Skoči na vsebino

MNZ 2010


Priporočene objave

letos pa pridem, tud če sekire padejo... družba bo, tko da... če hoče ker pir plačat, me mora sam za rokav pocukat :D:rolleyes::whistle: :krneki:

Kje pa te mora pocukat za ono drugo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je neki sanjalo v tej smeri ja ;)

Me že ma da bi prišla :naughty: upam, da se mi še kdo iz koroškega konca pridruži ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem, će me ma kiri namen na lape zasekattrance_33_sleep.gif naj prej pove, da se z mojim dentistom zmenim, da nebom preveč dolgo čakalwhistle.gif

Čuj Kenny se je nekaj zanimo...trance_25_naughty.giftrance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomeni... Motosvetova Novoletna Zabava :D

Pojma nimaš!!!!! :angry:

Ministrstvo za notranje zadeve!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja Easy....se obetajo hude spremembe.

Predvsem to, da se bo selilo v Ljubljanski nebotičnik.......in, da je naročilo nova vozila za prevoz VIP oseb!!!!

Mašina.......spet postajaš .......... potreben :lol1: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem, će me ma kiri namen na lape zasekattrance_33_sleep.gif naj prej pove, da se z mojim dentistom zmenim, da nebom preveč dolgo čakal

za mano so baje vsako leto pol, ko sem šel, lapali ... "joj, če ne bi tip šel, bi ga tak fsekal ..."

kaj češ, vrtec pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prav razumem, da se rad kdo na MNZ rad mal stepe in frajerja špila, ne razumem, če se gre na zabavo zato, da se druži in spoznava nove ljudi, da se zabava, sreča stare in nove prijatelje.

WE ARE ONE BIG FAMELY a ne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prav razumem, da se rad kdo na MNZ rad mal stepe in frajerja špila, ne razumem, če se gre na zabavo zato, da se druži in spoznava nove ljudi, da se zabava, sreča stare in nove prijatelje.

WE ARE ONE BIG FAMELY a ne !

Januška ti marsikaj ne razumeš...;)ti sam prinesi kokice in bodi tiho...:krneki:vse ostalo zveš sproti..:winkiss::whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina.......spet postajaš .......... potreben :lol1: :yawn:

Ti to misliš mene?

Krucifiks, komaj se "zbudim" iz zimskega spanja, že dobim "kepo" na glavo ... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Januška ti marsikaj ne razumeš...;)ti sam prinesi kokice in bodi tiho...:krneki:vse ostalo zveš sproti..:winkiss::whistle::D

ridrca, ne tako oštro :unsure: ... naša janči je čist prijazna punčka... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prav razumem, da se rad kdo na MNZ rad mal stepe in frajerja špila, ne razumem,

Ne,ne!To niso korošci :whistle: to so samo taki,ki puno lapajo :evilgrin: pol jih pa mora kak korošc ali štajerc mal opozorit :grim da je pol vse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ne!To niso korošci :whistle: to so samo taki,ki puno lapajo :evilgrin: pol jih pa mora kak korošc ali štajerc mal opozorit :grim da je pol vse :OK:

da te popravim, ninč je prekmurka :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da te popravim, ninč je prekmurka :D O:-)

Nina sej za prekmurce se tako na splošno ve, da so družabni ljudje, ki ga raje pijejo, kot pa da bi se sekirali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prav razumem, da se rad kdo na MNZ rad mal stepe in frajerja špila, ne razumem, če se gre na zabavo zato, da se druži in spoznava nove ljudi, da se zabava, sreča stare in nove prijatelje.

WE ARE ONE BIG FAMELY a ne !

Ti NIČ nea razumeštrance_25_naughty.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prav razumem, da se rad kdo na MNZ rad mal stepe in frajerja špila, ........

ja kako drugače si pa ti predstavljaš zabavo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ PUSTE ME PRI MIRU, KO MI NI DO PODJEBAVANJA, NIKAKRŠNEGA

Bog ne daj to objavljat tu....ps. malo si smešna s takimi izjavami tu na forumu....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!