Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Nice.

Kolegi, k so bli gor so rekli da je en z 950-tko raztural. Se je zaganjal čez nemogoče terene kot s krosko.

Da nisi bil to ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice.

Kolegi, k so bli gor so rekli da je en z 950-tko raztural. Se je zaganjal čez nemogoče terene kot s krosko.

Da nisi bil to ti?

Hja, ne vem. Res da sem probal ene par lažjih klancev, samo ni bilo sile. Verjetno je bil tretjeuvrščeni na prologu v twin-cylinder klasi, ali pa zmagovalec ki je vozil super enduro 950.

Popravljeno . Popravil GUMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo, preden sem postavljal datume za GES nmisem bil pozoren na Erzberg.

Naslednje leto gremo tja z motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost se vam tokrat nisem mogel pridružiti, ker sem fural drugje:

post-99-127671683301_thumb.jpg

No pa naslednjič.

S kakimi kravicami pa se eni vozite :naughty:

Zanimivo tole videt, po moje še veliko bolje odpeljati

Malo offtopic, katere gume uporabljaš?

To imaš enduro hlače ali pa čiste kros?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakimi kravicami pa se eni vozite :naughty:

Zanimivo tole videt, po moje še veliko bolje odpeljati

Malo offtopic, katere gume uporabljaš?

To imaš enduro hlače ali pa čiste kros?

Gume so Michelin Desert, edine primerne za pravi offroad s tako težkim in močnim motorjem, vsaj kar sem jaz videl, slišal in sprobal.

Hlače so pa tukaj ene take bolj enduro varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Oj

Počasi se polnijo kilometri za furo po osrednji Sloveniji, pa me zanima če bi vam pasalo. Šli bi pa iz okolice litije proti Trojanam, pa čez Tuhinjsko dolino na Menino planino. seveda največ makedama, nekaj tudi gozdnih poti. Naslednji dan pa po kopiji od prejšnjič po lokalnih gozdnih-makedamskih malo večje zahtevnosti:)

Gledam pa tole novo avtocesto okol Trebnjega :whistle: Kaj ko bi šli kdaj po telih vzdrževalnih poteh, tam od Grosupelj do Novega mesta je kar lepa furca... sploh gor nad Višnjo goro je super teren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vidim da vsa spet mantra enduro :naughty:

Pravilno ste se odločili, samo bo treba kr v naprej datum določit.

Zahtevnost terena?

Mislim da bi se skoraj bolje obneslo brez blatnih žlakov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, bravo! Menina je že dolgo v planu in bi se pridružil, upam, da bo vsaj tolk zahtevno da se mi splača kramparco gor nataknt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, bravo! Menina je že dolgo v planu in bi se pridružil, upam, da bo vsaj tolk zahtevno da se mi splača kramparco gor nataknt.

Po moje bi bil najboljši termin v septembru, če ne druga takrat bi naj bili škorpijoni pobrani do konca in bo spet čas za karoot :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne "vlečte" predolgo v september, ker se bodo začele trgatve.

Enkrat v začetku septembra bi šel zraven.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz že treniram :) do takrat pa tud obujem slonico v bolj terenske gume,...samo opreme imam bolj mal oz. nič enduraške, bo treba kupit,...zdejšnja je podrejena cestnim motorjem :rolleyes:

lp

post-1406-015369600 1280404751_thumb.jpg

post-1406-038129300 1280404909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost gremo glih konec avgusta in prva 2 tedna septembra na lepše...

Tko da so opcije naslednji trije vikendi avgusta ali tretji vikend septembra. Povejte :)

Mislim pa da bo dost podoben teren kot prejšnjič, ker je dost težko najdit 100 km blata in zanimivega šodra, razen če se vozimo po eni poti gor pa dol :)

Tko da se da odpelat tud s kakim stelvijom :evilgrin:

Za nedeljsko krajšo vožnjo pa je tud kakšna poslastica ;)

Čakam mnenja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robster, vsak bo pač imel svoje mnenje, in v tem primeru bo težko sestavit nekaj konkretnega. Najbolje, da se odločiš in zakoličiš par zadev, potem pa komur uspe pač pride.

(Pri meni v augustu mislim da ni placa sploh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če je tko pol pa:

18.-19. september

Dobimo se v Litiji, točen prostor kasneje(najbrž OMV črpalka, ker je lokal zraven) dopoldne.

Peljemo se k men domov, kjer bomo pustili prtljago in pičimo!

Prostora za kampirat je okol bajte dost, bo tudi kakšna postelja frej, prostora pod streho je tud dovolj!

Bomo pa šli čez Polšniške hribe, zagorsko Sveto goro do Trojan. Tam kakšen krof, pa naprej čez hrib v Tuhinjsko dolino in vzpon na Menino planino do cilja okoli Doma na Menini in Vivodnika.

Karta pride kasneje, ko bo dorečeno (moram še kakšnega kmeta vprašat, če smemo čez njegovo dvorišče :) )

Zvečer ko pridemo nazaj se fajn najemo, kej popijemo in se drug dan zbudimo. Po zajtrku se počasi odpravimo po lokalnem blatu in ožjih cesticah.

Mislim da bo vse skupaj okoli 200 km, najbrž malo čez.

Komentarji zelo zaželjeni,

pa če kdo dobro pozna predel med Trojanami in tuhinjsko... so kakšne slabše poti tam? Makedam iz Trojan je mogoče kar predober...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!