Skoči na vsebino

Vinjete


klemzy00

Priporočene objave

pred 15 minutami, spasku pravi:

Strgalo za 1 Eu in aceton od žene  za odstranit lepilo :OK:

images.jpg

Kline za olfa nož lahko tud uporabiš. Sam jest ne maram strgat iz nobene površine. 

Avto, motor mam zuni. Potegnem podaljšek. S fenom res fajn pogrejem vinjeto pa gre čist lepo stran.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Kmet2 pravi:

V Carglassu bi morali vsem , ki imajo kasko ali pa tovarniško garancijo zamenjati šipo z originalom!!! Ko sem na bivšem avtu videl ob menjavi ponaredek , so morali na mojo željo snet in dobavit original , s tem , da se je izgovarjal na rok dobave ....prevaranti !!!

a vinjeta je tut bla ponaredek? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

a vinjeta je tut bla ponaredek? :P

 

Ja s flumastrom so jo gor narisal :P 

To z vinjeto je bila pa spet druga štorija , da sem jo dobil , dvignil na Griču (DARS se mi zdi )

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Ja s flumastrom so jo gor narisal :P 

To z vinjeto je bila pa spet druga štorija , da sem jo dobil , dvignil na Griču (DARS se mi zdi )

ja moraš staro  (tisti ki ti menja šipo ti mora dat kos stekla z vinjeto) odnest k Mausu, pol jo on preuči in ti dajo drugo :P

Kar pa se tiče Carglassa......če majo zavarovalnice tok dnara, da jim plačujejo slabe šipe ki same pokajo...men j prav in BMK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Kmet2 pravi:

V Carglassu bi morali vsem , ki imajo kasko ali pa tovarniško garancijo zamenjati šipo z originalom!!! Ko sem na bivšem avtu videl ob menjavi ponaredek , so morali na mojo željo snet in dobavit original , s tem , da se je izgovarjal na rok dobave ....prevaranti !!!

Računajo pa zavarovalnici original?

pred 19 urami, Kmet2 pravi:

Ja s flumastrom so jo gor narisal :P 

To z vinjeto je bila pa spet druga štorija , da sem jo dobil , dvignil na Griču (DARS se mi zdi )

Zakaj si pa tja hodil, če ti lahko miška pripelje? Samo zobka bi pustil pod pojštrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 1. 2019 ob 20:56, isarajli1 pravi:

Povej še, da ti vgradijo ponaredek, ampak narod ko čuje za gratis brisalce pozabi na vse. Pol pa stokanje, kako ob vsakem kamenčku pokajo, kako se spremeni glasnost v vozilu itd

To je pa lahko odvisno tudi od zavarovanja. Mi je agentka povedala, da za originalno šipo velja nek dodatek k zavarovanju (+€). Se je potrebno pozanimati pri zavarovalnem agentu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racunat ziher ne pozabjo fajn kot je original....

drgac pa men so odlomil vijak na brisalcu, pa glih dez je bil tist dan ko sem pelju menjat .. in ko se vrnem po avto mi da kljuce in rece da se je zal zgodilo da je matica oz vijak  pocila...in da so na silo skupi zlozili in že narocili nov kos ki ga bojo dobili cez dva dni in  zmontirali pri meni doma oz kjer bom želel... js oky... pac se zgodi, kaj nj zdej... grem v avto vzgem da bom spelju... uklopm brisalc in sam en dela drug pa itak stoji.... in še to je delu sam sovoznikov.... faakkk, grem notr in recem ce so normalni da mi dajo tak avto v tem vremenu? in pol ne da bi dobu nadomestn avto...prasu me je ta tip ce mam asistenco da nj poklicem in bom itak dobu zaston avto... seveda sm pol to naredu in dobu u pol ure nadomestn avto ampak sm mogu dat se 20 evrou za zavarovanje ce mi ga kdo butne oz ce bi karkoli narobe mi je reku da bom placu ko žuti ...

in ker je bil glih vikend je bil moj avto tam 3dni... in vec mi ni pripadal nadomestn avto,  zato sm sel po avto ceprav se vedno ni bil zrihtan, je bil pa sonce in sem loh odpelju :)

pa se   reku sm jim  da naj bo avto notr in zaklenjen...ja ja itak gospod... no ko sm prsu je biu itak zuni in odklenjen in kljuci v avtu tm nek zad parkeran.... 

uglavnem pol so mi prsl cez dva dni pred na parkingu v sluzbi zamenat mehanizem in je delalo kot treba...

tko da , ja zgodi se , tisti ko dela zmer loh fali, nic ne recem.....sam ko se skoz hvalijo kok so dobri in oh in sploh...  men niso 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Rogerg said:

dobu u pol ure nadomestn avto ampak sm mogu dat se 20 evrou za zavarovanje ce mi ga kdo butne oz ce bi karkoli narobe mi je reku da bom placu ko žuti ...

