Skoči na vsebino

II. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

PREDRAGI BAJKERJI !!

Mraz in sneg vas ne strašita?

Obolevate za abstinenčno non-motoristično krizo?

Dolgčas vam je?

Radi bi dobro staro motoristično odštekano fešto?

Sta vam Nemčija in Elefanten treffen predaleč in predraga?

Nič bat! Spet imam rešitev.

12.,13. in 14. februarja 2010

bomo v

Kamniški Bistrici

spet organizirali slovenski odgovor na nemški Elefanten treffen (v malem)!!!

to je

II. SLONČKOVA RINGARAJA!!!

Vstopnina bo predvidoma 20€, za to dobite welcome drink, naročje drv in kup slame za pod rit.

Vse ostale pripomočke prinesite s seboj!

Avtomobile in quade pustite doma, ker niso zaželeni!!

Dobrodošli ste pa vsi bajkerji, ki ste za dober žur ob tabornem ognju!

Pridite z motorji na tri dni mrzle moto zabave v snegu!!

POVEJTE SE DRUGIM MOTORISTOM, KI SE NE BOJIJO ZIME!!! OGLAŠUJTE NAOKROG!!!

Mapa do lokacije sledi!

Dr_Jakob in ostala organizacijska družba

p.s. prijave in dodatni info na jaka.lencek@gmail.com

Predlagana oprema:

šotor in armafleks ter spalna vreča (imamo tudi eno zelo dobro in preizkušeno metodo za udobno spanje- od kolega surferja si sposodiš vrečo za surf, vanjo zatlačiš navadno povprečno spalno vrečo, ter noter zlezeš še sam)

lopata za sneg

verige za motor (lahko tudi kaka vrv, ki jo boste navili okoli koles)

pijača in jedača (vino, ČAJ, pivo, šnops in klobase, lahko privlečete tudi kakega odojka ali 5)

žoge, frizbiji in ostale pripomočke za krajšanje časa (tudi karte in Monopoli

ha-ha )

roštilj, lonce za golaž, termovke za čaj, ... skratka vse kar rabite za uspešno kuhinjo zunaj!

TOPLA OBLACILA IN ODEJE, ker BO mraz!!

post-265-126331173907_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kaj veš kje se dobijo tiste dereze za zadnje kolo ??? na eni sliki sem jih videl pa ne vem kje....trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aje kaj popusta, če drva ali pa slamo sabo prineseš.:naughty:

če bo mraz ti ne gre dost drv na motor... za slamo pa ne rečem,he,he...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeb....... sej bi pršu pa je tapru petrol čist predeleč!!!!!!

he he

dost bencina mejte sabo de mi nav treba skoz v dolino skakat !!!!

a za 19,50 eur se pa neb dal zment ?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeb....... sej bi pršu pa je tapru petrol čist predeleč!!!!!!

he he

dost bencina mejte sabo de mi nav treba skoz v dolino skakat !!!!

a za 19,50 eur se pa neb dal zment ?????????

:kva1: če mam salamo sabo, je še kej popusta :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam nobenega surferja, torej žal ne pridem. Odojka poznam. Torej sem nekje vmes. Ker je preblizu najbrž ne pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tole misleš

ja tole,hvala....samo gre samo na lite feltne tko da bom kaj drugega pogruntal....:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tole,hvala....samo gre samo na lite feltne tko da bom kaj drugega pogruntal....:OK:

okrog gume namotaj kako plezalno vrv in bo boljs k te ketne, k bos lahko celo po cesti mal vozu, s tem pa ne mores.

Sploh pa za na slonckovo ringarajo RES ne rabis tega, verjem mi, smo sprobal tut z ss gumami se tja pride brez kakrsne koli pene.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog gume namotaj kako plezalno vrv in bo boljs k te ketne, k bos lahko celo po cesti mal vozu, s tem pa ne mores.

Sploh pa za na slonckovo ringarajo RES ne rabis tega, verjem mi, smo sprobal tut z ss gumami se tja pride brez kakrsne koli pene....

