Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

pred 13 urami, miklavc pravi:

Na Dinaric ne, me pa mika tole: https://www.fourpointsfestival.com/ Sam me j.... korona in cepljenje/pcr/spolirane jajce/itd ostalo sranje odbija od tripa...

Pa jaz bom plačal test, za nazaj pa karantena, da se mal odpočijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, miklavc pravi:

Na Dinaric ne, me pa mika tole: https://www.fourpointsfestival.com/ Sam me j.... korona in cepljenje/pcr/spolirane jajce/itd ostalo sranje odbija od tripa...

Tale dogodek zgleda zanimiv, oz. poceni za kar vse nudijo. Je pa velik stvari nejasnih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HyperJack pravi:

Tale dogodek zgleda zanimiv, oz. poceni za kar vse nudijo. Je pa velik stvari nejasnih. 

Kaj pa? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, miklavc pravi:

Kaj pa? 

Ja nič mi ni jasno kako to poteka, kaj to sploh je. Sicer pišejo o nekih 800 kilometrov tras... celo enduro proga itd. Vse skupaj mi to bolj zgleda kot nekaj ideja, upam, da se tudi kaj od tega izpelje. Če ne bomo vsaj blizu morja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, HyperJack pravi:

Ja nič mi ni jasno kako to poteka, kaj to sploh je. Sicer pišejo o nekih 800 kilometrov tras... celo enduro proga itd. Vse skupaj mi to bolj zgleda kot nekaj ideja, upam, da se tudi kaj od tega izpelje. Če ne bomo vsaj blizu morja :D

To je časovnica:

spacer.png

Meni karantena ne odgovarja letos, ker sem službo menjal in si je ne smem privoščit. 

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bi šel letos kdo na Enguro? V primeru slabšega vremena grem z avtom, V avtu in na prikolici imam še prostor za enega človeka in en motor. Motor mora biti registriran z zeleno karto. Prostor se deli po načelu "kdor prvi pride", prednost pa imajo iz praktičnih razlogov cepljeni ali preboleli za covid-19... :panic:

Še link... 

https://bit.ly/3kmZkUI

 

 

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PC brez T :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 8. 2021 ob 19:22, DAMI34 pravi:

PC brez T :P

 

Ja. Iz čisto praktičnih razlogov. Ko si v nedeljo zmatran, se ti niti slučajno ne da še testiranja iskat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 8. 2021 ob 19:08, SF pravi:

Bi šel letos kdo na Enguro? V primeru slabšega vremena grem z avtom, V avtu in na prikolici imam še prostor za enega človeka in en motor. Motor mora biti registriran z zeleno karto. Prostor se deli po načelu "kdor prvi pride", prednost pa imajo iz praktičnih razlogov cepljeni ali preboleli za covid-19... :panic:

Še link... 

https://bit.ly/3kmZkUI

 

 

Za BiH ne rabiš zelene karte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HyperJack pravi:

Od Aprila letos.

kako zavarovanje pa potem tam velja?

Da nisi mislil samo, da je ni potrebno pokazat, kot recimo v Italiji Avstriji, Hrvaški?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

kako zavarovanje pa potem tam velja?

Da nisi mislil samo, da je ni potrebno pokazat, kot recimo v Italiji Avstriji, Hrvaški?

 

Zavarovanje? saj imaš zavarovanje za svoj motor in evropsko poročilo.

So nas že en dan prej obvestili, da zelene karte v BiH niso več potrebne, tudi na meji ti je ne more več zahtevat. In res jih niso pregledovali na meji. Je hotel samo prometno in izpit....to se mi je prvič zgodilo, pa sem bil kar nekajkrat v Bosni.

Če boš poklical na zavarovalnico, ti bodo podali isto info.

 

..tudi za Hrvaško ne potrebuješ zelene karte...že nekaj let. Za Bosno pa je to letos na novo...od aprila.

 

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

na 20.10 pove da je iz Slovenije

Kdo od naših verjetno 2017 v smeri Magadana?

image.thumb.png.ea47c6df0e017eb7f0fd1da88fd06cf2.png

 

image.thumb.png.cf11fcf3d06784de6ae31929da54611f.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 26. 7. 2021 ob 14:25, miklavc pravi:

Na Dinaric ne, me pa mika tole: Erasmus home dišave za dom. Sam me j.... korona in cepljenje/pcr/spolirane jajce/itd ostalo sranje odbija od tripa...

Pa jaz bom plačal test, za nazaj pa karantena, da se mal odpočijem. O ja te po;itnice so ble zakon!

Popravljeno . Popravil Julijasav12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!