Skoči na vsebino

Ebay


devilish

Priporočene objave

kolkor sem vidu je brezplačna poštnina za vse.

tam piše samo brezplačno za določene države: USA,UK,GERMANY,AUSTRIJA itd..za slovenijo ne ..no nevem..v glavnem hvala za info. =)

evo okoli 29. novembra naročim to stvar in je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam piše samo brezplačno za določene države: USA,UK,GERMANY,AUSTRIJA itd..za slovenijo ne ..no nevem..v glavnem hvala za info. =)

evo okoli 29. novembra naročim to stvar in je to to.

Nevem čemu brskaš po nemškem ebayu, če ti že tko ni nič jasno...

http://www.ebay.com/...=item4abbaf548b

Lepo piše, da je dostava v Slovenijo zastonj.

Se pravi, boš dobil domov obvestilo carinske službe, da moraš predložit račun oz. potrdilo paypala.

Ko bo zadeva pregledana in če bo vse štimalo, ti bo poštar pripeljal paket na dom in od tebe zahteval plačilo v vrednosti okoli 96€... (370€*(20%DDV+5% carina)/100 ) + (4€ formalni stroški)... tako da kar mej na grobo rečeno pripravljeno cirka 110€.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem čemu brskaš po nemškem ebayu, če ti že tko ni nič jasno...

http://www.ebay.com/...=item4abbaf548b

Lepo piše, da je dostava v Slovenijo zastonj.

Se pravi, boš dobil domov obvestilo carinske službe, da moraš predložit račun oz. potrdilo paypala.

Ko bo zadeva pregledana in če bo vse štimalo, ti bo poštar pripeljal paket na dom in od tebe zahteval plačilo v vrednosti okoli 96€... (370€*(20%DDV+5% carina)/100 ) + (4€ formalni stroški)... tako da kar mej na grobo rečeno pripravljeno cirka 110€.

lp

Pozdravljeni

Lahko ti povem iz prve roke.Pred 2 meseci sem kupil kitajske plastike za cbr 600 rr preko auctmarts.com.Cena je bila 380 dolarjev plus 60 dolarjev.Na paketu so mi napisali na vidnem mestu 300 dolarjev,ki pa na carini niso verjeli in sem moral pokazati internetno stran kjer je bilo 468 eurov.Placal sem okoli 28 eurov carine in 99 eurov davka,tako ,da me je vse skupaj prislo okoli 580 eurov Tocno ne vem racuna pa se mi ne da iskati.Plastiko pa so pohvalili tudi v As Domzale ,glede kvalitete.Lp Ales

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Lahko ti povem iz prve roke.Pred 2 meseci sem kupil kitajske plastike za cbr 600 rr preko auctmarts.com.Cena je bila 380 dolarjev plus 60 dolarjev.Na paketu so mi napisali na vidnem mestu 300 dolarjev,ki pa na carini niso verjeli in sem moral pokazati internetno stran kjer je bilo 468 eurov.Placal sem okoli 28 eurov carine in 99 eurov davka,tako ,da me je vse skupaj prislo okoli 580 eurov Tocno ne vem racuna pa se mi ne da iskati.Plastiko pa so pohvalili tudi v As Domzale ,glede kvalitete.Lp Ales

Evo nasel racune in ti tocno povem:drugace je tudi pri meni pisalo free shiping.Zraven sem zastonj dobil temno sipco in termo za plastiko. Racun 508 dolarjev +60 dolarjev postnine.Na carini 456.30 eur je 508 dolarjev carinaq 456,30 stopnja 3.70 je 16.88 eur ddv 473,18 stopnja 20 posto je 94,64 eur skupni znesek na carini 111,52 eura na carinsko vrednost 456,30 eura.Upam,da nisem prevec zakompliciral.Lp Ales
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem čemu brskaš po nemškem ebayu, če ti že tko ni nič jasno...

http://www.ebay.com/...=item4abbaf548b

Lepo piše, da je dostava v Slovenijo zastonj.

Se pravi, boš dobil domov obvestilo carinske službe, da moraš predložit račun oz. potrdilo paypala.

Ko bo zadeva pregledana in če bo vse štimalo, ti bo poštar pripeljal paket na dom in od tebe zahteval plačilo v vrednosti okoli 96€... (370€*(20%DDV+5% carina)/100 ) + (4€ formalni stroški)... tako da kar mej na grobo rečeno pripravljeno cirka 110€.

lp

ti pa si tudi tak neki pameten..vem kaj delam samo pač vprašam ker nočem nič zajebat..1x se mi že zgodilo in se mi ne sme več!

sicer pa še 1x hvala vsem za info..ni mi problem dati 110e oz 580e kot je napisal maxxim..če hočeš kaj met moreš tudi nekaj dat!...

