Skoči na vsebino

STRETFIGHTERS slovenija


trojan69

Priporočene objave

Lep začetek. Dobr ti je ratal števc stlačit pod masko :) vem kako frustrirajoče zna bit če maš premal prostora. Jst sem nosilc za akumulator delal 3krat in zadeva paše za milimeter. Kako sem se zajebavu z nosilci za ohišje termostata pa ključavnico, ko sem ju prestavil pod tank pa sploh ne bom komentiru. No ampak se je splačal...

Maš za zadek že kaj v mislih? Pomoje bi dobr pasala plasika pa sedeži od R1, po možnosti mal dvignjena. Lahko daš še kako sliko od maske z sprednje strani? Pa kje si jo kupu? če ni skrivnost... Vilce so OK? ker čene bi lahko montiru spredn konc od r6 (USD vilce :evilgrin:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep začetek. Dobr ti je ratal števc stlačit pod masko :) vem kako frustrirajoče zna bit če maš premal prostora. Jst sem nosilc za akumulator delal 3krat in zadeva paše za milimeter. Kako sem se zajebavu z nosilci za ohišje termostata pa ključavnico, ko sem ju prestavil pod tank pa sploh ne bom komentiru. No ampak se je splačal...

Maš za zadek že kaj v mislih? Pomoje bi dobr pasala plasika pa sedeži od R1, po možnosti mal dvignjena. Lahko daš še kako sliko od maske z sprednje strani? Pa kje si jo kupu? če ni skrivnost... Vilce so OK? ker čene bi lahko montiru spredn konc od r6 (USD vilce :evilgrin:)

zelo dober predlog za prve vilce, sploh nisem pomislo da pašejo od r6 sem pa mel v mislih da zmontiram od r6-ke samo zavorne čeljusti, sam zaj pa če bom našel od r6 vilice pa bomo tudi to premontiral ker sem mi USD vilice veliko bolj dopadejo. za zadek pa je tako v mislih sem imel zadek kopije MV avguste sam nato pa sem pomislo na našo kje se bo ona vozla in zdaj zaenkrat bom pustil ta zadek gor bom pa dal pokrov zadjega sedeža, ko pa se boma oba z našo strinjala pa bomo vse to zamenjali polek tega imam v mislih še odzadi eno nihajno roko samo to pride kasneje ko bo pač dopuščalo..

tole pa še fotke maske: maska pa je bila kupljena v POLO-ju nemčija

post-19795-125916488691_thumb.jpg

post-19795-125916491206_thumb.jpgpost-19795-125916492696_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo dober predlog za prve vilce, sploh nisem pomislo da pašejo od r6 sem pa mel v mislih da zmontiram od r6-ke samo zavorne čeljusti, sam zaj pa če bom našel od r6 vilice pa bomo tudi to premontiral ker sem mi USD vilice veliko bolj dopadejo. za zadek pa je tako v mislih sem imel zadek kopije MV avguste sam nato pa sem pomislo na našo kje se bo ona vozla in zdaj zaenkrat bom pustil ta zadek gor bom pa dal pokrov zadjega sedeža, ko pa se boma oba z našo strinjala pa bomo vse to zamenjali polek tega imam v mislih še odzadi eno nihajno roko samo to pride kasneje ko bo pač dopuščalo..

tole pa še fotke maske: maska pa je bila kupljena v POLO-ju nemčija

Sem slučajno vidu da na Avtonetu nekdo prodaja zadn konc od MV Aguste. Če ti kej pomaga ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3223488 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo dober predlog za prve vilce, sploh nisem pomislo da pašejo od r6 sem pa mel v mislih da zmontiram od r6-ke samo zavorne čeljusti, sam zaj pa če bom našel od r6 vilice pa bomo tudi to premontiral ker sem mi USD vilice veliko bolj dopadejo. za zadek pa je tako v mislih sem imel zadek kopije MV avguste sam nato pa sem pomislo na našo kje se bo ona vozla in zdaj zaenkrat bom pustil ta zadek gor bom pa dal pokrov zadjega sedeža, ko pa se boma oba z našo strinjala pa bomo vse to zamenjali polek tega imam v mislih še odzadi eno nihajno roko samo to pride kasneje ko bo pač dopuščalo..

tole pa še fotke maske: maska pa je bila kupljena v POLO-ju nemčija

post-19795-125916488691_thumb.jpg

post-19795-125916491206_thumb.jpgpost-19795-125916492696_thumb.jpg

Kar se vilic od R6 tiče nisem 100% procenten da direkt pašejo v križe-mi je pa kolega nekaj omenjal-ga bom vprašu. Sam tud če ne pašejo lahko menjaš komplet preden del in preprešaš staro os v križe od r6. Najbolš potem da vzameš tud kolo od r6, ker čene bo verjetno treba narest še kakšne distančnike. Preglej mal po yamahninih forumih-100% je kdo že naredu podobno predelavo. Enojne nihajke so tud zakon-sploh ker maš izpuh pod sedežem pride zlo do izraza. Morš pa pazit na ciklistiko, narest boš mogu kakšne distančnike al pa nihajko clo mal postružit pa vprešat nove ležaje, prilagodit nosilce za amportizerje pa zamenjat dog bonse. Ampak se pomoje splača-sem meu to tud jst v mislih za svojega, ampak sem se potem odloču za dvojen izpuh tko da....morda v prihodnosti.

