Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Če slučajno kdo potrebuje, naš zagrebški prijatelj prodaja povečan rezevar goriva... Dostava po pošti tudi ni problem.

TM Powerparts 13L fuel tank. Part nr. 5510791314404
Used once for a longer trip on my exc 250.
Asking 250€ + shipping (approx. 20€ for Europe)

Fits
125/ 150 SX 2013-2015
250 SX 2013-2016
EXC 250 i 300 (2T) 2014-2016

As on this pic here:
http://fivestarcycle.com/fuel-tank-13l-set-sx-13-5510791314404/

You can contact me via PM or e-mail: mislav.hajcic@gmail.com

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hello Ines. Kdaj se odpravljaš?

Jaz imam verjetno material ki ga iščeš. Sem pa še v fazi celjenja kosti in rabim nekaj časa da bom bolje in bom lahko preždel ob laptopu in ti pripravil nekaj uporabnega.  Zaenkrat sem le na tlf z eno roko. 

Tvoji plani so konkretni. Koliko časa imaš na voljo za tole?

Lp

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Ni3ous pravi:

Hello Ines. Kdaj se odpravljaš?

Jaz imam verjetno material ki ga iščeš. Sem pa še v fazi celjenja kosti in rabim nekaj časa da bom bolje in bom lahko preždel ob laptopu in ti pripravil nekaj uporabnega.  Zaenkrat sem le na tlf z eno roko. 

Tvoji plani so konkretni. Koliko časa imaš na voljo za tole?

Lp

Ja, sem žal prebrala, da si tudi prestopil v klaso kostolomilcev :( Čimprejšnje okrevanje ti želim.

Odpotujem v ponedeljek, če pride sklopka za KTM pravočasno. Časa imam cca 24 dni, če bi bila kriza, lahko podaljšam še za kak dan, oz zaključim s potovanjem nekje na južni hrvaški obali in nadaljujem s kopanjem v morju ;)

 Sicer sem mislila it dol po TET Bosna,  torej bi pot za nazaj potrebovala nekje do 30.6.

Nekako sem računala Slo-Hrvaška 2 dni, Bosna 2-3, Črna Gora 1,5, ostalo pa v Albaniji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@svobodnaptica01 preveri vse stvari pod sedežem vsake toliko. Na prvi pogled izgleda vse fiksno ampak že zračni filter ti lahko preluknja plastenka z oljem od vibracij oz. se lahko preluknja sama plastenka od zaponke za filter. Prav tako preveri kable in cevi okoli teh delov.

P.S.: Srečno pot in predvsem se pozabi ustavit in uživat v pogledu in trenutku. Gre namreč za tvoj dopust.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno pot! Zavidam ti. Vzemi tudi kako majhno ročno žagico s seboj. lopato pa dvomim da rabiš... pa kako gurtno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, imaging pravi:

@svobodnaptica01 preveri vse stvari pod sedežem vsake toliko. Na prvi pogled izgleda vse fiksno ampak že zračni filter ti lahko preluknja plastenka z oljem od vibracij oz. se lahko preluknja sama plastenka od zaponke za filter. Prav tako preveri kable in cevi okoli teh delov.

P.S.: Srečno pot in predvsem se pozabi ustavit in uživat v pogledu in trenutku. Gre namreč za tvoj dopust.

Hvala za nasvete, vse stvari so fiksirane tudi z vezicami, cevi in kablov pa tukaj ni.

Hvala, vedno poskrbim, da uživam ;)

pred 3 urami, BRANE pravi:

srečno pot! Zavidam ti. Vzemi tudi kako majhno ročno žagico s seboj. lopato pa dvomim da rabiš... pa kako gurtno.

Ročna žaga je, gurtne, vrvi, škripec in ostalo tudi. Vojaška lopatka/kram pa pride prav prvič, ko se zakoplješ do akse. Nazadnje sem z rokami kopala okoli motocikela, da sem ga spravila ven :S

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, svobodnaptica01 said:

Vojaška lopatka/kram pa pride prav prvič, ko se zakoplješ do akse. Nazadnje sem z rokami kopala okoli motocikela, da sem ga spravila ven :S

Ne bi bilo lažje motor prevrniti na bok in se sam izkoplje iz luknje? Sem že videl kako to izgleda in je res enostavno. Lopatka je bolj za avte ali prikoličarje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 6. 2018 ob 23:02, motolover pravi:

Ne bi bilo lažje motor prevrniti na bok in se sam izkoplje iz luknje? Sem že videl kako to izgleda in je res enostavno. Lopatka je bolj za avte ali prikoličarje. 

Ce je motor prek aks zakopan v blatu ga moram odkopat, da ga sploh lahko prevrnem na bok. Ker stoji pokonci. Zato lopatka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast. Punca ima jaj.a :) Vso srečo naprej na poti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, svobodnaptica01 said:

Javljam se, da sem se ziva, ce bo vse ok, grem jutri cez mejo.

Ne daj se, Ines! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, svobodnaptica01 said:

Ce je motor prek aks zakopan v blatu ga moram odkopat, da ga sploh lahko prevrnem na bok. Ker stoji pokonci. Zato lopatka ;)

Ne verjamem, da boš v tem letnem času naletela na tako blato. Na solo vožnjah je itak treba malo bolj konzervativno, ni to enduro tekmovanje. ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, profesionalne fotke :photo:

ps. zakaj grenko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!