Maxxim če so v AS domžale pohvalili plastike pol vem da so plastike v dobri kvaliteti!...tisto pa je tudi dobro da dobiš free gift polek! =)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa si tudi tak neki pameten..vem kaj delam samo pač vprašam ker nočem nič zajebat..1x se mi že zgodilo in se mi ne sme več!

sicer pa še 1x hvala vsem za info..ni mi problem dati 110e oz 580e kot je napisal maxxim..če hočeš kaj met moreš tudi nekaj dat!...

Maxxim če so v AS domžale pohvalili plastike pol vem da so plastike v dobri kvaliteti!...tisto pa je tudi dobro da dobiš free gift polek! =)

Ja kaj potem sprašuješ, če ne znaš sprejemati odgovorov. Pač napisal sem ti da kompliciraš. In če praviš, da veš kaj delaš, potem mi razloži, zakaj kupuješ od kitajca preko nemškega foruma...se ti opravičujem če znaš bolje nemško kot angleško...osebe tvojih let še nisem srečal, da bi znal bolje nem kot ang.

Pa veselo nakupovanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj potem sprašuješ, če ne znaš sprejemati odgovorov. Pač napisal sem ti da kompliciraš. In če praviš, da veš kaj delaš, potem mi razloži, zakaj kupuješ od kitajca preko nemškega foruma...se ti opravičujem če znaš bolje nemško kot angleško...osebe tvojih let še nisem srečal, da bi znal bolje nem kot ang.

Pa veselo nakupovanje :)

vbistvu vem obojno dobro sam pač mi je preko nemškega bolše,..no ja to je odvisno če še nisi srečal..pač od malih nog sem že fest dobro vedel nemško...angleško pa tudi gladko vem ker imam strica v ameriki in sem tudi tam tak da ja.

glej če bi se to dobilo v sloveniji bi blo vse vredu al se žal ne da dobit.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm.. ker že ravno debatirate in bi tudi sam rad nabavil čez zimo plastike.. (za r6)

@maxxim, v tvojih številkah se sicer ne znajdem najbolje, samo če prav razumem si ti plačal s poštnino 456,3€ + carina 16,88 + DDV 94,64€, v glavnem na koncu nekaj preko 580 €... ja? saj ti fairing kiti se glibljejo nekje tukaj.... opažam tudi da kitajci imajo že v štartu dopisano, da v Slovenijo ne pošiljajo :glare:

nekaj sem klikal in bi se v mojem primeru verjetno bolj splačalo recimo tole:

http://www.ebay.de/itm/DE-Stock-Motorrad-Verkleidung-Fairing-f-Yamaha-YZF-R6-YZF-R6-03-04-ABS-/280905839637?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item41674af415

skratka če prav razumem artikelsdandort je Deutschland, kar pomeni da odpade carina in če se ne motim tud DDV (kako je s tem) ?

torej v tem primeru 480€ plastike in 67€ poštnina.. ali spet + to, + ono.. da potem skup potegneš in za podoben denar dobiš že kake rabljene originale, ki pa jih spet morš dat potem barvat pa itd...

Da na koncu več ne vem kaj je najbol smiselno :wacko:

ja, vem malo sem še izgubljen s tem Ebay-em :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej v tem primeru 480€ plastike in 67€ poštnina.

mislil sem 480 + 47€ pardon

LP

Popravljeno . Popravil carmagedon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm.. ker že ravno debatirate in bi tudi sam rad nabavil čez zimo plastike.. (za r6)

@maxxim, v tvojih številkah se sicer ne znajdem najbolje, samo če prav razumem si ti plačal s poštnino 456,3€ + carina 16,88 + DDV 94,64€, v glavnem na koncu nekaj preko 580 €... ja? saj ti fairing kiti se glibljejo nekje tukaj.... opažam tudi da kitajci imajo že v štartu dopisano, da v Slovenijo ne pošiljajo :glare:

nekaj sem klikal in bi se v mojem primeru verjetno bolj splačalo recimo tole:

http://www.ebay.de/i...=item41674af415

skratka če prav razumem artikelsdandort je Deutschland, kar pomeni da odpade carina in če se ne motim tud DDV (kako je s tem) ?

torej v tem primeru 480€ plastike in 67€ poštnina.. ali spet + to, + ono.. da potem skup potegneš in za podoben denar dobiš že kake rabljene originale, ki pa jih spet morš dat potem barvat pa itd...