Zadek od Aguste bi bil na tem motorju fenomenalen!!! Jst bi ga na tvojem mestu kar menjal, pa se ne preveč oziral na druge. Koneckoncev boš itak mogu predelovat subframe (nosilce) pa maš opcijo da nardiš nove, stare pa shraniš in jih spet zamenjaš, ko boš motor predal naprej. Lahko pa tud kupiš tist zadek iz avtoneta, ki ma zraven že subframe, pa ga mal predelaš. Edin mal drag je... Kako pa misliš z izpuhi pri menjavi zadka? vidim da si lih nove kupu (a so Arrow??) pa bi jih blo mal škoda rezat....

Če boš potreboval zavorne cevi, vem pa za eno firmo, ki ti jih naredijo po meri in pošljejo (so pa zlo kvalitetne in v prmerjavi z venami pri nas diokaj pocen). Velik uspeha pri predelavi...da bomo lahko šli spomlad že na kakšno skupno futo:evilgrin:. Paše naprej ojavli slikce:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slučajno vidu da na Avtonetu nekdo prodaja zadn konc od MV Aguste. Če ti kej pomaga ( http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3223488 )

hhh..malo je predrag ja...se jaz bi kupil samo plastike v obliki od Mv avguste nosilce pa bi si sam naredo tu že mam nekaj prakse tak da nebo blema...sam naša se zato ne strinja s tem ker nima te ki sedeti....hhhhh....razen na tanki. ja je pa problem ker sem kupil nove LEOTE ker prej sem bil 100% da zadek ostane pa pride gor dekel na zadnji zic zdaj pa nisem več tako ziher...ker če nebom menjal zadka nebo tisti ta pravi streetfighter... THANKS za infote bodo fejst pomagal pri gradnji...

sam to bo še malo počakal...ker drug teden nabavlam naslednje kocke moje FZ6-tke:

post-19795-125917877262_thumb.jpgpost-19795-125917879045_thumb.jpg

post-19795-125917881948_thumb.jpgpost-19795-125917893081.jpgpost-19795-125917879717.jpg

tukaj pa so linki polnih slik prelepih streetfighterjev če koga zanima:

http://www.bike-work.de/

http://www.streetfighters-kassel.de/

http://www.streetfighters-rheinfront.de/

http://www.fighter-alliance.de/

http://www.streetfighter-eastside.de/

http://www.megatec-fighter.de/

http://www.lunatic-streetfighters.de/

http://www.bimbos-fighter.de/

http://www.mgm-bikes.de/

http://www.fight-machines.de/

http://www.schobnerdesign.de/

http://www.hfh-bike-attack.de/

http://www.streetfighter-warendorf.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele špegle pa podobne bar-end žmigavce mam tud jst namen dat na mojga. Zdej mam špegle z integriranimi žmigavci, ki so sicer super, ampak mal preveč štrlijo vn in mi kvarijo linje motorja. Tile špegli so dost tipični pri nemških fighterjih-me pa mal skrbi kaj bodo na to rekli naši policisti oziroma gospodje na tehničnem in homologaciji:headbang:

P.s.-super linki!!!!

post-20343-125918098549_thumb.jpg

post-20343-125918122533_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele špegle pa podobne bar-end žmigavce mam tud jst namen dat na mojga. Zdej mam špegle z integriranimi žmigavci, ki so sicer super, ampak mal preveč štrlijo vn in mi kvarijo linje motorja. Tile špegli so dost tipični pri nemških fighterjih-me pa mal skrbi kaj bodo na to rekli naši policisti oziroma gospodje na tehničnem in homologaciji:headbang:

P.s.-super linki!!!!

odlično suziko maš...lepo narejena sam kot si sam reko ja je potrebno zamenjat ogledala ker ti malo res preveč štrlijo....jaz bom mel na motorju tlko nehomologiranih stvari tak da se nedo ta ogledala sploh opazla hhhhh da niso primerna...kolko cejta pa je bilo potrebno za predelavo?

na primer bruderova mašina pa tota mala ogledala...velikokrat je bil ustavljen pa niso mu nikoli nič rekli...nevem pa resen kak bi odreagirali pri bar end špegli...pustimo se presenetit....ewo par fotk od brudera Z750 pa poslikava..

