Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Bmflar
      Na srečo letos nima več niti za burek 😉 Na smolo Valeta pa je kar nekaj dobrih pilotov ... Težka bo desetka, rekel bi nemogoča, če ga ne bi zajebala Španca bi lahko že bila 😞
    • KennyJR
      Eh ja... Tim gre preveč na Marqueza... 5x po tleh, pa še v koga drugega za povrh... Herlings je pa lepo zapravil zmago 2 kroga pred koncem...
    • Kristjan poljsak
      Pozdravljeni. Zanimam se za nakup tega motorja, pa me predvsem zanima vzdrzevanje duke proti japoncu.
    • KennyJR
    • Tex
      Bunkice niso problem, so samo za feeling da se bližaš (so zginle tako hitro, da sem prav na fotke šel gledat, če so sploh bile montirane 😇) .... Štender je štala, ko ga zahaklaš kam v kakšno luknjo te lahko mimogrede snede, nima "lufta" .. reši zaenkrat z gumico, bo mir in pol na posezonsko menjavo vzmetenja .. žal je očitno res en japonček z 55 povrečnih kg dizajniral zadevo .... sem večkrat v prvih 3 mesecih (ko sem bil na stock vzmetenju) boga prosil, naj že bo konec ovinka ... ampak to je blo novo vzmetenje in na max obremenitvi (2 + max kufri) .. Edit: + pakla je/zna bit zajebana za mopet in pilota ..  Edit2: glede stabilzatorja, po upgrejdu in pravilni nastavitvi zadeva nima kaj woblat .. stock/iz trgovine nastavitve pa verjamem, pa pleše vsepovprek ..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!