Skoči na vsebino

Ženske ki so po izgledu kot tipi


robberrt

Priporočene objave

poznam eno tako, k ma na obrazu daljše kocine, kot pa jest če se 2 tedna ne obrijem :? :? (ampak drgač je pa ta punca čist faca)

mogoče se ji fučka za njen izgled :roll:

(tud take morjo bit, nažalost :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si takšne kot je Vrtnica mislu  :?:  :?:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Kokr sem jo mel priložnost enkrat vidit na 3M, je luškana (rekl so, da je Rožca, nism jo spoznal oserbno...) :D :D :wink: :oops: 8)

Aja hmm jz se nic ne spomnim da bi mi kdo tvoj nick omenu... ma vas je blo ku rusou in si v eni urci ne mores use zapomnit... oblubim da bom nasledne leto se kej vec tam prikazala :) Pa se bova lahko spoznala :)

Če se ti slučajno ne bo do takrat s čim zameru :P :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je bil v nekem časopisu članek v katerem je navedeno, da za pribl. 15% ljudi bolj ali manj ni čist jasno al so fantki al punčke. Pa če gre za femnizirane moške ali androgene ženske ali pa v skrajni obliki hermafrodite (ti ljudje imajo razvite tako ženske kot moške spolne organe). Torej se ni za čudit, če take ljudi kdaj vidiš. Live and let live.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je bil v nekem časopisu članek v katerem je navedeno, da za pribl. 15% ljudi bolj ali manj ni čist jasno al so fantki al punčke. Pa če gre za femnizirane moške ali androgene ženske ali pa v skrajni obliki hermafrodite (ti ljudje imajo razvite tako ženske kot moške spolne organe). Torej se ni za čudit, če take ljudi kdaj vidiš. Live and let live.

Leti na koga? :D :D :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leti na koga? :D  :D  :wink:  :wink:

Ne leti na nobenga. Hotela sem samo povedat, da obstajajo tut taki ljudje. A si se počutu ogovorjenega? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se počutu ogovorjenega? :twisted:

Ne jaz :shock:! ....Sm mislu, da nadaljuješ Hočkotovo misel..... :D 8)

Hočko, si je pač našu novo tarčo (odkar ne more več Pupe provocirat), kar je meni bilo takoj jasno, samo nagovorjenim osebkom pač ne, zato, pa se je fant lahko toliko naslajal (Hočko namreč) :) :D Tist post o dvospolnikih pa je bil neposredni odgovor na temo in ne na kako provokacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozica, pomir se no mal... sej ves, da fantov ne mors nikol resn jemat... :roll: (pa se lepoti skoduje :? )

Najbolš jih je kr pretepst pa je! To vedno funkcionira (no, vsaj v osnovni šoli je ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozica, pomir se no mal... sej ves, da fantov ne mors nikol resn jemat... :roll: (pa se lepoti skoduje :? )

Najbolš jih je kr pretepst pa je! To vedno funkcionira (no, vsaj v osnovni šoli je ...)

kaj je ta nasilna,se je bo treba izogibat 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punceni blo nikol receno, da fantov ne smejo tepst (razen ob dobri vzgoji starsev)... za fante je pa to vedno veljalo (da se punc ne sme tepst, kaj pa...) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punceni blo nikol receno, da fantov ne smejo tepst (razen ob dobri vzgoji starsev)... za fante je pa to vedno veljalo (da se punc ne sme tepst, kaj pa...) :twisted:

kje je pa zdaj enakopravnost , če je vojna je vojna za vse. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punceni blo nikol receno, da fantov ne smejo tepst (razen ob dobri vzgoji starsev)... za fante je pa to vedno veljalo (da se punc ne sme tepst, kaj pa...) :twisted:

razen z ljubezensko mišico...kajne,Chris !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesda folk, vi ste kle čist divji - se vid da se ne da več tok vozt z motorjem pa ste vsi mal "nataknjeni" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
sam slabi zgleda zenska kot moski :lol:

nop ni res! moski ki so podobni zenskam so obup.... hotschko je eden izmed njih :)

Jaz sem pa prav luštna :oops: :oops: :D 8) :idea: :arrow: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!