Skoči na vsebino

Ženske ki so po izgledu kot tipi


robberrt

Priporočene objave

Definitivno. Ob nedeljah se da opazit populacijo, ki je v hudem deficitu kar se jajc tiče. vsi jih hočejo. Eni jih ne dajo, nekaj si jih raje opasa, natakne, vtakne....karkoli.

Če odšteješ dobro glasbo, katastrofalno okolje in poceni pivo, se lahko zabavaš.

Vse dokler ne pristopi kakšna mična oseba ženskega spola in se nadejaš morebitnega uvodnega nagajivega pogovora, ki pa se razblini ob njenem open line-u : "...pozdravljen, kako si? Moram ti nekaj priznat...kolega mi je rekel, da se mu zdiš zelo dober tip..."

Nato greš domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno. Ob nedeljah se da opazit populacijo, ki je v hudem deficitu kar se jajc tiče. vsi jih hočejo. Eni jih ne dajo, nekaj si jih raje opasa, natakne, vtakne....karkoli.

Če odšteješ dobro glasbo, katastrofalno okolje in poceni pivo, se lahko zabavaš.

Vse dokler ne pristopi kakšna mična oseba ženskega spola in se nadejaš morebitnega uvodnega nagajivega pogovora, ki pa se razblini ob njenem open line-u : "...pozdravljen, kako si? Moram ti nekaj priznat...kolega mi je rekel, da se mu zdiš zelo dober tip..."

Nato greš domov.

ihaaaaaa.....cool...ladies and gentelmans....mr. Anubis personaly

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
:arrow: jaaaaaaaaaoooo kwa sem dons vidu, tipo(zenska) tam 20 let, pleše s 4 ženskami, pa rečem ajd ok jebach, sicer tud une niso ble ne vem kaj (premer bokov tolk kot od tastarga TAM tovornjaka volan) ampak ko sem si mal bolj podrobno pogledov tega tipa(zensko) opazm da ma joske pa čist moška postava :!:  :!:

Če bi ble vse ženske take sem pa rajš peder!!! :x

Vsem želim čim manj takih videnj!

Kwa mislte a je to normaln??

lahko noč  :lol:

no, kok takih si v zadnjih 4 letih vidu? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Hahaha, ni normalno, ne.... vsaj za moje standarde ne  :grrr

u fantje majo "standarde" :)

90/60/90 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurba  :K

... sam zlo bogata kurba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne zaidemo iz teme

Martina Krpan :OK:

post-5241-1123058563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!