Skoči na vsebino

Ženske ki so po izgledu kot tipi


robberrt

Priporočene objave

:arrow: jaaaaaaaaaoooo kwa sem dons vidu, tipo(zenska) tam 20 let, pleše s 4 ženskami, pa rečem ajd ok jebach, sicer tud une niso ble ne vem kaj (premer bokov tolk kot od tastarga TAM tovornjaka volan) ampak ko sem si mal bolj podrobno pogledov tega tipa(zensko) opazm da ma joske pa čist moška postava :!: :!:

Če bi ble vse ženske take sem pa rajš peder!!! :x

Vsem želim čim manj takih videnj!

Kwa mislte a je to normaln??

lahko noč :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si takšne kot je Vrtnica mislu :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si takšne kot je Vrtnica mislu :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

KVA????? Buls da se nikul v zivljenju ne spoznava! In kako ti lohko moj nick tle objavis ce me sploh se vidu nisi?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si takšne kot je Vrtnica mislu :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

KVA????? Buls da se nikul v zivljenju ne spoznava! In kako ti lohko moj nick tle objavis ce me sploh se vidu nisi?!

Pomir se no, sej ni mislu nc slabga. :roll: ......mogoce mu domisljija prevec del :wink: a......

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: jaaaaaaaaaoooo kwa sem dons vidu, tipo(zenska) tam 20 let, pleše s 4 ženskami, pa rečem ajd ok jebach, sicer tud une niso ble ne vem kaj (premer bokov tolk kot od tastarga TAM tovornjaka volan) ampak ko sem si mal bolj podrobno pogledov tega tipa(zensko) opazm da ma joske pa čist moška postava :!: :!:

Če bi ble vse ženske take sem pa rajš peder!!! :x

Vsem želim čim manj takih videnj!

Kwa mislte a je to normaln??

lahko noč :lol:

Ne nisem se vidu(Hvala bogu) pa tud upam da ne bom nikoli , sem pa enkrat imel zanimiv pogled na enem od prehodu za pesce, jest z avtom drvim proti prehodu in na levi strani zagledam zensko staro 40-50 let, in kaj vidim brke dolge :arrow: :arrow: , crne, grde.jak jak., skor bi se zaletu ka sem mislu kar s ceste zapelat :wink: ......

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si takšne kot je Vrtnica mislu :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

:shocked!: :?: :!:

A si jo ze videl? Ce bi jo, ne bi govoril takih bedarij ... :evil:

Lahko ti iz prve roke jamcim, da niti slucajno ne ustreza zgornjemu opisu ... :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako ti lohko moj nick tle objavis ce me sploh se vidu nisi?!

Anenene, tu je stvar ravno obratna - tvoj nick lahko napise samo zato, ker te se ni videl :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl že take ženske, ki so bolj podobne moškim. Men niso všeč, samo me pa ne moti če so take, če hočjo take bit naj so, kaj me briga.

Saj je zadosti dobrih žensk, ki zgledajo kot ženske, pa raje za tistimi gledam. :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je zadosti dobrih žensk, ki zgledajo kot ženske, pa raje za tistimi gledam. :D :twisted:

AMEN! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si takšne kot je Vrtnica mislu :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kokr sem jo mel priložnost enkrat vidit na 3M, je luškana (rekl so, da je Rožca, nism jo spoznal oserbno...) :D :D :wink: :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si takšne kot je Vrtnica mislu :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kokr sem jo mel priložnost enkrat vidit na 3M, je luškana (rekl so, da je Rožca, nism jo spoznal oserbno...) :D :D :wink: :oops: 8)

Aja hmm jz se nic ne spomnim da bi mi kdo tvoj nick omenu... ma vas je blo ku rusou in si v eni urci ne mores use zapomnit... oblubim da bom nasledne leto se kej vec tam prikazala :) Pa se bova lahko spoznala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja hmm jz se nic ne spomnim da bi mi kdo tvoj nick omenu...

Takrat sm bil še gušter :D :D :oops: :oops: 8) 8)

No, sej ob priliki se spoznamo... :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na naši šoli je neko bitje od daleč zgleda kot repar z dolgimi lasmi , ko pride bližje vidš da ma ''prsi'' in si mislš ''ok je pač debel in majhen repar'' , ampak ko pride res blizu.... :shocked!: IT'S A GIRL!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha ... namen dosežen, ugriznla v vabo !!!

Cyc, Vrtnica mal se pomirta pa smeškote za mojim besedilom si poglejta ... Rožca sicer sem te pa že videl na 3M in kdor verjame, da resno mislim, je pa itak omejen ... deklice pri 14-ih ne morejo zgledat kot moški ampak kvečjemu kot dečki :lol: :lol: 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha ... namen dosežen, ugriznla v vabo !!!

Cyc, Vrtnica mal se pomirta pa smeškote za mojim besedilom si poglejta ... Rožca sicer sem te pa že videl na 3M in kdor verjame, da resno mislim, je pa itak omejen ... deklice pri 14-ih ne morejo zgledat kot moški ampak kvečjemu kot dečki :lol: :lol: 8) 8)

HA,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha AMEN!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidla eno žensko ki je imela brke kot moški tako da če nebi videla jošk sploh nebi verjela da je baba.Ni kaj kar mati narava podari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha ... namen dosežen, ugriznla v vabo !!!

Cyc, Vrtnica mal se pomirta pa smeškote za mojim besedilom si poglejta ... Rožca sicer sem te pa že videl na 3M in kdor verjame, da resno mislim, je pa itak omejen ... deklice pri 14-ih ne morejo zgledat kot moški ampak kvečjemu kot dečki :lol: :lol: 8) 8)

HA,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha AMEN!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha,ha.......................................................................HA,HA,ha,ha,ha,ha..... :roll: :roll: :roll:

No ja, mal heca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha ... namen dosežen, ugriznla v vabo !!!

Cyc, Vrtnica mal se pomirta pa smeškote za mojim besedilom si poglejta ... Rožca sicer sem te pa že videl na 3M in kdor verjame, da resno mislim, je pa itak omejen ... deklice pri 14-ih ne morejo zgledat kot moški ampak kvečjemu kot dečki :lol: :lol: 8) 8)

hmm buls zate da se NIKUL vec ne vidva! Ze tko mam slabe dneve za seboj zdej me pa se ti tle podjbavas no ti kr sam resno mislim s tem kar sm rekla glej da bos naslednic ko se vidva odsel z dolgimi lasmi in da bo se vsak lasek na mestu! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm no da se vrnemu k naslovu teme...

taksen primerek lohko najdete v mojem razredu... najvecja storija je bla pa ta...

pred kakim letom smo sle s kolegicami ven mall pa vidva enga fuuul dobrga tipa res za prstke obliznt... nato se ta "tip" obrne in je to nasa sosolka ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!