post-19795-125918165939_thumb.jpgpost-19795-125918192634_thumb.jpg

post-19795-125918194128_thumb.jpgpost-19795-1259181946_thumb.jpg

post-19795-125918193396_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzo sem delu ene 10 mescov-tolk časa predvsem zarad pomanjkanja financ. Kšnih posebnih problemov pa niti ni blo.... Je pa še ene par malenkosti za postorit da bo čist finiširana. (wawe sprednji diski, zadnji amortizer od gsxr 1000 K5, mal dvignu zadek-novi dogbonesi, špegli, žmigavci, kakšna custom nihajka-v daljni prihodnosti,...-spisek modifikacij je ubistvu omejen samo z domišljijo :) ) Ja se strinjam-špegli bojo po moje tamau problem hehe, bi prej zatežil zarad česa drugega. Pri meni me skrbi predvsem komplet zadek, kjer so nosilci čist razžagani pa na novo sešvasani-bo trebga tole nekak čez homologacijo spravt da bo mir....

Aja ko kupuješ stvari se ti splača tud mal gledat da majo TUV al pa kakšen podoben certifikat, pa da majo svetlobna telesa E oznako. Če boš hotu kdaj homologirat zadevo bo prov pršlo.Ma v križih pod rajzerji FZ kakšno luknjo slučajno? Ker če jo ima lahko prevrtaš rajzer pa belanco in žice od žmigovcev (pa tud od stikal) spelješ pod križi, da se jih ne vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm to pa moram prečekirat če se da ja ker če bo možno bo odlično bom ja kar vse kable speljal čez belanco tudi od stikal...sem ŠTROMAR tak da kabliranje nebo problem...hhh...za žmigavce pa imam že kabla pripravljena in sicer se sploh nevidita kje sta ker sta speljana kre vseh drugih kablov v ohišje stikal na belanci potem pa sem naredil luknjo v belanco in to se vse nahaja v tem ohišju tak da ni vidno od zunaj potegnil pa sem samo plusa žmigavcev ker maso imata žmigavca že na sami belanci..

če se kdo ukvarja z poliestri oz z karbonom bi ga prosil za nasvete kako zakrijem prostor okoli števca da se nebo vidla drobovina v maski...

post-19795-12591843299_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se kdo ukvarja z poliestri oz z karbonom bi ga prosil za nasvete kako zakrijem prostor okoli števca da se nebo vidla drobovina v maski...

post-19795-12591843299_thumb.jpg

moj tast je okol maske naredu tkole...stvar ni cist iz karbona-spodaj je oblikoval iz pleha,tko da je lepo okol stevca prislo in skupaj z masko,potem je pa dal samo karbonsko prevleko,da mal boljs zgleda..

post-19554-125922309631_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele špegle pa podobne bar-end žmigavce mam tud jst namen dat na mojga. Zdej mam špegle z integriranimi žmigavci, ki so sicer super, ampak mal preveč štrlijo vn in mi kvarijo linje motorja. Tile špegli so dost tipični pri nemških fighterjih-me pa mal skrbi kaj bodo na to rekli naši policisti oziroma gospodje na tehničnem in homologaciji:headbang:

P.s.-super linki!!!!

Ja, res je, ogledala so mal preveč konfekcijska za tak motor. Drugače, super motor! :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Baddad :)

@ David 46-tist bi lahko izoblikoval iz aluminija ali pa si zrihata kakšen kos plastike pa izreži obliko števca. Jst bi npr. naredil šablono in po njej približno obliko iz poliestra in tkanine, ter jo potem natančno obdelal z Dremlom, pokital in pobarval ali pa čez zlaminiral sloj karbona zaradi izgleda.

Kje boš pa kupoval špegle pa žmigavce? a iz e-baya??

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje boš pa kupoval špegle pa žmigavce? a iz e-baya??

žmigavce bom kupil v louisi ogledala pa z ebaya-te tiste špegle ke sem jih objavil so dokaj poceni in so kopija od rizome s tem da one pridejo 180€ te pa 60€ malo je razlike v obliki sam so pa si drugač full podobne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da mal pokažem zadnjo luč z integriranimi žmigavci za fz6, spodaj so priložene slike kako zgleda in priključki, če kdo potrebuje se prodaja stara luč (ista je kot ta samo nima integriranih žmigavceh) hja zanimivo bo ko bodo to vidli policaji kaj bodo rekli na too...ima kdo mogoče stem kake izkušnje že ....mislim pa da bo lepo zgledal ker s tem bom zmanjšal ritko motorja ker nebo nepotrebnih štrlečih žmigavcev,,,:)

post-19795-125934429584_thumb.jpgpost-19795-125934430833_thumb.jpgpost-19795-125934431327_thumb.jpgpost-19795-125934432038_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!!

