za zaposlitev v javni upravi potrebuje vsaka snažilka, kuharica, avtomehanik....

To velja za "male" državljane, tiste, ki ne plačajo položnice za par deset evrov, za ostale, ki kradejo bolj "neverjetne vsote" je tudi kazen neverjetna...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Codeine said:

Glede na to, da sem iz Velenja. O človek, kdo je teb možgane opral.

P.S.
Pa se mi jebe za Janšo in vse ostale ... ampak drugo opcijo pa res ni treba poveličevati do neba, ker niso nič boljši.

Eno stvarr mi prikazi iz mojega posta: kje povelicujem drugo stran? In pa katera je druga stran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, MiNa pravi:

To je največji problem prinas.  Posteje menjajo kur....

Me zanima kako lahko v vladi sedijo osebki, ki ne morejo pridobiti dokumenta o nekaznovanosti.

Menda veste, da ga za zaposlitev v javni upravi potrebuje vsaka snažilka, kuharica, avtomehanik....

Res je .. ampak to na žalost ne velja za funkcionarje .... za tiste, katere je ljudstvo izvolilo, pa sploh ne velja, čeprav so imeli sodbo v imenu ljudstva ... pa razumi če lahko :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

čeprav so imeli sodbo v imenu ljudstva

če jih pa narod voli.  Bi morali še narod menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

če jih pa narod voli.  Bi morali še narod menjat?

saj jih menja ... če jih ne izvoli :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, RobiRoberto pravi:

FB :   :D

FB.JPG.c9947594dab90a2fa8679e66ca8d3c5d.JPG

Tisti, ki je spesnil omenjeno parolo, je verjetno stal pred ogledalom in opisal izključno samega sebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!