Skoči na vsebino

II. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

lahko bi bilo boljše. video namreč.

DEJ NEHI! VIDEO JE SUPER. MENI JE VSEC!!!

Edina rec, ki je pri videu rahlo cudna je, da si Elefanten treffen postavila ne vem kam, glede na to, da je ze bil. Hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmg - a nista dve srečanji?

ena konec januarja in ena februarja?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmg - a nista dve srečanji?

ena konec januarja in ena februarja?

En je originalen Elefanten treffen (Das Alter Elefanten treffen), zadnji vikend v januarju v Schwarzwaldu, Passau (tega se ponavadi udelezujejo nasi in je bolj taprav :D )

Obstaja pa se en Elefanten treffen, mislim da je ob Nurburgring-u. Al neki tazga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

don't worry, be happy. Prispevek je super, video je super, slike so super, reklama je super. Kwa b' se rada?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

don't worry, be happy. Prispevek je super, video je super, slike so super, reklama je super. Kwa b' se rada?!?!

ej dohtar, za moj komentar vremenske napovedi s bil mao jezen, pa sm skorej zadew... a veš kwa? dobr ste, sam na slikah pogrešam futuro? al pa swab vidm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dohtar, za moj komentar vremenske napovedi s bil mao jezen, pa sm skorej zadew... a veš kwa? dobr ste, sam na slikah pogrešam futuro? al pa swab vidm?

Nisem bil nic jezen. Sam upal sem na lepo vreme. Sej v koncni fazi smo ga meli.

Kar se pa tice Future, pa ne vidis svab. Ni je blo tam. Mi je en dan prej umrla, ko sem se dol peljal. Sej ves uno: Imam italjana, zato se vozim z avtom. :( Jebiga, tut take stvari se dogajajo. Zdej jo mam doma, razstavljeno in cakam, da pridejo deli iz Amerike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je originalen Elefanten treffen (Das Alter Elefanten treffen), zadnji vikend v januarju v Schwarzwaldu, Passau (tega se ponavadi udelezujejo nasi in je bolj taprav :D )

Obstaja pa se en Elefanten treffen, mislim da je ob Nurburgring-u. Al neki tazga.

Takole je s "Sloni" :

STARI

NOVI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!