Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Ob 2. 10. 2018 ob 19:32, Janezs pravi:

Kdo ve če pride to tudi v slovenijo? Po predstavitvi sodeč je honda zadela v terno.

Lp

Honda zadela v TEMO? Tisti R ti je verjetno ušel... hahhaa  Zakaj gre? Kdor hoče hard enduro, ima polno tržišče boljših in cenejših motorjev. Oni prodajajo hard enduro za dual sport kar 450l seveda ni. Kdor hoče dual sport ima na izbiro PAZI TO!!! cenejšo Husquarno 701! 

Mene tole spominja na bivšo državo, kjer je Zastava stoenko oblekla v cenejši skaj, zmontirala še bolj plastičen volan  volan, na zadnjo havbo nabila drugo značko in dvignila ceno za 10 procentov... 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, SF pravi:

Honda zadela v TEMO? Tisti R ti je verjetno ušel... hahhaa  Zakaj gre? Kdor hoče hard enduro, ima polno tržišče boljših in cenejših motorjev. Oni prodajajo hard enduro za dual sport kar 450l seveda ni. Kdor hoče dual sport ima na izbiro PAZI TO!!! cenejšo Husquarno 701! 

Mene tole spominja na bivšo državo, kjer je Zastava stoenko oblekla v cenejši skaj, zmontirala še bolj plastičen volan  volan, na zadnjo havbo nabila drugo značko in dvignila ceno za 10 procentov... 

Se strinjam z vsem zgoraj povedanim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
On 11/2/2018 at 9:08 PM, Ni3ous said:

Tule že nekaj časa nisem aktiven kot bi hotel

20181031_152912.jpg

Ti takoj "odpustimo" ce bos zorganiziru GEM 2019, hehe

Ste imeli vodica? Iz kje ste napadli jezera? Iz Kshar Gilane ali iz Douza preko Tembaina? Kolko ste rabli, dva dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred 7 minutami, Ni3ous pravi:

Kdaj majo? Upam da se ne prekriva, smo  ravno zato dali teden dva kasneje GEM. 

25.5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
6 minutes ago, spuzvica said:

Ena barjanska, vreme nam lepo sluziimageproxy.php?img=&key=5332c111b103f9bfDSC_1879.thumb.JPG.5e669cf971e4b8055d04845c17701faa.JPG

Razen streifixa, ene krpe in spucane in namazane ketne, a po furi se s kakimi spreji mazete kaj?

100 ljudi - 100 čudi, 100 žena - 200 sisa... verjetno ima vsak svoj ritual.

- jaz ga po furi vedno parkiram

-  perem ga med furami ko je hladen in da se posuši

- mažem ga pred furo 

ali je to prav ali ne, mi je pa gladko ravno.

Vreme je pa res solidno...kako vozi AJP? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Biker87 zelo zadovoljen, to je tocno kompromis med Africo in kakimi hard endurami oz ostalimi enocilindrasi.

165kg ready to ride je drug svet. Da ne recem vzmetenje, poezija.

Glede na to da so te masine narejene za rivercrossings najbrz ni problem ce se toplega operes v Supernovi na poti domov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da ti ustreza. Na kak interval je servis in koliko Km narediš s tankom?

ma uničil ga ne boš, don’t worry ;)

Africo boš prodal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, spuzvica pravi:

Ena barjanska, vreme nam lepo sluziimageproxy.php?img=&key=5332c111b103f9bfDSC_1879.thumb.JPG.5e669cf971e4b8055d04845c17701faa.JPG

Razen streifixa, ene krpe in spucane in namazane ketne, a po furi se s kakimi spreji mazete kaj?

Muc off sprej po čiščenju. Morem pogledati točno kateri, sam motor se pol sveti ko nov in zadeva ne drsi tako da lahko sedež, ročke in vse ostalo nasprejaš. Pa umazanija se motorja manj prime.

Poleg tega še vse bolj izpostavljene dele s kakim multisprejem našpricam. Tačke, glava menjalne ročice, vpetje nožne zavore in prenos na zavorni cilinder... Karkoli se premika in more biti podmazano skratka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interval na 5000km, en tank cca 400km

Z Africo mam pa hudo dilemo, neznansko mi je prirasla k srcu, pa se zrihtal sem jo lepo za adventure riding. Na njej se clovk res pocut kot prav dec hehe... Legenda itak. Morda ce bi sla res v prave roke, drugac bo pa pocakala se kake dve leti, da najdem par mesecev casa za en vecji moto trip. Za tega bo Africa verjetno boljsi kandidat :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jskrablin A tole?

Bike_Protect_2_l1.jpg.b5e996fed2c664b41aa9a76cde45c4f8.jpg

Majo v Extrem Vitalu...Za tega pisejo, da je tudi za vse kovinske dele, preprecuje rjo, odbija vodo, itd. Ko Amway, se zobe si verjetno lahko peres z njim :) 

Kak multispray pa uporablas?

 

Popravljeno . Popravil spuzvica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, spuzvica pravi:

Interval na 5000km, en tank cca 400km

Z Africo mam pa hudo dilemo, neznansko mi je prirasla k srcu, pa se zrihtal sem jo lepo za adventure riding. Na njej se clovk res pocut kot prav dec hehe... Legenda itak. Morda ce bi sla res v prave roke, drugac bo pa pocakala se kake dve leti, da najdem par mesecev casa za en vecji moto trip. Za tega bo Africa verjetno boljsi kandidat :)

 

Če boš prodajal me prosim kontaktiraj , hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@spuzvica  če si navlekel toliko dodatne opreme nanjo je nima smisla prodat - naslednje ne boš več spravil v tako stanje.

pa kot si rekel, če te kdaj prime kak Kazahstan, Rus itd. je to Africa boljša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!