Skoči na vsebino

Ebay


devilish

Priporočene objave

paypal račun sem ustvaril ta teden, dal sem vse svoje podatke, nekaj sem že kupil preko dx-a.... kaj pa zdaj ko sem felno dejansko kupil pa še nisem plačal oz še ne morem? me bo prodajalec počakal?

na mail sem dobil da sem kupil, poskusil sem tudi z mastercard pa ni šlo... je pa ta felna: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=251063902108&ssPageName=ADME:L:COSI:DE:1123#ht_500wt_1180

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od prodajalca v najslabšem primeru ti bo nabil minus točke se pa to kodo vidi tudi v banka.net oziroma v podobni spletni aplikaciji tvoje banke drugače pa mu lahko napišeš na zs da maš probleme s paypalom in če ti lahko pošlje podatke njegovga računa in mu nakažeš preko banke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od prodajalca v najslabšem primeru ti bo nabil minus točke se pa to kodo vidi tudi v banka.net oziroma v podobni spletni aplikaciji tvoje banke drugače pa mu lahko napišeš na zs da maš probleme s paypalom in če ti lahko pošlje podatke njegovga računa in mu nakažeš preko banke

hvala za odgovor, bom ju3 šel na banko vprašat če lahko dobim prej izpisek... kje pa potem ponovno nakažem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paypal račun sem ustvaril ta teden, dal sem vse svoje podatke, nekaj sem že kupil preko dx-a.... kaj pa zdaj ko sem felno dejansko kupil pa še nisem plačal oz še ne morem? me bo prodajalec počakal?

na mail sem dobil da sem kupil, poskusil sem tudi z mastercard pa ni šlo... je pa ta felna: http://cgi.ebay.de/w...3#ht_500wt_1180

Da nisi presegal kakšnega limita na Mastercardu?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi kontaktirat prodajalca, pa ga prosi, če mu lahko kako drugače nakažeš denar. Oz. če lahko počaka, da aktiviraš paypall. Negativnih pik prodajalci kupcem ne morajo (več) dajtat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam še eno vprašanje. prej sem kupil felno in sem vnesel podatke paypal, ko sem končal z nakupom mi je javilo da ni šlo plačat in naj se obrnem na paypal.. kako je z tem? se more kakorkoli nakazati denar na paypal račun?

Po moje je problem tko kot pravi BIZIXXX, če paypal ni potrjen (napisat moreš par številk, ki jih dobiš na bančnem izpisku) potem ti ne pusti plačevat večjih zneskov. Prodajalci pa počakajo par dni itak jim je v interesu, da prodajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam še eno vprašanje. prej sem kupil felno in sem vnesel podatke paypal, ko sem končal z nakupom mi je javilo da ni šlo plačat in naj se obrnem na paypal.. kako je z tem? se more kakorkoli nakazati denar na paypal račun?

Najbolj enostavno je, če imaš koga, ki ima paypal, ti nakaže iz svojega na tvojega znesek ki ga potrebuješ, daš mu za eno kavico in je to to :)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vam za pomoč :)

koliko pa je potem limit na paypalu? toliko kot na mastercard?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vam za pomoč :)

koliko pa je potem limit na paypalu? toliko kot na mastercard?

PayPal sproti vzame s tvoje kreditne kartice, kolikor potrebuje - če imaš na kreditni limit 500€, pa si 450€ že porabu (tudi kje drugje), bo PayPal lahko vzel samo še 50€.

Če ima PayPal še kakšne posebne limite, pa ne vem - zaenkrat jih nisem opazil.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni govorijo o štirimestni aktivacijski št. za pay pal. če tega še nisi naredil (se pravi aktiviral pay pal računa), moraš pred plačevanjem to storiti. aktivacijsko št. boš dobil na naslednjem izpisku kreditne kartice (seveda si se predhodno prijavil-registriral v pay pal sistem), akr pa lahko traja, zato predlagam, da pokličeš na matično banko, oni ti lahko že par minut po registraciji pay pal računa povedo aktivacijsko kodo, ki bi jo sicer dobil na izpisku kreditne kartice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni govorijo o štirimestni aktivacijski št. za pay pal. če tega še nisi naredil (se pravi aktiviral pay pal računa), moraš pred plačevanjem to storiti. aktivacijsko št. boš dobil na naslednjem izpisku kreditne kartice (seveda si se predhodno prijavil-registriral v pay pal sistem), akr pa lahko traja, zato predlagam, da pokličeš na matično banko, oni ti lahko že par minut po registraciji pay pal računa povedo aktivacijsko kodo, ki bi jo sicer dobil na izpisku kreditne kartice.

heh, banka ne bo izdala teh podatkov preko telefona... tako da moram osebno na banko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, banka ne bo izdala teh podatkov preko telefona... tako da moram osebno na banko...

