Skoči na vsebino

Digitalni fotoaparat


Priporočene objave

Jaz mam tud namen neki nabavt tja do 80.000sit a mate kakšen predlog,neki gledam sony dscp72 za 72.000sit.Ma k pojma nimam kaj bi,res pa da ne rabim nevem kako profesonalnega.

Pr nas imamo doma Eosa 300V ..klasičnega ...se pravi da če hočm slike razvijat jih razvijem in slike so vrhunske...

če pa rabim kako sliko za na net dat ali pa za na računalnik je pa tudi kakšen cenejši digitalc dovolj...uporabljam Minolto z 2.1Mp...

tako da je v tvojem primeru tisti digitalec dovolj.....seveda so pa z višjimi denarji boljši dgitalci...preštudiraj za kaj boš aparat potrebovala...če misliš vse slikt z njim ne šparaj tistih 20 tisoč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz spravim pa na 256MB CF kartico samo 20 slik :angry:

samo na 2560x1920 in "super fine" kvaliteti :naughty:

kul. daj mi jih po mailu pošlji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nabavil SONY DSCP-8

-majhen

-kompakten

-snema tudi mp3 filme z zvokom

-in ima tolk funkcij da mi gre ze na zivce, tko da sam avtomatiko uporabljam

-aja pa brez min. 256mb kartice nimas kaj pocet pri 3.2 pikslih, kaj sele ce jih mas na voljo vec(pikslov namrec), pa tud torbica prov pride, da ti ni treba nanga mirkat k na otrocicka B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nabavil SONY DSCP-8

-snema tudi mp3 filme z zvokom

Žal. Nebo držalo. :grrr

MPEG VX movie mode with audio recording

Tko je nabrž mislu s tistim mp3jem a ne :) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da si ne bo kdo slučajno omislil Canona A80.. Matr jim uvozniško, ne morejo in morejo naročit pošiljke za vse kupce.. čakam že en mesec.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nabavil SONY DSCP-8

-snema tudi mp3 filme z zvokom

Žal. Nebo držalo. :grrr

MPEG VX movie mode with audio recording

Tko je nabrž mislu s tistim mp3jem a ne :) :wacko:

no ja........nisem ravno neki freek od tehnike........ker ga lahk gledam z winampom mu kar mp3 pravim........vazen da se razumemo....brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7:

Kakšen fotoaparat si imela do sedaj in koliko slik si letno naredila?

Kakšne slike imaš namen delat z digitalcem (10x15 ali plakate formata A2)?

Jaz osebno sem pred dvema mesca kupil A60 in sem z njim zadovoljen. Recimo da tebi priporočam A70 (A80) ker poleg cene samega aparata računaj še 10-20 ksit za CF kartico (128-256MB), in >5 ksit za polnilec z baterijami.

Če kupiš sonyja so za njega MemoryStick kartice malo dražje. Mislim pa da lahko snemaš s Sonyjem filmček neomejene dolžine medtem ko s canonom samo 3 minute. Potem prekineš in moraš začet z novim filmčkom.

Tisti ki ti pravijo da je fotoaparat za manj kot 150 ksit šrot je ravno tako kot bi ti rekel da si kupi PC za pol mio ali GSM za 200 ksit. koliko bo ta računalnik (GSM)vreden čez 3 leta. NIČ.

Želim ti dobro izbiro in veliko lepih slik. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem drugi dan lastnik Sony-a DSC P72. kr ga zaenkrat preizkušam se mi zdi (za moje potrebe) zakon :) če koga kej zanima, nej vpraša, pa se bom potrudu odgovort ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem drugi dan lastnik Sony-a DSC P72. kr ga zaenkrat preizkušam se mi zdi (za moje potrebe) zakon :) če koga kej zanima, nej vpraša, pa se bom potrudu odgovort  ;)

Jst mam pa DSC P92. 5.0 mega pixla. Super zadevca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da si ne bo kdo slučajno omislil Canona A80.. Matr jim uvozniško, ne morejo in morejo naročit pošiljke za vse kupce.. čakam že en mesec.. :cry:

Kolega ima še ravno enega v trgovini :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj nabavu olympus c-150

zenkrat zgleda čisto dovolj za mal poslikat

200 euro z ivo

aparat

polnilec

baterije 2100mAh

kartica 64Mb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov Sony DSC-F828, naprodaj konec decembra. 8M pikslov, 7x zoom, microdrive kompatibilnost (+compact card 1 in II).

Kvaliteta slike (baje) visoka, cena ne prevec astronomska - 240.000 SIT.

Malo razmisljam; ali se mi splaca dati malo vec denarja (OK, 100Ksit) za boljsi aparat, ki naj bi zdrzal nekaj let,

-ali pa naj kupim nekaj do 100K sit in potem cez kaksno leto (ali dve) zamenjam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov Sony DSC-F828, naprodaj konec decembra. 8M pikslov, 7x zoom, microdrive kompatibilnost (+compact card 1 in II).

Kvaliteta slike (baje) visoka, cena ne prevec astronomska - 240.000 SIT.

Malo razmisljam; ali se mi splaca dati malo vec denarja (OK, 100Ksit) za boljsi aparat, ki naj bi zdrzal nekaj let,

-ali pa naj kupim nekaj do 100K sit in potem cez kaksno leto (ali dve) zamenjam?

odvisno za kaj ga rabiš.. moj nasvet bi bil, da kupi nekaj do 100k (če nisi kakšen bol zahteven kupec), pa kupi čez par let isti aparat, s tretino nižjo ceno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, prodajam svojo DSC P71, 3,2Mpix, 3x optični zoom, 16+64MB kartici, torbica, dva kompleta akumulatorjev s polnilcem.

50ksit

več info na PM

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa DSC P92. 5.0 mega pixla. Super zadevca.

Še bolši - beri manjši in bolj kompakten - boljše ohišje in malo boljše karakteristike = SONY DSC10!

:yea2: Zelo zadovoljen! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naročila canona a70 zraven dobim še kartico 256+16+torbico+navaden aparat+10brezplačnih fotografi za 95jurjev,dobim ga po vsej verjetnosti danes upam da je bila izbira prava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naročila canona a70 zraven dobim še kartico 256+16+torbico+navaden aparat+10brezplačnih fotografi za 95jurjev,dobim ga po vsej verjetnosti danes upam da je bila izbira prava

jebenti nekam dost krame ti zraven dajo...drgač sem pa slikal z njim...je v redu mašinca ....fajn priročen pa fajn slikce dela...razvite sem vidu v formatu 10-15 in je ločljivost za normalne uporabnike solidna...cena redna je 85.000....boš pokazala malo da vidimo bolj podrobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!