... sam ene štirkrat vmes pobiraš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam ene štirkrat vmes pobiraš :lol1:

Za enkrat na vsake toliko so dobre tudi ta velike vezice, za skopat se ven iz snega, samo za po ledu pa niso lih dobre, tako kot vru tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Slonckovi ringaraji je sezono padcev odprl sele en kekec na Hornetki (sej vsi vemo kdo), sledil pa mu ni noben. Nc bat, cist lepo se da prit tja brez padcev. A ne, "neimenovana oseba", kaj pravis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Slonckovi ringaraji je sezono prdcev odprl sele en kekec na Hornetki (sej vsi vemo kdo), sledil pa mu ni noben. Nc bat, cist lepo se da prit tja brez padcev. A ne, "neimenovana oseba", kaj pravis?

...ne pridem...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kulinarična ponudba je dobra pa razne pijačke pa napitki tut, ob ognju rad posedim niti v sanjah si pa ne znam predstavljat kako bi jest mojim motorjem priplezal tja gor do vas, kljub vašim nasvetom, tko da imate mojo moralno podporo vas bom spremljal na forumu, mogoče s kakšnim bolj udobnim vozilom če se bom premislil, do takrat patrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulinarična ponudba je dobra pa razne pijačke pa napitki tut, ob ognju rad posedim niti v sanjah si pa ne znam predstavljat kako bi jest mojim motorjem priplezal tja gor do vas, kljub vašim nasvetom, tko da imate mojo moralno podporo vas bom spremljal na forumu, mogoče s kakšnim bolj udobnim vozilom če se bom premislil, do takrat patrance_43_wavetowel2.gif

če bom šel jaz s 400 ccm , boš šel pa še ti...pa štrik okol gume pa gaaaassssaaaa !:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulinarična ponudba je dobra pa razne pijačke pa napitki tut, ob ognju rad posedim niti v sanjah si pa ne znam predstavljat kako bi jest mojim motorjem priplezal tja gor do vas, kljub vašim nasvetom, tko da imate mojo moralno podporo vas bom spremljal na forumu, mogoče s kakšnim bolj udobnim vozilom če se bom premislil, do takrat patrance_43_wavetowel2.gif

Lej, tko ti povem;

ce si se sposoben peljat npr danes, sredi zime brez snega po cesti, ki je rahlo vlazna in posoljena, potem ti GARANTIRAM, da prides do Kamniske bistrice brez enega samega problema. Kar se tice pa ledene ceste, je pa samo cca 500m dolga, tko da ce ti je problem se peljat direkt do Slonckove ringaraje, lahko pustis moped na njenem zacetku. Ce pa bi to vseeno rad probal, pa se bojis, da bi ti moped padu po tleh...

prides do kampa, poberes s sabo par mozakov, ki te spremljamo in ce bi ti slucajno kazalo, da mas namen past... no, ja... se ti bomo pa smejali :D

Ej, iz lastnih izkusenj vam povem: Ce sm jst s svojim bajkom, ki je bil nekako takole nabasan, prisel do slonckove ringaraje iz celja brez enega samega sranja, potem ... NIMAS IZGOVORA.

p.s. Poleg sekire in 2 sotorov in 2 spalk!!! sem imel s sabo samo se cca 15 litrov vina v tetrapaku, dva 6packa pira in 4 tavelike piksne pasulja... poleg vsega ostalega sranja, t.j. :D

p.p.s. bajk je bil tko nabasan, da ga niti sam nisem mogu s central stenderja spravit, mi je morala moja pomagat.

post-1357-125970644474_thumb.jpg

post-1357-125970647687_thumb.jpg

post-1357-125970650511_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nebi rajši prestavl to zadevo na konec maja,ko se sneg že mal segreje :topic:

mi ki se nam po žilah pretaka antifriz moramo naše motorje popazit , da se nam ne pregrejejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi ki se nam po žilah pretaka antifriz moramo naše motorje popazit , da se nam ne pregrejejo...

Eh, sej bo g. Polz tut to rundo prsu pogledat, a ne?

p.s. Sotor si s sabo vzem, g.Polz!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej bo g. Polz tut to rundo prsu pogledat, a ne?

p.s. Sotor si s sabo vzem, g.Polz!!!

bi rajš pršu v že postavljen šotor,če me bi kera vzela na gretje

če ne,pa pridem samo na grog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!