Da na koncu več ne vem kaj je najbol smiselno :wacko:

ja, vem malo sem še izgubljen s tem Ebay-em :P

Izdelek se nahaja v Nemčiji...Plačaš in v kolikor je pošta DHL, je paket pri tebi v roku 2dni, brez kakršnih koli drugih stroškov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A če bi te plastike lahko naročil na naslov v Nemčiji bi me prišlo kaj ceneje (glede davka, poštnime in carine) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm.. ker že ravno debatirate in bi tudi sam rad nabavil čez zimo plastike.. (za r6)

@maxxim, v tvojih številkah se sicer ne znajdem najbolje, samo če prav razumem si ti plačal s poštnino 456,3€ + carina 16,88 + DDV 94,64€, v glavnem na koncu nekaj preko 580 €... ja? saj ti fairing kiti se glibljejo nekje tukaj.... opažam tudi da kitajci imajo že v štartu dopisano, da v Slovenijo ne pošiljajo :glare:

nekaj sem klikal in bi se v mojem primeru verjetno bolj splačalo recimo tole:

http://www.ebay.de/i...=item41674af415

skratka če prav razumem artikelsdandort je Deutschland, kar pomeni da odpade carina in če se ne motim tud DDV (kako je s tem) ?

torej v tem primeru 480€ plastike in 67€ poštnina.. ali spet + to, + ono.. da potem skup potegneš in za podoben denar dobiš že kake rabljene originale, ki pa jih spet morš dat potem barvat pa itd...

Da na koncu več ne vem kaj je najbol smiselno :wacko:

ja, vem malo sem še izgubljen s tem Ebay-em :P

Res sem malo zakompliciral,gledal sem racun in sproti pisal.Ja na koncu je prislo toliko kot sem napisal,kupil pa sem na Auctmarts.com
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslji mi svoj mail in ti posljem slike svoje plastike,da bos videl kako izgleda.-moj mail max34@msn.com

Če ti morda ni odveč, lahko javno objaviš slike, mislim, da bo prav gotovo še katerega zanimalo, kako zadeva izgleda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti morda ni odveč, lahko javno objaviš slike, mislim, da bo prav gotovo še katerega zanimalo, kako zadeva izgleda ;)

Saj bi jih nalozil,pa jih zal ne znam.Nisem ravno vesc racunalnika.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikamor postar mi je dostavil na dom.Lp

aha ok.

Poslji mi svoj mail in ti posljem slike svoje plastike,da bos videl kako izgleda.-moj mail max34@msn.com

maš pod zs. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok.

maš pod zs. :)

Sem poslal,tako tebi kot hyperjacku,kateri bo slike tudi nalozil,da boste videli kaksne so dejansko plastike.LP Ales
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal,tako tebi kot hyperjacku,kateri bo slike tudi nalozil,da boste videli kaksne so dejansko plastike.LP Ales

Evo slike...

dsc0129.jpg

dsc0130.jpg

dsc0133.jpg

dsc0137.jpg

dsc0147.jpg

dsc0152.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če bi te plastike lahko naročil na naslov v Nemčiji bi me prišlo kaj ceneje (glede davka, poštnime in carine) ?

Ne, isto plačaš. Oz. poštnina je pač malo višja. Vse kar kupuješ prek ebay-a in se nahaja v EU ni nobenega davka ter carine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na slikah zgleda še kr. kk je pa skup šlo? so lukne pasale?

Ne vem,ker nisem bil zraven.Delali so mi v AS Domzale in mislim,da se niso prevec matrali.Hyperjacku pa se zahvaljujem za pomoc,saj je eden redkih,ki svoje odgovore in obljube tudi spremeni v dejanja brez odvecnih besed. Lp Ales
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Kako pa pošiljate pakete v tujino? Imam ponudbo za prodajo plastike v anglijo, kakšen je ponavadi postopek? Mi kupec nakaže denar na paypal, jaz mu pa čim ceneje pošljem? Verjetno če dam plačilo po povzetju, pride zelo draga poštnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa pošiljate pakete v tujino? Imam ponudbo za prodajo plastike v anglijo, kakšen je ponavadi postopek? Mi kupec nakaže denar na paypal, jaz mu pa čim ceneje pošljem? Verjetno če dam plačilo po povzetju, pride zelo draga poštnina?

posta slovenije, das prednostno. Paketi so itak za pidpisat, ce je do 2 kili pa posljes kor priporoceno pismo. Placajo to pa al prek paypala-racunaj, da nekaj procentov oni poberejo, vecinoma jim pa das trr in ko je denar na racunu posljes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!