 

Kje mas to? 

Asistenca pr triglavu je meni vredna ful vec, k prihranek pri razliki v ceni zavarovanj. AS nek racunajo, cenkajo, Mariborska enako, triglav...samo resijo. Starsem je avto crknil na dopustu, pripeljali nadomestno, in odpelali avto k mehaniku bliz doma. De ni blo se konc, so jim Drug dan na parkingu lepo obtesali nadomestno ibizo. Policiski zapisnik, in hvala. 

 

Kar se stekl tice, pa sm parkat menjal v cerknici, podskrajniku, tom met. Men se zdijo precej fer in profi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

To je pa lahko odvisno tudi od zavarovanja. Mi je agentka povedala, da za originalno šipo velja nek dodatek k zavarovanju (+€). Se je potrebno pozanimati pri zavarovalnem agentu.

Imam zavarovano pri Triglavu, kasko, nobenega doplačila za original, saj je to edino normalno... Ne zavarujejo Mercedesa kasko, da bodo potem kitajske šipe gor limal.

Zamenjaj agentko, ker govori bedarije !

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Asistenca pr triglavu je meni vredna ful vec, k prihranek pri razliki v ceni zavarovanj. AS nek racunajo, cenkajo, Mariborska enako, triglav...samo resijo. Starsem je avto crknil na dopustu, pripeljali nadomestno, in odpelali avto k mehaniku bliz doma. De ni blo se konc, so jim Drug dan na parkingu lepo obtesali nadomestno ibizo. Policiski zapisnik, in hvala.

Asistenca pri Triglavu za nadomestni avto pri kasku je za 3 dni ! Če hočeš neomejeno nadomestno vozilo, moraš doplačati okoli 80 € letno.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

To je pa lahko odvisno tudi od zavarovanja. Mi je agentka povedala, da za originalno šipo velja nek dodatek k zavarovanju (+€). Se je potrebno pozanimati pri zavarovalnem agentu.

Ja to drži, ampak tudi če imaš zav N1, kar pomeni original, pri njih tega ne dobiš. Njihove šipe so brez eblemov. Na vprašanje zakaj ne vgrajujejo original, je prijazna gospa odg da jih, ampak, dobijo šipe še preden v firmi uspejo vtisnit eblem. Haha. Čisto, po moje kaznivo nategovanje folka.

Pelješ dobremu kleparju-ličarju, dobiš brezplačen nadomestni avto in tisto šipo ki ti pripada. Bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Bmflar pravi:

Imam zavarovano pri Triglavu, kasko, nobenega doplačila za original, saj je to edino normalno... Ne zavarujejo Mercedesa kasko, da bodo potem kitajske šipe gor limal.

Zamenjaj agentko, ker govori bedarije !

Asistenca pri Triglavu za nadomestni avto pri kasku je za 3 dni ! Če hočeš neomejeno nadomestno vozilo, moraš doplačati okoli 80 € letno.

Aha, kr preberi si kaj podpišeš, saj nisi edini, ki tega ne ve. Večina želi poceni zav in za par € ti agent lahko naredi ugodneje, oz je celo praksa takšna, da če posebej ne izraziš želje, ti sklene zav, ki ti ponuja takozvane enakovredne nadomestne dele, kar pomeni ponaredke. Večina jih sploh ne ve, da jih že ima na avtu. Zav na tak način privarčuje miljone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, isarajli1 pravi:

Aha, kr preberi si kaj podpišeš, saj nisi edini, ki tega ne ve. Večina želi poceni zav in za par € ti agent lahko naredi ugodneje, oz je celo praksa takšna, da če posebej ne izraziš želje, ti sklene zav, ki ti ponuja takozvane enakovredne nadomestne dele, kar pomeni ponaredke. Večina jih sploh ne ve, da jih že ima na avtu. Zav na tak način privarčuje miljone.

