Skoči na vsebino

Digitalni fotoaparat


Priporočene objave

Mam Sony P-72, 3.2Mpix. Snema film s tonom... super slike... Zelo zadovoljen. Edino kartice so bile do nedavnega drage (Sony Memory Stick), samo zaj dobiš ponaredke za pol cene.. Definitivno priporočam! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj hotu kupiti Kodaka CX 6330, pa jih je zmanjkalo :angry: saj ni cudno, ce so bili po 150 Evrov.

Zanima me, ce si je kdo nabavil tudi tiskalnik za slike za vas digitalni fotoaparat?

Kako se obnese? Koliko stane papir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Sony P-72, 3.2Mpix. Snema film s tonom... super slike... Zelo zadovoljen. Edino kartice so bile do nedavnega drage (Sony Memory Stick), samo zaj dobiš ponaredke za pol cene.. Definitivno priporočam! :yea2:

A ti slučajno kaj veš o uporabi tega aparata kot webcam? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti slučajno kaj veš o uporabi tega aparata kot webcam? :?

Oj, nisem še probal... Zraven sem dobil CD z eno par programi, samo jih še nisem instaliral... ker mam Logitech-ov webcam pa ni blo potrebe... Lahko pa preverim v navodilih, samo jih moram poiskat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....(Sony Memory Stick), samo zaj dobiš ponaredke za pol cene.. Definitivno priporočam!  :yea2:

Imaš kake cene za te ponaredke? A jih je že kdo sprobal? Kje se lahko dobijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ce si je kdo nabavil tudi tiskalnik za slike za vas digitalni fotoaparat?

Kako se obnese? Koliko stane papir?

tiskalniki za slike so prvovrstna nategancija, saj nikoli ne boš dobil tako lepih slik, kot v studiu. pa tako poceni tudi ne. da ne govorimo o tem, kolk cajta morš zajebat, da ti kaj rata optimalizirat. Razen, če ti je reeees dolgcajt - odsvetujem!

PS: kodakovi digitalci pa so jetrca... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš kake cene za te ponaredke? A jih je že kdo sprobal? Kje se lahko dobijo?

niso ponaredki ampak izdelki, za katere so izdelovalci pri Sonyju plačali licenco...

So pa enako funkcionalni, kot Sonyjevi Memory Sticki. Nič slabši. Samo na njih ne piše Sony.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso ponaredki ampak izdelki, za katere so izdelovalci pri Sonyju plačali licenco...

So pa enako funkcionalni, kot Sonyjevi Memory Sticki. Nič slabši. Samo na njih ne piše Sony.

...ok, še stalno pa ne vem, kje se jih da kupiti in recimo cena za 256 Mb kartico??

Ravno jo kupujem, pa me malo zanima zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full uredu priter je FUJIFILM Pritnpix NX500 papir te pride pa cca 70sit kom 10x15

to je termosublimacijski sem ga mel doma 1A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
full uredu priter je FUJIFILM Pritnpix NX500 papir te pride pa cca 70sit kom 10x15

to je termosublimacijski sem ga mel doma 1A

kolk pa barvne voščenke in kolk fotk zdržijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu ?? , po 2 letih uporabe samo obcasana ciscenja s cistilnim papirjem (prilozen)

New TA Paper and High-Resolution Thermal System

http://www.fujifilm.com.pk/dproducts/printer/nx500.htm

Zdej mam tega - lahko se uporablja brez PCja:(CX 400) ce je kdo interesent --> na P.M.

http://www.fujifilm.com.pk/dproducts/printer/printpix.htm

Popravljeno . Popravil perimund
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima, kje razvijate slike, ki jih posnamete z digitalcem? Če jih sploh.. :? :) Poskušal sem s programom priloženim digitalcu (DigiFot), a me nekaj zaj***va.. Jih razvijate prek interneta, ali je možno slike nesti na CDju osebno v fotostudio? Še nekaj-> ali je za običajno velikost (mislim da 10x15cm) dovolj 1 megapixel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej raje na 2.0 mio pik pa CD posnames ko mas 150 kom pol pa neses v laboratorij in ti jih s popustom razvijejo ker jih je kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bodo grde... mogoce malo meglene, dej za vsak slucaj vprasaj tam kjer bos dal razvit.

p.S: jest bi dal 9x13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu ?? , po 2 letih uporabe samo obcasana ciscenja s cistilnim papirjem (prilozen)

New TA Paper and High-Resolution Thermal System

http://www.fujifilm.com.pk/dproducts/printer/nx500.htm

a v 2 letih barvic sploh še nisi rabil dokupit? svašta... kolk fotk si pa sprintal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kakih barvic???!! , ce jih ni... termosublimatski papir,... v 3 fazah C M Y z razlicnim UVgretjem dobis ven dolocene odtenke vsakega segmenta.... in eko slika.

:D - sam papir je specialen in .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eno vprašanje;moja gospa je začasno v tujini pa si je prvoščla olympusa mju400.Ko ga je zalaufala in nardila nekaj slik,pravi da ko si hoče ogledat sliko na ekrančku,za kar morš prtisnit neko določeno tipko,je le to potrebno prtisniti dvakrat na hitro in če ti to ne uspe dovolj hitro se ti fotoaparat ugasne.Zanima me če je to res tako al mora nastavit kakšne nastavitve,al pa ne dela kaj prav,hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če koga zanima:

Prodaja se FUJI Fine pix A303

3.24mp

3x optični zoom

3,2x digitalni zoom

Možnost snemanja filmčkov

1,5" LCD monitor

Star je eno leto, nardil morda vsega skup 500 slik

Zraven je 16MB in 64MB kartica

Cena 48 000 SIT

Vse ostale info na PM

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi se opravičil, ker sem len :D in se mi ne da vsega prebirati. Zato bi vprašal kako je z memory cardi. Ali je najbolje kupiti original Sony (najverjetneje 256 MB) ali so dobri tudi od ostalih firm, ki so precej ceneje. Kupil sem namreč Sony DSC-P92. Zraven pa skopuhi dajo le 16 MB kartico.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!