Skoči na vsebino

SMUČANJE 09/10


JANUSKA

Priporočene objave

Pozdravljeni, zanima me, kam se hodite smučat, ali pač kam greste to smučarsko sezono?

Zanimajo me tudi kritike in pohvale raznih smučišč!

Jaz osebno živim na Koroškem in mi je najbolj praktično iti na PECO, zelooo mi je blizu, bolj kot Kope in smučišče na Peci je super, saj se že v štirih urah aktivne vožnje dobro zmatram!

Letos bi rada šla kam za kakšen teden dni, sam trenutno slabo kaže, ker primanjkuje družbe :(

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peca je smučišče za 1-2 x v sezoni, sicer res da je tebi blizu, drugače pa, če ne dela v dolino je bolj tako-takorolleyes.gif . Pred 3 sezonami sem imel sezonski Kaertner skipass in se bil kar nekajkrat gori.trance_25_naughty.gif Drugače pa mi je Kaštivnik čisto OK (imam vsako let MB sezonsko), in je OK za hiter skok gor in smučanje npr. od 8.30-12.00, za kaj več pa ne ker se ga naveličaš (podobno kot Peco). Drugače pa italijanski Dolomiti (konkretno Alta Badia, še konkretneje La Villa), že mnogo let....worship.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me, kam se hodite smučat, ali pač kam greste to smučarsko sezono?

Zanimajo me tudi kritike in pohvale raznih smučišč!

Jaz osebno živim na Koroškem in mi je najbolj praktično iti na PECO, zelooo mi je blizu, bolj kot Kope in smučišče na Peci je super, saj se že v štirih urah aktivne vožnje dobro zmatram!

Letos bi rada šla kam za kakšen teden dni, sam trenutno slabo kaže, ker primanjkuje družbe :(

Poseka! :D

Drgač je pa meni Peca tut bol všeč (če je možna smuka v dolino),kot Kope!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poseka! biggrin.gif

Drgač je pa meni Peca tut bol všeč (če je možna smuka v dolino),kot Kope!

Črna je boljš....trance_25_naughty.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker delam za službo neke opise hotelov in smučišč, sem opazila, da je Poljska čudovita, Zakopane, menda ko enkrat tja prideš, ne moreš pozabit lepote, ki si jo tam videl ter dobra hrana in veliko smučišč, vendar sem opazila tudi...

Kasprowy Wierch je najprimernejše smučišče za dobre smučarje in deskarje na snegu.

Nosalin Szymoszkowa sta smučišči, primerni le za srednje dobre smučarje in začetnike.

Boljši smučarji pa izberite Harendo, ki je edino smučišče, za katero lahko kupite smučarsko vozovnico za tri ure, poldnevno, celodnevno ali sedemdnevno.

Na preostalih pobočjih plačujete vsako vožnjo posebej, kar je dobro za začetnike, precej drago pa za izkušene smučarje. Dan smučanja vas bo stal med 15 in 30 evri.

post-24360-12568200012_thumb.jpg

post-24360-125682002558_thumb.jpg

post-24360-125682003855_thumb.jpg

post-24360-125682006446_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker delam za službo neke opise hotelov in smučišč, sem opazila, da je Poljska čudovita, Zakopane, menda ko enkrat tja prideš, ne moreš pozabit lepote, ki si jo tam videl ter dobra hrana in veliko smučišč, vendar sem opazila tudi...

Kasprowy Wierch je najprimernejše smučišče za dobre smučarje in deskarje na snegu.

Nosalin Szymoszkowa sta smučišči, primerni le za srednje dobre smučarje in začetnike.

Boljši smučarji pa izberite Harendo, ki je edino smučišče, za katero lahko kupite smučarsko vozovnico za tri ure, poldnevno, celodnevno ali sedemdnevno.

Na preostalih pobočjih plačujete vsako vožnjo posebej, kar je dobro za začetnike, precej drago pa za izkušene smučarje. Dan smučanja vas bo stal med 15 in 30 evri.

Verjamem....samo malo daleč za dokaj eksotične zadeve....bom še prej malo pokolovratil po Avstriji, Italij, Franciji, Švici

, kjer so zadeve sicer štanc, se pa naskijaš, ter kdaj kasneje vzel na znanje kakšno Poljsko, Češko, Rusijo (Elbrus, kak helioski iz Kavkaza me že dolgo mika).... worship.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nekaj takega sem mislil (vam da ima vse svojo ceno, sam sanje so zato da se uresničijo)...enkrat...

post-18094-12568216823.jpg

post-18094-125682169289.jpg

post-18094-125682170488.jpg

post-18094-125682172458.jpg

post-18094-125682173748.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nekaj takega sem mislil (vam da ima vse svojo ceno, sam sanje so zato da se uresničijo)...enkrat...