Pri kasku ni nobenih dodatnih zavarovanj za šipe, zavaruješ stekla in pripada ti original !

Ko pa dodatno in ne kasko zavaruješ šipe je pa zgodba , kot si jo opisal .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic:

važno da mi dajo VINJETO in mi ni potrebno tovorit stekla k Mausu na pregled :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, isarajli1 pravi:

Aha, kr preberi si kaj podpišeš, saj nisi edini, ki tega ne ve. Večina želi poceni zav in za par € ti agent lahko naredi ugodneje, oz je celo praksa takšna, da če posebej ne izraziš želje, ti sklene zav, ki ti ponuja takozvane enakovredne nadomestne dele, kar pomeni ponaredke. Večina jih sploh ne ve, da jih že ima na avtu. Zav na tak način privarčuje miljone.

Ne vem kaj naj preberem, na MB sem 2 x menjal steklo z originalom, enkrat crknila ključavnica, nadomestni avto pripeljan - 3 dni, nato sem ga moral vrniti.

Če pa hočejo zavarovati nadomestke, pa tudi 65.000 nabavne vrednosti ne morejo upoštevati kot osnovo za zavarovanje, naj pač vzamejo ceno Dacie ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

Ne vem kaj naj preberem, na MB sem 2 x menjal steklo z originalom, enkrat crknila ključavnica, nadomestni avto pripeljan - 3 dni, nato sem ga moral vrniti.

Če pa hočejo zavarovati nadomestke, pa tudi 65.000 nabavne vrednosti ne morejo upoštevati kot osnovo za zavarovanje, naj pač vzamejo ceno Dacie ...

Nimaš na kasko odbitne nič ?

Imaš na kasko odkup prve škode ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kugelschreiber pravi:

In si doplacal zavarovanje za nadomestno? Komu? 

kaj komu... unemu podjetju ki daje avte za te 3 dni.... prpelu je avto ...pokazu par prask in reku da ce bo kaj več ko pripeljem nazaj ne bo poceni... da za 20€ se ne splaca reskirat ker bo nakonc drago ce mi kdo avto butne ... zavarovalnica samo placa najem tega avta ostalo nic ocitno... mogoce ce bi se kregal itd... nevem, se mi ne da in  niti tak clovek nisem...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Rogerg said:

kaj komu... unemu podjetju ki daje avte za te 3 dni.... prpelu je avto ...pokazu par prask in reku da ce bo kaj več ko pripeljem nazaj ne bo poceni... da za 20€ se ne splaca reskirat ker bo nakonc drago ce mi kdo avto butne ... zavarovalnica samo placa najem tega avta ostalo nic ocitno... mogoce ce bi se kregal itd... nevem, se mi ne da in  niti tak clovek nisem...

 

Ne ne. Nc kregat. Poklicat 0802864 in jim to povedat. Sm mel tak zaplet, dobil avto brez zimske opreme. Poklical lastnika, je bil brihtn, de kaj pizdim, de on je avto prpelal.  Poklical triglav, vprasal, kako postopam, ce dobim kazn, se opravicijo, in recejo hvala ker ste nas obvestili. Cez 15min telefon in javkanje, de kaj delam, kaj si mislim, špecat in spravlat cloveka v nemilost....dve uri kasnej je avto mel zimake. 

 

Jest placam asistenco, asistenca fejst placa najem in storitev, poznam par ljudi ki to delajo, in so vsi zadovolni, ce poklice asistenca. Drekaci pac drekajo, in bi radi se mal zravn. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, isarajli1 pravi:

Nimaš na kasko odbitne nič ?

Imaš na kasko odkup prve škode ?

Do sedaj nisem še nikoli doplačal nič :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Maus plača bo :jezik:. Ta plavo bom pa spravu. Čez kak let bodo spet modre...

IMG_20190203_101416.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi račun pouni ... kupite kupite .. jeftino dam samo, da prodam .. ko dođe kasnije dobije mastnije :ras:

spet jih je par presenetilo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus a so ti nakazl provizijo? Dans sem zapravil za celoletno vinjeto za mopetka :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!