kje vas je več ljubiteljev streetfighterjev...dajmo malo kako slikco gor pripopat da si ogledamo vaše mašince, in malo prekomentiramo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Streetfighter scena pri nas ni rvano najbol razvita :) ampak to je treba spremenit :) Sej zanimanja je pomoje kr dost (če eklepam po dzivih, ki sem jih je deležen moj fighter)...ampak mal volje manjka pomoje :)

Še en članek o zgodovini pa različnih stilih fighterjev

http://www.google.si/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.streetfightermotorcycle.com%2Fstreetfighters%2F90%2Fstreetfighter-motorcycle-styles-around-the-world%2F&ei=9KYRS7vhAYmHsAaj79CfAw&usg=AFQjCNGK6Gp-HFSa6X9_eMov8_T1qSDQVA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo verjetno vesno zanimal- Z 1000 , NOS men se zdi da tist jermen poganja supercharger. Zverina od motorja :)

post-20343-125946166297_thumb.jpg

post-20343-125946166798_thumb.jpg

post-20343-125946167442_thumb.jpg

post-20343-125946168035_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odličen Z... tukaj pa jaz prilagam meni osebno ful všeč streetfighterja..

post-19795-12595133801_thumb.jpgpost-19795-125951338396_thumb.jpg

post-19795-125951338956_thumb.jpgpost-19795-125951339682_thumb.jpg

Tole je kul:) Tisti Z se mi ne zdi streetfighter, prej nabildan naked. Tako kot chopperji, cafe racerji, sf niso samo motorji ampak gre za življenjski slog - lifestyle. ki ima dokaj definirano estetiko, glasbeni slog....in v tem se razlikujejo od navadnih motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale R1 je res super, te debeli križi se mi zlo dopadejo-sam znajobit prov svinsko dragi (za mojga sem gledal tam okol 800 eur). Minigadget števc ša lučke so tud super integrirane v krmilo, se jih komiopazi. Plastike pa itak...-nemški stil :yea1::yea1:

Ja tist Z res ni fighter, amapk se mi je zdel zanimiv predvem zarad super chargerja... Drugač pa ja-pri fighterjih gre tud za odnos predvsem DIY etike, ki nasprotuje divjemu potrošništvu pa pretirani generičnosti izdelkov, katera se je razpasla na motociklističnem trgu. Gre ubistvu za kršenje takšnih ali drugačnih konvencij, pa tudi norm, ki otežujejo poskuse posameznikove samorealizacije. Čeprav velike tovarne že z pridom uporabljajo koncept streetfighterja kot promocijskega orodja, podobno kot so se te taktike poslužile pri chopperjih. No že spet mal zafilozofiral :krneki:

Še neki hond CBX..vrstni 6 cilinderc :evilgrin: pa Spondon custom okvirji-skratka eksotika do konca :

post-20343-12595363555_thumb.jpg

post-20343-125953636317_thumb.jpg

post-20343-125953637101_thumb.jpg

post-20343-125953637799_thumb.jpg

post-20343-125953638329_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zanimivo..mislim da so nemci vodilni v streetfighterjih, sam nerazumem kako to če pa majo glih oni nejbolj strogo za predelavo motociklov...baje morejo imeti vse homologirano že samo belanco če je druga...na srečo nimamo še vse tako strogo do predelav na motociklih vsaj tu v naših krajih ne komplicirajo še zaenkrat...kako pa je kaj pri vas s tem...tehnični pa too?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pri nas morš met uradno tud vse homologirano-pa tud če je sam belanca. Fora je pa v tem da v Nemčiji uradi dejansko delujejo in ni njihov namen tolk v polnjenju proračuna kot v vzpostavljanju reda-pa posledično tud varnosti. Skor vsi deli, ki se prodajajo na e-bayu majo TUV-ki sicer velja tudi pri nas. Do homologacije je pa velik lažje pridet, sam predpisov se morš držat. Obstaja pa tud nek ustaljen postopek, inforamcije so pa velik lažje dostopne. Tko da ma večino nemških fighterjev homologacijo unikatenga vozila.Pri nas je pa problem že samo zvedet kakšni so predpisi, pa kaj vse potrebuješ za homologacijo.

Jst sem z mojim pršu čez tehničnega brez problema.....bom pa tud čim prej naredu homologacijo, da ne bo slučajno kakšenga izrednega tehničnega pregleda-bom poročal kako pa kaj...dokumentacijo mam vso potrebno, narest moram pa še opis predelave, par skic pa izračunov nosilnosti subframa, deli so montirani v skladu z določili....tko da pomoje nebi smelo bit problemov-sam pri nas nikol ne veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!