Skoči na vsebino

Ženske ki so po izgledu kot tipi


robberrt

Priporočene objave

:arrow: jaaaaaaaaaoooo kwa sem dons vidu, tipo(zenska) tam 20 let, pleše s 4 ženskami, pa rečem ajd ok jebach, sicer tud une niso ble ne vem kaj (premer bokov tolk kot od tastarga TAM tovornjaka volan) ampak ko sem si mal bolj podrobno pogledov tega tipa(zensko) opazm da ma joske pa čist moška postava :!:  :!:  

Če bi ble vse ženske take sem pa rajš peder!!! :x  

Vsem želim čim manj takih videnj!

Kwa mislte a je to normaln??

lahko noč  :lol:

no sej ne vem no...al bi bla mal tečna al ne.... :wink: :P ...no pa bom , ker sem glih take volje

takole bom rekla kaj se kej tolk repenčiš ,a si mogoče ti najlepši zemljan na tem planetu in maš mogoče najlepšo zemljanko za svojo izbranko.

verjetno ne.

ljudje so takšnih in drugačnih oblik in izgledov. to sploh ni pomembno(vsaj zame ne) važno je samo to kakšen človek si in to si zapomni za vse življenje.kajti samo tako najdeš prave prijatelje in partnerja ki ti bo stal ob strani v dobrem in slabem. vse ostalo zbledi lepota mine še takšna lepotica al pa lepotec se postarata.

takšne pubrtetniške izpade pa drugič zase obdrži.... :x :evil: :evil: :cry:

se opravičujem če sem te užalila...ampak kaj čmo sam si prosil za to.. :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ne vem no...al bi bla mal tečna al ne.... :wink:  :P ...no pa bom , ker sem glih take volje

takole bom rekla kaj se kej tolk repenčiš ,a si mogoče ti najlepši zemljan na tem planetu in maš mogoče najlepšo zemljanko za svojo izbranko.  

verjetno ne.

ljudje so takšnih in drugačnih oblik in izgledov. to sploh ni pomembno(vsaj zame ne) važno je samo to kakšen človek si in to si zapomni za vse življenje.kajti samo tako najdeš prave prijatelje in partnerja ki ti bo stal ob strani v dobrem in slabem. vse ostalo zbledi lepota mine še takšna lepotica al pa lepotec se postarata.  

takšne pubrtetniške izpade pa drugič zase obdrži.... :x  :evil:  :evil:  :cry:  

se opravičujem če sem te užalila...ampak kaj čmo sam si prosil za to.. :wink:  

dr.looney :twisted:

pravilno povedano!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: jaaaaaaaaaoooo kwa sem dons vidu, tipo(zenska) tam 20 let, pleše s 4 ženskami, pa rečem ajd ok jebach, sicer tud une niso ble ne vem kaj (premer bokov tolk kot od tastarga TAM tovornjaka volan) ampak ko sem si mal bolj podrobno pogledov tega tipa(zensko) opazm da ma joske pa čist moška postava :!:  :!:  

Če bi ble vse ženske take sem pa rajš peder!!! :x  

Vsem želim čim manj takih videnj!

Kwa mislte a je to normaln??

lahko noč  :lol:

no sej ne vem no...al bi bla mal tečna al ne.... :wink: :P ...no pa bom , ker sem glih take volje

takole bom rekla kaj se kej tolk repenčiš ,a si mogoče ti najlepši zemljan na tem planetu in maš mogoče najlepšo zemljanko za svojo izbranko.

verjetno ne.

ljudje so takšnih in drugačnih oblik in izgledov. to sploh ni pomembno(vsaj zame ne) važno je samo to kakšen človek si in to si zapomni za vse življenje.kajti samo tako najdeš prave prijatelje in partnerja ki ti bo stal ob strani v dobrem in slabem. vse ostalo zbledi lepota mine še takšna lepotica al pa lepotec se postarata.

takšne pubrtetniške izpade pa drugič zase obdrži.... :x :evil: :evil: :cry:

se opravičujem če sem te užalila...ampak kaj čmo sam si prosil za to.. :wink:

dr.looney :twisted:

ok ok itak to kar si napisala vem in tudi upoštevam, ampak kar je pa višek je pa višek. Da ženska(po izlgedu tip) pleše s štirimi kolegicami tako kot bi bil tip, to se mi pa ne zdi več normalno. Mogoče je po srcu dobra ampak obstajajo določene meje. Ok sej mogoče bi bla pa ta punca nekomu full všeč, pač men je bila odvratna, pa če bi s tem koga užalil al pa ne.

