Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

@v3sn4- mogoč bi lahko predelala original sedež, pa ga dala preoblečt? Lahko pa tud od kakega drugega motorja, ampak ga boš morala vseeno pilagodit tanku pa mehanizmu za zapiranje. Tko da pomoje najbolš da slečeš sedež, zrežeš ploščo, nalepiš novo peno in obrežeš v obliki, ki ti bo všeč pa neseš oblečt (ali pa ga sama oblečeš če si vešča tega). Pa še kakšne znake, črke itd lahko daš všit notr.... Jst sem za sedež uporabu kar 3mm aluminjasto ploščo, zaenkrat se obnese čist ok zgleda pa tud super, pa še ene 100gramov teže sem odbril whistle.gif

Tist fighter od Showyo moto je res super predelava ja. Je pa res da je to že kr velik pa drag podvig. Koneckoncev je to delo ene manjše firme iz kanade, ki se ukvarja z custom deli za fighterje. Zadeva je pa požela tudi kar precej nagrad....

ja,sem se potem spomnila,kaj bi se trudla z drugim,ce se tega da 'uredit'slap.gif pa se poznam nekoga,ki bi mi ga oblekeltrance_19_hmm.gif ker o tem pa nimam pojmaglare.gif

za tistega od ShowYo moto sem pa vidla tam na forumu, da je bil fighter 2008 wub.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sam kalup za polaganje karbona ne bo iz gline,bognedaj,samo za idejo gre,kalup potem pride..

valjda da mi je jasno da kalup ne bo iz gline...no ti pa lahko povem iz lastnih izkušenj, da glina ni glih ne vem kako uporaben material, če hočeš priti do nekega spodobnega izdelka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valjda da mi je jasno da kalup ne bo iz gline...no ti pa lahko povem iz lastnih izkušenj, da glina ni glih ne vem kako uporaben material, če hočeš priti do nekega spodobnega izdelka

Plastelin tudi veliko uporabljajo, pa stiropor, ampak ga je težje oblikovat. Kakšen bi pa bil boljši način?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dass masa ali pa fimo masa sta fajn....

ne ga srat no..zadeva ni zadosti trdna..ne moreš normalno delat na motorju, ne moreš doterat površine za spodoben kalup itd....največkrat se uporablja poliuretansko peno pa še ta ni za vse dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva ni zadosti trdna..ne moreš normalno delat na motorju, ne moreš doterat površine za spodoben kalup itd....največkrat se uporablja poliuretansko peno pa še ta ni za vse dobra

ja ne vem, pač ugibam... sem sicer probala, pa res traja, da se posuši in še predrago je, da bi se lahko kar tako zajebaval....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super stran-sam velik teh delov je od raznih evropskih firm npr. gemo. Kar se tiče delov za fighterje je pomoje najboljši naslov Nemčija potempa GB.

Firme kot npr.: prej omenjeni gemo, megatec, bimbofighters, hardcore customs itd.

Kar se tiče Buella je pomoje tud super osnova za kakšnega fighterja.Lih letos v polet v Nemčiji sem vidu enga zelo dobro porihtanga ampak sem ga žal pozabuslikat.

Jst bi mu najprej menjal masko z kako podobno zadevo :evilgrin:

http://cgi.ebay.de/STREETFIGHTER-Maske-Fairing-Lampenmaske-by-MEGATEC-NEU_W0QQitemZ350267122452QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item518d8c2314

http://cgi.ebay.de/STREETFIGHTER-Maske-Verkleidung-Fairing-Lampenmaske-NEU_W0QQitemZ350279171227QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item518e43fc9b

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole s fotkali na dvorišču tovarne Buella. headbang.gif

ironija.... eek.gif js pa svojga pazim, da ga lih ne drsam ob stene v garaži in podobno.... sploh ne vem kaj naj rečem.... to bi bil pa verjetno edini slučaj ko bi jaz šla kopat v kontejnartrance_21_laughing1.gif gre kdo z mano? da mi bo lažje? ko sama ga lih ne bom ganila ven.... pa šraufat tut ne znam hitro pa brez večjih poškodb.... zadnjič sem si sveder pognala skos dlan.... (beri: zajebavam se!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff če bi blo to pr nas bi jst kr na glavo notr skoču hehe

Pa še ene par slikic-tokrat CBR (upam da lastnik ne bo zameru). Zadeva naj bi bila skoraj v celoti narejena v garaži za en avto. Predelovalcu pa samo::worship::worship::worship:

post-20343-125875637397_thumb.jpg

post-20343-125875637892_thumb.jpg

post-20343-125875638408_thumb.jpg

post-20343-125875639055_thumb.jpg

post-20343-125875639676_thumb.jpg

post-20343-125875640073_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je. Sploh airbrush je fenomenalno narejen, pa karbonski kosi super pašejo. Tist akrapivič shorty mora pa tud dat ubijalski zvok. Zadek je tud zakon-me se zdi da je original gsxr 1100 bolj dirkalna izvedba-lahko pa da se motim...

