Skoči na vsebino

Vinjete


klemzy00

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
Ob Thursday, December 20, 2018 ob 10:07, maus pravi:

kupte vinjete ... kupte :P

 

Kupujemo jih usak let. Pa usak let si tut nohte lommo z odstranjevanjem starih... Glih dons sem jo menju, pa še avstrijsko sem odstranu. Ampak, glej ga zlomka, avstrijska se zlahka odstrani, naša ima pa tako lepilo, da drži ko da bi bla prišvasana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, izibajker pravi:

Kupujemo jih usak let. Pa usak let si tut nohte lommo z odstranjevanjem starih... Glih dons sem jo menju, pa še avstrijsko sem odstranu. Ampak, glej ga zlomka, avstrijska se zlahka odstrani, naša ima pa tako lepilo, da drži ko da bi bla prišvasana...

sj zato je dražja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

kvaliteta in dober lepiu se plaća :ras:

Kdaj mate kako akcijo brezplacnega odstranjevanja vinjet?...moja jih ima poln k starih gor....letos pa betleku privoscla letno...in tako spet ena vec gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, maus, a mi lahko še eno sprintaš in pošlješ, kot zadnjič, thnx .. maš :kava: v dobrem ..

edit: u, pizda, a to je zdaj javno na forum šlo? fak!

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

kvaliteta in dober lepiu se plaća :ras:

Da niso vaši tehnologi sode z lepilom pomešal? 

Lepiu, ki drži 10 kilsko polico na steni, in lepiu, ki prpopa malo nalepkico na šajbi.:hmm::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tex pravi:

dej, maus, a mi lahko še eno sprintaš in pošlješ, kot zadnjič, thnx .. maš :kava: v dobrem ..

edit: u, pizda, a to je zdaj javno na forum šlo? fak!

evo ... pa ne okol govort :P

Rezultat iskanja slik za vinjeta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Bmflar pravi:

Tale ti pa ful na Ninjo paše :blush:

Tud jz bi taku....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 7. 2018 ob 19:05, DAMI34 pravi:

če maš zavarovano je Carglass kul. Poklićeš se dogovoriš kam pridejo (tudi na dom, le garažo rabijo), prinesejo steklo, vinjeto ti samo podpišeš par obrazcev in v 2 urah je rešeno. lani sem teko 3x menjal steklo. pa 3x tut vinjeto.

Povej še, da ti vgradijo ponaredek, ampak narod ko čuje za gratis brisalce pozabi na vse. Pol pa stokanje, kako ob vsakem kamenčku pokajo, kako se spremeni glasnost v vozilu itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 1. 2019 ob 17:47, izibajker pravi:

Kupujemo jih usak let. Pa usak let si tut nohte lommo z odstranjevanjem starih... Glih dons sem jo menju, pa še avstrijsko sem odstranu. Ampak, glej ga zlomka, avstrijska se zlahka odstrani, naša ima pa tako lepilo, da drži ko da bi bla prišvasana...

Vlažilni robček. In kakšna kapljica znoja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo močno ogrejem z sušilnikom za lase. Potem se čist lepo odlepi. Za ostanke lepila pa aceton.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Vlažilni robček. In kakšna kapljica znoja. 

Robček je premalo. Je kar cela brisača premočena.:naughty:

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Jaz jo močno ogrejem z sušilnikom za lase. Potem se čist lepo odlepi. Za ostanke lepila pa aceton.

V garaži ni placa za avto, in ga imamo parkiranega zunaj. Na hladnem pa nalepke zakrknejo. Ja, fen bi bil rešitev...  Tako da, ostanke lepila čistim z razredčilom za barve, nazadnje pa še z alkoholom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, isarajli1 pravi:

Povej še, da ti vgradijo ponaredek, ampak narod ko čuje za gratis brisalce pozabi na vse. Pol pa stokanje, kako ob vsakem kamenčku pokajo, kako se spremeni glasnost v vozilu itd

To je možno, ne bom rekel...Marko od Carglassa bi rekel:

In pok .. ? verjetno skrbijo za biznis, Tut meni se zdijo stekla zelo mehka, ampak dokazati tega ne moreš, medtem ko storitev ni slaba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

To je možno, ne bom rekel...Marko od Carglassa bi rekel:

In pok .. ? verjetno skrbijo za biznis, Tut meni se zdijo stekla zelo mehka, ampak dokazati tega ne moreš, medtem ko storitev ni slaba

V Carglassu bi morali vsem , ki imajo kasko ali pa tovarniško garancijo zamenjati šipo z originalom!!! Ko sem na bivšem avtu videl ob menjavi ponaredek , so morali na mojo željo snet in dobavit original , s tem , da se je izgovarjal na rok dobave ....prevaranti !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/29/2019 at 5:47 PM, izibajker said:

Kupujemo jih usak let. Pa usak let si tut nohte lommo z odstranjevanjem starih... Glih dons sem jo menju, pa še avstrijsko sem odstranu. Ampak, glej ga zlomka, avstrijska se zlahka odstrani, naša ima pa tako lepilo, da drži ko da bi bla prišvasana...

Jodlarsko vinjeto se dobi tudi v digitalni obliki, pa sploh ni problema z odstranjevanjem...;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, skalar36 said:

Jaz jo močno ogrejem z sušilnikom za lase. Potem se čist lepo odlepi. Za ostanke lepila pa aceton.

Strgalo za 1 Eu in aceton od žene  za odstranit lepilo :OK:

images.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Kmet2 pravi:

V Carglassu bi morali vsem , ki imajo kasko ali pa tovarniško garancijo zamenjati šipo z originalom!!! Ko sem na bivšem avtu videl ob menjavi ponaredek , so morali na mojo željo snet in dobavit original , s tem , da se je izgovarjal na rok dobave ....prevaranti !!!

Točno to, če imam kasko želim imeti original ne pa poceni ponaredka, jebeš 10 let garancije !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, vuk76 pravi:

Jodlarsko vinjeto se dobi tudi v digitalni obliki, pa sploh ni problema z odstranjevanjem...;)

se strinjam, tudi sam napeljujem na to, da bi imeli elektronsko vinjeto za avto in za motor ;)

odpadejo menjave zaradi razbitih šip in razne druge mahinacije, ker bo vezana na registrsko tablico... edino če registrsko tablco zamenjujejo iz avta na vato .. to je pa že drug prekršek ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se menjavo registerske tablice majo jodlarji reseno (wechselkennzeichen).

Drgac je pa elektronska vinjeta res super resitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!