Pač nekomu so všeč debeli, nekomu suhi nekomu taki nekomu drugačni ljudje, se strinjam, ampak med fanti/puncami pa en red more bit da se ločmo med sabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst pa pravm,da ženska zame more met dolge lase,da maš kej za prjet...

No,kar se pa tiče žeske,ki ma bol moški zgled poa tkole;ne,hvala lepa!Ata ženska je mela kej "jošk" al čista varjanta moškega ,pa mišice ,kva je pa pila,ker važn je tud njen obnašanje :?: Lp, MOTO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam fantje ni še nič pomembnega v življenju zgodilo, da se ukvarjate s takimi stvarmi kaj je nekomu mati narava podarila :shock: . Ne sodi, da ne boš sojen!!!!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa pravm,da ženska zame more met dolge lase,da maš kej za prjet...

A ko jo domov vleces :shock: ....................... :D :lol: 8)

No,kar se pa tiče žeske,ki ma bol moški zgled poa tkole;ne,hvala lepa!

U pismo, od taksne si pa lahko tepen.................. :twisted: :D :lol:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa pravm,da ženska zame more met dolge lase,da maš kej za prjet...

A ko jo domov vleces :shock: ....................... :D :lol: 8)

No,kar se pa tiče žeske,ki ma bol moški zgled poa tkole;ne,hvala lepa!

U pismo, od taksne si pa lahko tepen.................. :twisted: :D :lol:

lp DTW

kako je ze tista?! .....schwester waltraud?! :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: jaaaaaaaaaoooo kwa sem dons vidu, tipo(zenska) tam 20 let, pleše s 4 ženskami, pa rečem ajd ok jebach, sicer tud une niso ble ne vem kaj (premer bokov tolk kot od tastarga TAM tovornjaka volan) ampak ko sem si mal bolj podrobno pogledov tega tipa(zensko) opazm da ma joske pa čist moška postava :!: :!:

Če bi ble vse ženske take sem pa rajš peder!!! :x

Vsem želim čim manj takih videnj!

Kwa mislte a je to normaln??

lahko noč :lol:

mogoče je bla pa iz Gorij, al kje že babe na dešca govorejo, pa ji je to preveč v gvavo stupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brenči.

Gomazi.

Leti.

Frči.

Zeleni.

Cveti.

Rosi.

Dehti.

Gori.

Živi.

Grmi.

Žari.

Slepi.

Je čustvo, pa ni.

Pa se eni vseeno izogibajo ji.

Pa eni vseeno ne znajo uporabljati njene moči. . .

(Moji prijateljici Razi Mujanović-ki je igrala centra v bivši Yu -košarkarski reprezentanci (202 cm)....

Kekec,navijači na tekmi vpijejo,da sam muško...

Raza,Prijateljica, boli te kurac ,kaj upijejo....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

En kosmat vic :twisted:

up-men-00291.jpg

I'm popay the sailor man piii piiii

up-men-00289.jpg

Moški ali ženska to je zdaj uprašanje

up-women-00282.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza,Prijateljica, boli te kurac ,kaj upijejo....!

Svaka čast, Kekec, svaka čast 8)  8)  8)  :lol:

dečko ima stila........ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
heheh ... pejd kdaj v K4 pogledat v nedeljo :shock: ... potem bos lahko šele v šoku :roll: :?

Barbwire-lepo te je spet slišat....

kaj šele videt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh ... pejd kdaj v K4 pogledat v nedeljo :shock: ... potem bos lahko šele v šoku :roll: :?

in kaj majo tam tranzvestiti pary al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh ... pejd kdaj v K4 pogledat v nedeljo :shock: ... potem bos lahko šele v šoku :roll: :?

oooooo ... barby ... long time no hear :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!