Pa nabavi si elektronsko bančništvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, banka ne bo izdala teh podatkov preko telefona... tako da moram osebno na banko...

če maš osebnega bančnika odpade pot na banko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako dobil sem izpisek mastercard, ampak ni nobene kode... kaj to se dobi kak sem se registriral ali kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako dobil sem izpisek mastercard, ampak ni nobene kode... kaj to se dobi kak sem se registriral ali kdaj?

Poglej na izpisku, mora bit trgan znesek mislim da 4€...na levi strani od zneska, kjer je "namen" plačila, je ponavadi neko čudno besedilo ki med tem vsebuje tudi 4številke, ko boš v paypalu potrdil kodo, ti povrnejo ta trgani znesek.

Dobiš cifro ko se registriraš na paypal in vpišeš številko kartice.

Uredi si elektronsko bančništvo kot je že omenil Tboxer, pa boš mel najmanj težav, pa še redno lahko sproti preverjaš stanje na kartici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na izpisku, mora bit trgan znesek mislim da 4€...na levi strani od zneska, kjer je "namen" plačila, je ponavadi neko čudno besedilo ki med tem vsebuje tudi 4številke, ko boš v paypalu potrdil kodo, ti povrnejo ta trgani znesek.

Dobiš cifro ko se registriraš na paypal in vpišeš številko kartice.

Uredi si elektronsko bančništvo kot je že omenil Tboxer, pa boš mel najmanj težav, pa še redno lahko sproti preverjaš stanje na kartici :)

dobil sem izpisek za celi mesec, registriral pa sem se pred 1 tednom... preko paypal računa sem kupil že nekaj na dealextreme, kar je tudi prikazano, nikjer pa ni kode in kakšnega drugega zneska...

elektronsko bančništvo sem si uredil, tako da čez 1 teden komaj :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil sem izpisek za celi mesec, registriral pa sem se pred 1 tednom... preko paypal računa sem kupil že nekaj na dealextreme, kar je tudi prikazano, nikjer pa ni kode in kakšnega drugega zneska...

elektronsko bančništvo sem si uredil, tako da čez 1 teden komaj :/

Tista koda bi morala biti ob prvi Paypal-ovi transakciji, ko ti obremenijo račun za štiri evre. Dobro poglej in preveri še enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista koda bi morala biti ob prvi Paypal-ovi transakciji, ko ti obremenijo račun za štiri evre. Dobro poglej in preveri še enkrat...

jaz sem se v paypal prijavila lani, in si moral posebej it na zavihek verifikacija računa, in potrdit, da ti trgajo 1,5€, da dobiš kodo (na izpisku računa), ko jo vtipkaš ti potem vrnejo nakazan denar. Shark90 pojdi v paypal, poišči FAQ oziroma help maš vse lepo razloženo, kot se spomnim, te takoj po registraciji opozorijo na to, sam mal je treba prebrat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že svobodnaptica povedala, moraš sam kliknit za preverit kartico.

In sicer tam ko ti na veliko piše Welcome, ti eno vrstico nižje piše Get verified in klikneš tu gor, ti povejo, da ti bodo vzeli 1.5€, kateraga ti bodo potem vrnili in zraven dobiš tudi navodila, kako izgleda, ko dobiš to kodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sem naredil včeraj, zato pa sem spraševal če bi moral takoj dobiti ob registraciji ali ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zdaj imam pa jaz eno vprašanje...

ali si lahko iz navadnega računa nakažem denar na paypal račun in tako kupim za večji znesek, kot imam limit?

imam pa verified račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zdaj imam pa jaz eno vprašanje...

ali si lahko iz navadnega računa nakažem denar na paypal račun in tako kupim za večji znesek, kot imam limit?

imam pa verified račun.

Ne bo šlo...

Najbolj enostavno je, če imaš koga, ki ima paypal, ti nakaže iz svojega na tvojega znesek ki ga potrebuješ, daš mu za eno kavico in je to to :)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!