Skoči na vsebino

MNZ 2010


Priporočene objave

a prav razumem, da se rad kdo na MNZ rad mal stepe in frajerja špila, ne razumem, če se gre na zabavo zato, da se druži in spoznava nove ljudi, da se zabava, sreča stare in nove prijatelje.

Family s tabo zihr nism.

Kar se pa pretepov in frajarjenja tiče - ne, so bistveno bolj ... Backi pač :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ PUSTE ME PRI MIRU, KO MI NI DO PODJEBAVANJA, NIKAKRŠNEGA

dons smo 16 - tega... a je šla teta po svoje ? da ne bom še jaz kake ujel ....unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a bo kej al ne?

Lani ob takem času se je že vedelo kje bo potekalo in kdaj :) A letos ne bo nič? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a bo kej al ne?

Lani ob takem času se je že vedelo kje bo potekalo in kdaj :) A letos ne bo nič? :(

Eno ekstra temo se bo odprlo, pa bomo vsak s svojega konca not nabijali neumnosti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno ekstra temo se bo odprlo, pa bomo vsak s svojega konca not nabijali neumnosti :P

:P Boljše to... kot pa, da se ne dobimo... ker nekatere, na žalost, res samo še na MNZ vidim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a bo kej al ne?

Lani ob takem času se je že vedelo kje bo potekalo in kdaj :) A letos ne bo nič? :(

mogoče nas bo nose letos na bora-bora al pa na bali povabu :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mano so baje vsako leto pol, ko sem šel, lapali ... "joj, če ne bi tip šel, bi ga tak fsekal ..."

kaj češ, vrtec pač

Uh, saj sem te hotel jaz že ene parkrat klofnit sam, ker te je še enmal tok skupaj kot mene bi lah še kej nazaj dobil pa sem kar frenda špilal in nekaj nazdravljal. Je pa res, da se potem okrog ne hvalim, da nimam jajc :devil::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!