Kar se pa tiče nenakičenosti je pa to pomoje itak point figtherjev, vsaka stvar mora opravljat neko funkcijo. Zato je pomoje tud velik težji narest hudga fighterja (kjer gledaš na optimalno ciklistiko, zmožnost mašine, zavore,...), ki res izstopa kot pa kakšnega chopperja, na katerga navesiš pol tone kroma, resic,...

Vesna a že kej napreduje tvoj Z ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je. Sploh airbrush je fenomenalno narejen, pa karbonski kosi super pašejo. Tist akrapivič shorty mora pa tud dat ubijalski zvok. Zadek je tud zakon-me se zdi da je original gsxr 1100 bolj dirkalna izvedba-lahko pa da se motim...

Kar se pa tiče nenakičenosti je pa to pomoje itak point figtherjev, vsaka stvar mora opravljat neko funkcijo. Zato je pomoje tud velik težji narest hudga fighterja (kjer gledaš na optimalno ciklistiko, zmožnost mašine, zavore,..wink.gif, ki res izstopa kot pa kakšnega chopperja, na katerga navesiš pol tone kroma, resic,...

Vesna a že kej napreduje tvoj Z ?

ja,hud jewub.gif zadek je bil pomoje nekaj predelan,ampak luc mislim,da je original. maska je od skuterja (Gilere), auspuh je pa sam skrajsan (zvok je pa res waaaatrance_41_w00t2.gif)

moj stroj je pa ta moment v pradelihwhistle.gif plastike so ze v delavnici,ampak si se nismo cist enotni kaj in kakotrance_19_hmm.gif za ostalo se pa nocem prehitevat,ker cakam se nekaj denarja,tko da tisto bom potem razmislala.. ta moment nabiram prakso in pike v smirgljanju Karmanna,tko da bom potem dobila mal pomoci pri motorju...trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni vsi ljubitelji streetfighterjev....jaz pa sem se odločil da predelam mojo FZšestko in sicer to poletje sem imel mali padec (zdrs motorja nič hujšega) in ker sem takšen tip človeka da imam rad nekaj kar ni vse original sem se lotil mojega projekta...na začetku sem imel določen limit v denarnici nato pa sem hitro ugotovil da se bo vsota neznatno povečala :( vendar še vedno nadaljujem koker se le da, resda sem študent in finance niso rožnate upam pa da bo do pomladi poštiman..prosil bi vse da če imate kake ideje kako stvari izboljšat je zaželjeno da mi sporočite..:) no pa začnimo slike bom sproti objavlal kot ga bom predeloval tako da zdaj ne bo še vseh slik :P.

ewo ena fotka ko je bil še svež:

post-19795-125909432091_thumb.jpg

tukaj pa je fotka prve noči ko sem ga pripeljal domov po padcu, tukaj se že vidi da bo z njega neki gratalo :P

post-19795-125909445706_thumb.jpg

pričelo se je: 1 dan predelave

post-19795-125909454855_thumb.jpg

hjeee veselje ki se neda popisat ko dobiš nove kocke za svoj motor:)

post-19795-125909463976_thumb.jpg

tak..nadaljujem z nasledno objavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule pa sta rola zmontirana gor...vidi pa se tudi nosilec za tablico ki ga je še potrebno prebarvat...(domača izdelava)

post-19795-125909501086_thumb.jpg

tukaj malo pozira...prvi del motorja je bil tukaj v obdelavi

post-19795-125909511871_thumb.jpg

izdelava nosilcev za masko in spasavanje števca...porabljenih živcev---PREVEČ :P

post-19795-125909524563_thumb.jpg

predelava kablovja

post-19795-125909536003_thumb.jpg

se nadaljuje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gremo dalje :)

ja lepo sem ga spaso če upoštevate da je v tem maskah malo placa števec pa je OGROMEN..nisem pa hotel kupiti manjšega zato sem tega uporabo

post-19795-125909559274_thumb.jpg

ewo maska spasana je pa bilo potrebno delat 2 krat nosilce da sem dosegel željen videz.... ogromno porabljenega časa ...morda ne zgleda je pa bilo potrebno kake 3 dni za too

post-19795-12590957649_thumb.jpg

tukaj pa nova belanca LSL

post-19795-125909564532_thumb.jpg

ewoo zaenkrat je to to zdaj pa finance pa gremo dalje... pa za infooo tole je kome 1/3 predelave je potrebno še veliko za postorit kot so ogledala, žmigavci, novi crash padi, nove stopalke, bug spoiler, pokrov zadnjega sedeža, in veliko drugih drobnarij...na koncu pa tako pričakovani airbrush

post-19795-125909605427_thumb.jpg

SE NADALJEJE ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!