Sam javi mi preden greš, da se zmenima glede mojega dela erbarije pa to... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija:

-Krvavec, ne med vikendom, seveda če si blizu..

-Stari vrh (nočna zna bit romantična)

-Kobla (problem je ker so naprave stare)

-Maribor (tudi nočna)

Italija:

Poleg že zlajnanih Cortin&co poglejte v Alleghe

Avstrija:

Večinoma je cela koroška fajn..

Češka:

Špindlerjev Mlin - prednost pred avstrijo in italijo ker je pol ceneje in pol manj zarukan folk

Bosna:

Sarajevo - Bjelašnica, Jahorina (ćevapi)

Francija:

prvomajski prazniki so kljub miljon znanga folka fajn

Švica:

draga ampak če si kdo zaželi poletnega smučanja je Saas Fee superca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me, kam se hodite smučat, ali pač kam greste to smučarsko sezono?

Zanimajo me tudi kritike in pohvale raznih smučišč!

Jaz osebno živim na Koroškem in mi je najbolj praktično iti na PECO, zelooo mi je blizu, bolj kot Kope in smučišče na Peci je super, saj se že v štirih urah aktivne vožnje dobro zmatram!

Letos bi rada šla kam za kakšen teden dni, sam trenutno slabo kaže, ker primanjkuje družbe :(

Letos zaenkrat planirano

- Otvoritev sezone na Mölltalu, enkrat zdaj v novembru, odvisno od vremena

- 6.12 ski oppening v Nassfeldu, organiziram jaz pod okriljem študentskega kluba že 3 leto zapored, se nas zbere en bus študentov in akcija

- 20.-24.12. imam rezervacijo na Rogli v Hotelu Brinje v okviru akcije smučam gratis - Rogla sicer ni nevem kaj za smučat, ampak sem hodiva skupaj z drago predvsem zato, da imava malo oddiha sama zase, ker je ful lepo zrihtano gor, lepe sobe in predvsem res odlična hrana. Plus en kup ugodnosti dobiš zraven, od prostega vstopa v terme Zreče vse dni, do komplet uporabe bazena v hotelu, savne, ter ostalega..

- Potem ziher bo treba it 2x na Cerkno, ker sta mi od lani ostali dve karti in je treba porabit

Ostalo bom pa sproti videl. Verjetno kak Katscherg z lokalnim smučarskim klubom, vsekakor kakšen Krvavec, ker je "pred hišo", Vogel, ker je res lepo gor, pa kaka nočna na Starem vrhu. Sigurno bo pa tudi še kakšen enodevni izlet v Avstrijo, ampak to bomo sproti videli, ker hodimo ponavadi z raznimi študentskimi organzacijami, ker pride vse skupaj pol ceneje.

Če bo sreča pa preko faksa še za par dni skupaj kam, potem okoli februarja.

Skratka plani so, upam da se bo čimbolje izšlo, pa da se bo tudi vreme poklapalo, vsaj s tem kar je že datumsko določeno :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me, kam se hodite smučat, ali pač kam greste to smučarsko sezono?

Zanimajo me tudi kritike in pohvale raznih smučišč!

Jaz osebno živim na Koroškem in mi je najbolj praktično iti na PECO, zelooo mi je blizu, bolj kot Kope in smučišče na Peci je super, saj se že v štirih urah aktivne vožnje dobro zmatram!

Letos bi rada šla kam za kakšen teden dni, sam trenutno slabo kaže, ker primanjkuje družbe :(

Kope so zakon, sloh če se hočeš polomt ornk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je cnej it po kakih štengah wacko.gif ne na kope rint tongue.gif

drgač pa nekam k bo sneg zihr trance_43_wavetowel2.gif na ta najbliži mauvečji hrib biggrin.gif

Se ti lušta štamfanja, a ne??trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo smučal že na Jahorini ali pa Bjelašnici?

Za namestitve že vem, da se v večini niso nič spremenile od OI/84

Kakšna so smučišča, za kakšne smučarje?

Sedežnice/vlečnice:

Vlečnica : 4

Dvosedežnica : 4

Podatki o smučišču:

Nadmorska višina 1872 m

Skupna dolžina smučarskih prog : 25 km

Zahtevnost smučarskih prog : srednje

Možnost nočne smuke

Srednje težke steze 1600 m

Težke steze 3600 m

Lahke steze 5 100 m

post-24360-125688557913_thumb.jpg

post-24360-125688561952_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, na linku greš pol pod forum in imaš spodaj Jahorino in Bjelašnico razdelano v nulo od ljudi ki so dnevno zgoraj...še slikce Jahorine...

post-18094-125688744984_thumb.jpg

post-18094-125688745726_thumb.jpg

post-18094-12568874671_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!