Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Pri nas je vreme že primerno za kak izhod.

A pride kdo do mene da gremo trasirat zadevo?

počasi bo treba sestaviti turo in poiskati prave poti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno v fazi menjave motorja in ga ne bi rad poškodoval preden menjam, ampak brez skrbi, ostajam na pravi enduri, tko da bom prisoten, le malo kasneje.

Good luck!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jan, lep pozdrav...Iz kje pa si, da mate že vreme ali je tebi tudi dovolj 5+.

Jaz sem za, da se v kratkem že dobimo in v živo spoznamo.

Danes sem dobil še gume in se veselim montaže, še par malenkosti uredim na motorju in sem ready.

verjetno bi se dobili čez vikend, ker je še kratek dan in čez teden delam, se slišimo,

lep pozdrav vsem, matic.

Pa glede gum, že peter(diskow) je omenil Bartog Trebnje, ugodne cene gum imajo, Jaz vozim Mitas in sem zelo zadovoljen, tudi moji prijatelji, se pa dobijo tudi gume višjega ranga, Continental...po ugodnih cenah. Za kontakt pa pokličite mene in vas vsmerim naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno je kje z naših krajev s primorske. Mi imamo bol lepo vremce :D

Pa tudi ni več tako mraz za se zapeljat. Ta vikend je blo najtopleje (pred našo bajto) 15 - 16°C, tako da.... Je vreme SUPER :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno je kje z naših krajev s primorske. Mi imamo bol lepo vremce :D

Pa tudi ni več tako mraz za se zapeljat. Ta vikend je blo najtopleje (pred našo bajto) 15 - 16°C, tako da.... Je vreme SUPER :D

Ti nisi s Primorske, si Krašeuwc hehe

Jaz sem v Portorožu in mi je kar v redu tako kot je.

Kdor želi lahko pride, je že zrelo za kak spoznavni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater me dražite fantje, js sem se sicer danes malo peljal, malo je bil mraz v LJ, vendar sem užival, danes sem dal gor novo Mitasko zadaj, še malo ofroadersko sem jo napumpal in sem prav suvereno slajdal po asfaltu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja evo vidš... Smo te dražli, zdej smo ga pa usi na l_01.gif s tem vremenom. Joj ej ta zima. KDAJ BO KOOOONC!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sem že zamenjal motorinkota, toda ni panike, ostajam na relativno veliki enduri, tko da sem pripravljen in v nizkem štartu.

Ko se vreme izboljša gremo potrasirat teren, ki ga je predlagal kolega Lowrenc po okolici Blegoša.

Potem se pa samo še datum določi in gasaaaa.

Jao tale sneg bo letos šele v aprilu popucan v višjih ali senčnih legah. Nekdo od zgoraj nas lepo trpinči letos. Tale sneg je najboljši način za varčevanje z gumami, bencinom, verigo ipd :P

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sem že zamenjal motorinkota, toda ni panike, ostajam na relativno veliki enduri, tko da sem pripravljen in v nizkem štartu.

Ko se vreme izboljša gremo potrasirat teren, ki ga je predlagal kolega Lowrenc po okolici Blegoša.

Potem se pa samo še datum določi in gasaaaa.

Jao tale sneg bo letos šele v aprilu popucan v višjih ali senčnih legah. Nekdo od zgoraj nas lepo trpinči letos. Tale sneg je najboljši način za varčevanje z gumami, bencinom, verigo ipd tongue.gif

Lahko pa iz druzga kota gledaš: Daš moped pred garažo se oblečeš in daš čelado, sedeš na motor, pa maš občutk da gre 200 na uro! Brez bencina obrabe gum ipd. (sam dost mišic, da obdržiš motor pokonc na naši burji!)trance_25_naughty.gif

Sej drug teden bo pa poletje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepo fantje, vidim, da je že povsod akcija...ni3ous, pogledu sem si tvoj filmček,hud motor, si se vozil za savo ob Nemški cesti, a?

Ker sem se ravno ta vikend vozil dve uri gor in dol in

po sledeh na tleh opazil, da nisem bil edini.

V zacetku spomladi, predno pot zarastejo grmi je za savo res noro, pa še folka ni, najboljše je pa izkusit *saharo*, ki jo sava nanese ob poplavah na rečni breg

in tega je letos precej.

če kdo od ljubljančanov želi, se mi lahko pridruži konec tedna, čet. ali pet. popoldne okoli pol 6-ih, sava, barje, krim...

Pazite nase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo a ni ob 6ih že malo pozno (če me spomin ne vara je ob 7ih noč)?

Drugače pa bi se pridružil (tko na "izi", kot ponavadi).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem ponavadi okol 3h-4 ih, da še ni prehladno.

Jutr grrem tut verjetno, če kdo želi se dobimo ampak okol 3-4 ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm ravnokar planiral in gledam na uro, 18.30 je že mrak.

Jutri grem sigurno na motor, delam do 16-ih, hitr pojem in sem ready, to pomeni ob 17.00 Lahko se dobimo na končni postaji 20-ke, stadion Jankovič, BS3.

se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje, danes mi ni uspelo, jutr bo pa tut kriza, če ne bom mogel prit pravi čas, se pa do lokacije prdrajsam, bom mal poslušal in vas najdu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, to je za četrtek, bomo ob savi nekje okoli nemške ceste...

Potam je tukaj sobota, planiram dopoldanski krog ob 11.00 start na rudniku (agip), potem čez barje proti krimu, rakitni, mogoče na slivnico...cca3 ure.

Vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnjo soboto je bilo na Krimu snega še vedno v izobilju, sem se moral držati bolj obljudenih cest, ker nisem imel volje riti po snegu (se mi je lani sneg nekako zameril... )

lp

Franc

V soboto sem se mislil zapeljat v Litijo, bi probal Adventureja (mal za poskušino, pa se drugače ne da prijaviti kot da greš tja... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:Eni smo že začeli, franc, massio tnx za ride, fajn je blo!

Hja nisem upal brez dovoljenja vajinih lubic gor limat, pa bom za dokaz pokazal samo enga umazanca, ki se mu trenutno ne vidi, da je star šele 9 dni.

post-9811-126954865843_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:Eni smo že začeli, franc, massio tnx za ride, fajn je blo!

Hja nisem upal brez dovoljenja vajinih lubic gor limat...

LIMAJ SLIKE!!!!!

VSE

Popravljeno . Popravil diskow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he Diskow, zate je že nevarno tole pomanjkanje.

Saj slik ni dosti, ker smo se bl teral, mejdun sem jo 2x skor krstil, me zanima kolk časa bo zdržalo :ninja:

post-9811-126958207118_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous, glede na to kakšne gume imaš se pelješ hudo dobro.

Midva z Massio-m pa na sliki "strmiva" v razletel okvir tablice. Grem v "lov" na okvir za stare (tamale) tablice, če kdo ve kje se jih da še dobiti mi naj prosim pove.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno gospodje, me veseli da ste se uspeli dobiti in narediti trening za grand enduro :boobies:

Ka pa te štajerci se neomo nič fkup dobili al kaj, da te kaki trening dul vdarimo? :drunk:

franc: lubico imaš obuto v karooT al se meni samo zdi?

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!